Zaļā sejas maska (no filmas MASKA) - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam

Kods: 88-290
31,90 U$ Cena bez PVN: 26,59 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Zaļā sejas maska (no filmas MASK, kurā spēlēja Džims Kerijs) - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Bērnu un pieaugušo kostīms (maska) Maska izgatavota no 100% dabīga lateksa.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Zaļā sejas maska (no filmas MASK, kurā spēlēja Džims Kerijs) - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Bērnu un pieaugušo kostīms (maska) Maska izgatavota no 100% dabīga lateksa, kas ir videi draudzīgs un netoksisks. Redzēt un elpot caur maskas muti un degunu ir ērti un elpojoši.

Helovīna maskas zēniem / meitenēm (bērniem) vai pieaugušajiem

Džims Kerijs maska - zaļa maska

Pēc " Maskas " uzvilkšanas ar tevi sāks notikt pārsteidzošas lietas. Šī maska dāvās tev pārdabiskas spējas, pateicoties kurām tu vari sasniegt neticamus varoņdarbus un katru dienu pārvērst par pārsteigumiem pilnu piedzīvojumu. Šī lateksa maska formā Maska tāpēc ir pilnīgi ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam, karnevālam, masku ballei, dažādām ballītēm, dzimšanas dienas ballītēm un citiem. Mūsu maskas, piemēram, The Mask , vislabāk izceļas Helovīnā, karnevālā, diskotēkā, klubā, ballītē vai festivālā. Tās ir īsts ieguldījums jums, ja vēlaties atstāt iespaidu un būt īpaši foršam.

Helovīna zaļā sejas maska

Karnevāla maskas - Lateksa karnevāla maskas bērniem un pieaugušajiem

Piemērota arī kā oriģināla dāvana mīļajiem. Jūs varat iegādāties maskas tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, kur jūs būsiet uzmanības centrā. Īpašais dabīgo lateksa materiālu maisījums garantē uzkrītošu un ne tikai lielisku piegriezumu, bet arī ērtu valkāšanu. Karnevāla tērpi (maskas) tika rūpīgi izstrādāti, un ar daudziem pārsteidzošiem rakstiem jūs varat pārvērsties par saviem iecienītākajiem supervaroņiem vai biedējošo filmu monstriem.

Zaļā sejas maska pieaugušajiem

Iepakojuma saturs:

1x maska Maska

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma