Oriģināls nieres maisiņš ALUS VĒDERA formā

Kods: 200-013
71,50 U$ 16,50 U$ Cena bez PVN: 13,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Oriģināls nieres maisiņš alus vēderiņa formā ir jaunākā tendence vīriešiem, kuri vienmēr ir ilgojušies pēc īsta gardēža izskata.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Oriģināls nieres maisiņš alus vēderiņa formā ir jaunākā tendence vīriešiem, kuri vienmēr ir ilgojušies pēc īsta gardēža izskata. Nieres soma patiešām nodrošina garāmgājēju uzmanību, jo rada ļoti reālistisku iespaidu, pateicoties kvalitatīvai drukai un precīzai apstrādei. Somas izskats parāda zem apģērba nokareno vēderu un tajā pašā laikā nodrošina vietu personīgo mantu, piemēram, mobilā tālruņa, atslēgām, maciņa, glāžu un alus glabāšanai .

tēta soma

Vai esat kādreiz domājuši par to, kā jūs izskatītos ar alus vēderu? Iegādājieties šo unikālo nieru maisiņu, un jūsu idejas kļūs par realitāti bez jebkādām veselības problēmām vai ilgstošas neveselīgas pārtikas ēšanas. Lai izvēlētos pareizo toni, kas vislabāk atbilst jūsu ādai, ražotājs piedāvā līdz pat sešām modifikācijām ar dažādiem toņiem un matiem. Varat būt drošs, ka izvēlēsities īsto un noteikti izklaidēsiet ģimeni vai draugus ar savu jauno izskatu.

ladvinka alus vēders

Ekskluzīvi piedāvājumā mūsu e-veikalā par lielisku cenu. Jums ir unikāla iespēja iegādāties jaunākās vīriešu modes tendences un izjust alus vēdera sajūtu ar praktisku pielietojumu personīgām lietām.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma