Viltus ledus gabaliņi — mākslīgā akrila komplekts ar 100 gab. ledus kubiņiem (blokiem)

Kods: 94-038
53,90 U$ Cena bez PVN: 44,91 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Viltus ledus kubiņi — mākslīgā akrila komplekts ar 100 gab. ledus kubiņiem (blokiem). Ideāli piemērots dzērieniem vai kā dekorācija bļodām (traukiem) ar šampanieti.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Viltus ledus gabaliņi - mākslīgā akrila komplekts ar 100 gab. ledus kubiņiem (blokiem). Ideāli piemērots dzērieniem vai kā dekorācija bļodām (traukiem) ar šampanieti ir ideāls risinājums ikvienam, kurš veido dažādas dzērienu prezentācijas, kur īstam ledus nav vietas. Ja jums ir nepieciešams sakārtot elegantu kluso dabu vai interesantu izskatu dzērienam, mākslīgie ledus gabaliņi ir jums piemērotākie.  

Viltus ledus gabaliņi izskatās burvīgi kā dekorācija vai aksesuārs jebkurai ballītei. Tie rada ļoti reālistisku iespaidu un efektīvi pilda savu mērķi. Lai gan tie ir ļoti autentiski, dzērienā tie nejūt salnu vai peld. Neskatoties uz to, tie izskatās ļoti atsvaidzinoši. Vizuāli tie aicina pēc rasas atlīdzības.

Mākslīgie ledus gabaliņi – tie tev nekad neizkusīs

Mākslīgā akrila ledus gabaliņi

Izturība un stabilitāte – īsts akrila ledus kuba šarms. Ledus kubi ir ļoti ticami.

To neregulārās formas, dažādie izmēri un skaidra konsistence piešķir produktam reālismu. Sintētiskie kubi fenomenāli izceļas dažādu dzērienu displejos vai prezentācijās. Oriģinālie ledus gabaliņi ir ļoti praktiski un izturīgi. Varat tos izmantot daudzos pasākumos, reklāmās vai filmās. Mākslīgos ledus gabaliņus ir ļoti viegli mazgāt un izmantot atkārtoti.

viltoti akrila ledus gabaliņi

Akrila ledus gabaliņi nodrošina praktisku un vienkāršu risinājumu dzērienu un populāru dzērienu vai kokteiļu dažādošanai.

Akrila ledus gabaliņi ir ideāli piemēroti pasākumiem, lai pasniegtu dzērienus un uzkodas, tos nemitīgi aizstājot ar svaigu ledu. Viltus ledus gabaliņi piedāvā praktisku alternatīvu īstajam ledusm, kas ietaupīs daudz laika un raizes. Īsts ledus vairs nav pareizais risinājums jūsu biznesam. Lai gan viltoti ledus gabaliņi ir reālistiski, bezgaršīgi un netoksiski, tie nav paredzēti patēriņam. Ledus kubiņos ir jauka izrādīšana, nevis atdzesēts dzēriens.

Izstādēm vai ekspozīcijām piemēroti viltoti ledus gabaliņi


Specifikācijas:

  • Materiāls: akrils
  • Izmērs: 20 mm
  • Krāsa: caurspīdīga

Iepakojuma saturs:

100 gab mākslīgo akrila ledus kubiņu komplekts

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma