24K velosipēds - Gold Racing

Kods: 200-002
33 000,00 U$ Cena bez PVN: 27 500,00 U$
Drīzumā mūsu piedāvājumā

24K velosipēds — zelta sacīkšu velosipēds — oriģināls un unikāls vīriešu britu sacīkšu velosipēds ir dekorēts ar 24 K zeltu, ierobežotā izlaidumā komplektā ar mīkstu San Marco zamšādas sēdekli un sacīkšu riepām SR4.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

24K velosipēds - Zelta sacīkšu velosipēds - oriģināls un unikāls vīriešu britu sacīkšu velosipēds ir dekorēts ar 24K zeltu, komplektā ierobežotā daudzumā ar mīkstu San Marco zamšādas sēdekli un sacīkšu riepām SR4. Cilvēki saka "iet uz zeltu" pārnestā nozīmē, piemēram, sacīkšu riteņbraucēji, kuri vēlas iegūt labāko zelta medaļu. Un acīmredzot amatnieki sekoja šim izteicienam un radīja brīnišķīgu un, jāsaka, vērtīgo velosipēdu.

zlaty velosipēds

Vīriešu britu sacīkšu velosipēds ir dekorēts ar 24K zeltu, lai jūs varētu viegli elpot, jūs joprojām varat kļūt par "stilīgo kungu". Mēs varam pateikties dizaineriem par viņu centieniem būt oriģināliem un iegūt kaut ko patiesi unikālu - piemēram, zelta velosipēdu. Šo velosipēdu varētu saukt par "tam ir zelta sirds", jo tā ražošanai uz visas konstrukcijas tika izmantots absolūti kvēlojošs 24k zelta slānis. No stūres gala līdz zobainās ķēdes aizmugurei. Jā, mēs zinām, ko jūs domājat - oho!

Zelta konstrukcija velosipēds

Un labākā daļa? Šis velosipēds ir pārsteidzošs un iedvesmojoši skaists, kad tas ir vienmērīgā kustībā. Un, tā kā rīta brauciena laikā saules stari kritīs uz velosipēda rāmja, apkārtējie pārsteigumā pavērs muti un, iespējams, būs apmulsuši par pilnīgu "absolūtumu".

Vairāk informācijas
Lūdzu, ņemiet vērā: tas, kurš teica: "Ne viss ir zelts, kas mirdz", acīmredzami kļūdījās ...


Produkta īpašības:
Vīriešu sacīkšu velosipēds, dekorēts ar 24K zeltu
Visai velosipēda konstrukcijai tika uzklāts 24k zelta spīdīgs pārklājums
Nobīdīts ar izsmalcinātiem akcentiem melnā krāsā ierobežotā izdevumā ar mīkstu San Marco zamšādas sēdekli un sacīkšu riepām SR4.
Zelta velosipēds ir piemērots kā unikāla dāvana jums vai kādam patiešām īpašam cilvēkam.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (5)

78%