Spiderman sejas maska - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam

Kods: 88-279
38,50 U$ Cena bez PVN: 32,09 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Spiderman sejas maska - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Zirnekļcilvēka kostīms (maska) izgatavots no 100% dabīga lateksa, kas ir videi draudzīgs un netoksisks.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Spiderman sejas maska - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Zirnekļcilvēka kostīms (maska) izgatavots no 100% dabīga lateksa, kas ir videi draudzīgs un netoksisks. Redzēt un elpot caur maskas muti un degunu ir ērti un elpojoši.

Helovīna maskas zēniem (bērniem) vai pieaugušajiem

Helovīna maskas zēniem (bērniem) vai pieaugušajiem Zirnekļcilvēkiem

Katrs zēns/vīrietis sapņo būt par supervaroni, un tagad, pateicoties šai maskai, jūs varat izjust to, kā ir būt supervaronim ar savu apbrīnojamo spēku , izturību un ātrumu. Šī lateksa maska Zirnekļcilvēka formā tāpēc ir absolūti ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam, karnevālam, masku ballei, dažādām ballītēm, dzimšanas dienas ballītēm un citiem. Mūsu Zirnekļcilvēka maskas vislabāk izceļas Helovīnā, karnevālā, diskotēkā, klubā, ballītē vai festivālā, tās ir īsts ieguldījums jums, ja vēlaties atstāt iespaidu un būt īpaši foršam.

Karnevāla maskas - Lateksa karnevāla maskas bērniem un pieaugušajiem

Karnevāla maskas - Lateksa karnevāla maskas bērniem un pieaugušajiem Zirnekļcilvēks

Piemērota arī kā oriģināla dāvana mīļajiem. Jūs varat iegādāties maskas tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, kur jūs būsiet uzmanības centrā. Īpašais dabīgo lateksa materiālu maisījums garantē uzkrītošu un ne tikai lielisku piegriezumu, bet arī ērtu valkāšanu. Karnevāla tērpi (maskas) tika rūpīgi izstrādāti, un ar daudziem pārsteidzošiem rakstiem jūs varat pārvērsties par saviem iecienītākajiem supervaroņiem vai biedējošo filmu monstriem.

Iepakojuma saturs:

1x Zirnekļcilvēka maska

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (1)

98%
98%
Spiderman

Zirnekļcilvēka maska

Materiāls
Apstrāde
Krāsas
Tur ir karsts

Maska izskatās lieliski – lieliski noderēs Helovīnam. Jaukas krāsas, un tas ir pietiekami liels, tāpēc tam vajadzētu derēt ikvienam. Bet ir svarīgi vēdināt, jo tas ir izgatavots no silikona un ātri uzsilst.

Tulkots no: sk