PIKACHU halovīna maska - Pikachu sejas un galvas maska ar ausīm un brillēm dzeltenā trikotāža

Kods: 88-317
31,90 U$ Cena bez PVN: 26,59 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

PIKACHU helovīna maska - Pikachu sejas un galvas maska ar ausīm un brillēm dzeltenā krāsā - bērniem (bērniem) un pieaugušajiem ballītei vai karnevālam.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

PIKACHU helovīna maska - Pikachu sejas un galvas maska ar ausīm un brillēm dzeltena trikotāža - bērniem (bērniem) un pieaugušajiem ballītei vai karnevālam, vai kā foršas maskas ballītei vai svinībām. Bērnu un pieaugušo kostīms (maska) ar Pikachu motīvu no videi draudzīga un netoksiska akrila trikotāžas materiāla . Redzēt un elpot caur maskas muti un nāsīm ir ērti un elpojoši.

pikachu mask sejas maska ar ausīm

Helovīna maskas zēniem (bērniem) vai pieaugušajiem

Ikviens zina pokemonu kārtis, un es domāju, ka slavenākā ir Pikaču ikona . Šī Pikachu formas akrila trikotāžas maska tāpēc ir absolūti ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam, karnevālam, masku ballei, dažādām ballītēm, dzimšanas dienas ballītēm un citiem. Mūsu maskas, piemēram, Pikachu, vislabāk izceļas Helovīnā, karnevālā, diskotēkā, klubā, ballītē vai festivālā. Tās ir piemērotas investīcijas jums, ja vēlaties atstāt iespaidu un būt īpaši foršas.

Helovīna pikachu sejas maska

Karnevāla maskas - akrila karnevāla maskas bērniem un pieaugušajiem

Piemērota arī kā oriģināla dāvana mīļajiem. Jūs varat iegādāties maskas tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, kur jūs būsiet uzmanības centrā. Īpašais dabīgo lateksa materiālu maisījums garantē uzkrītošu un ne tikai lielisku piegriezumu, bet arī ērtu valkāšanu. Karnevāla tērpi (maskas) tika rūpīgi izstrādāti, un ar daudziem pārsteidzošiem rakstiem jūs varat pārvērsties par saviem iecienītākajiem supervaroņiem vai biedējošo filmu monstriem vai dzīvniekiem.

pikachu sejas masku karnevāla ballīte

Iepakojuma saturs:

1x Pikachu maska
1x brilles

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma