Pērtiķu sejas maska (no Pērtiķu planētas) - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam

Kods: 88-285
31,90 U$ Cena bez PVN: 26,59 U$
izpārdots Atvainojiet, bet šis produkts ir izpārdots. Šis produkts vairs nav pieejams.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto

Sejas maska ​​Monkey from the Planet of the Apes - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Bērnu un pieaugušo kostīms (maska) Pērtiķis no pērtiķu planētas izgatavots no 100% dabīga lateksa.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Pērtiķu sejas maska (no Pērtiķu planētas) - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Bērnu un pieaugušo kostīms (maska) Pērtiķis no pērtiķu planētas izgatavots no 100% dabīga lateksa, kas ir videi draudzīgs un netoksisks. Redzēt un elpot caur maskas muti un degunu ir ērti un elpojoši.

bērnu masku mērkaķis no pērtiķu planētas

Helovīna maskas zēniem / meitenēm (bērniem) vai pieaugušajiem

Pērtiķa maska no Pērtiķu planētas ir aizraujošs gabals šīs ikoniskās filmu sērijas cienītājiem. Tas ir izstrādāts ar satriecošām detaļām, iemūžinot Pērtiķu planētas pērtiķa iezīmes, tostarp tās izcilās acis un izteiksmi. Šī lateksa maska pērtiķa formā no Pērtiķu planētas tāpēc ir pilnīgi ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam, karnevālam, masku ballei, dažādām ballītēm, dzimšanas dienas ballītēm un citiem. Mūsu maskas, piemēram , Pērtiķis no Pērtiķu planētas, vislabāk izceļas Helovīnā, karnevālā, diskotēkā, klubā, ballītē vai festivālā. Tās ir īsts ieguldījums jums, ja vēlaties atstāt iespaidu un būt īpaši foršam.

Helovīna pērtiķu maska no pērtiķu planētas

Karnevāla maskas - Lateksa karnevāla maskas bērniem un pieaugušajiem

Piemērota arī kā oriģināla dāvana mīļajiem. Jūs varat iegādāties maskas tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, kur jūs būsiet uzmanības centrā. Īpašais dabīgo lateksa materiālu maisījums garantē uzkrītošu un ne tikai lielisku piegriezumu, bet arī ērtu valkāšanu. Karnevāla tērpi (maskas) tika rūpīgi izstrādāti, un ar daudziem pārsteidzošiem rakstiem jūs varat pārvērsties par saviem iecienītākajiem supervaroņiem vai biedējošo filmu monstriem.

Pērtiķis no pērtiķu planētas karnevāla maska

Iepakojuma saturs:

1x Pērtiķa no Pērtiķu planētas maska

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma