Kokteiļu maisītāji dzērieniem - Krāsaini akrila maisītāji ar dzērienu dekorācijām - Komplektā 10 gab.

Kods: 94-037
24,20 U$ Cena bez PVN: 20,16 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Kokteiļu maisītāji dzērieniem - Krāsaini akrila maisītāji ar dzērienu dekorācijām - Komplektā 10 gab. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk kosmopolītiska, asiņainā marija, pina colada, margarita vai mohito.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Kokteiļu maisītāji dzērieniem - Krāsaini akrila maisītāji ar dzērienu dekorācijām - Komplektā 10 gab. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk kosmopolītiska, asiņainā marija, pina colada, margarita vai mohito. Aizmirstiet par blāvām, mīkstajām un vienmuļajām dzērienu maisītājiem un pievienojiet savam dzērienam krāsainus akrila kokteiļu maisītājus ar sava iecienītākā vasaras dzēriena rotājumu . Atdzīviniet savu ballīti ar oriģināliem krāsainiem kokteiļu maisītājiem. Jūs varat izrotāt jebkuru dzērienu, kokteili vai vienkāršu limonādi. Unikālie mikseri ir piemēroti ģimenes svinībām draugu lokā, bāros, klubos, restorānos un diskotēkās. Tas piesaistīs daudzu gardēžu uzmanību.

Maisītāji dzērieniem un kokteiļiem - stilīgi un dekoratīvi

Krāsainie kokteiļu mikseri - maisītāji

Plastmasas maisītāji glāzēm - piešķiriet kokteiļiem savu stilu

Var izvēlēties dažādas krāsas ar dažādu formu rokturiem ar dažādiem vasaras dzērienu motīviem. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk kosmopolīts, asiņainā marija, pina colada, margarita vai mohito , mēs jums dāvāsim jūsu sapņu kokteili dzēriena maisītāja veidā. Kokteiļu maisītāja galā ir bumbiņa, kuru varat gudri izmantot, lai savā dzērienā sasmalcinātu ledu vai augļus. Lielus dekoratīvus dzēriena gabalus tas pārvērš smalkā lauskas. Apžilbiniet savus draugus ar mūsdienīgiem aksesuāriem dzērieniem un kokteiļiem.

Jautrs maisītājs ar mini dekorāciju

Uzticami un izturīgi dzērienu mikseri atradīs vietu arī jūsu virtuvē.

Krāsains maisītājs, kas izgatavots no augstas kvalitātes akrila, atdzīvina katru dzērienu. Pateicoties tā izturīgajam materiālam, tas var izturēt daudz. Oriģinālais maisītājs ar apdari ir videi draudzīgs, to var izmantot atkārtoti. Apkope ir vienkārša, jūs varat baudīt mikseri atkal un atkal. Akrila stikla maisītājs nav ierobežots tikai vasaras sezonā, to varat izmantot jebkurā laikā, jebkurā dzērienā. Priecīgi mini dzērieni un spilgtas krāsas piešķirs jūsu mājoklim patīkamu un pozitīvu atmosfēru.

plastmasas maisītāji krūzēm dzērienu kokteiļiem

Specifikācijas:

  • Materiāls: akrils
  • Garums 23 cm

Iepakojuma saturs:

1x kokteiļu maisītāju komplekts ar 10 dekorācijām

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma