Balss tulkotājs, izmantojot Bluetooth austiņas WT2 Plus - reāllaika tulkojums

Kods: 70-001
328,90 U$ 295,90 U$ Cena bez PVN: 246,59 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Balss tulkotājs, izmantojot Bluetooth austiņas ✅ WT2 Plus ir absolūti unikāls tulks reāllaika divvirzienu balss tulkošanai pasaulē.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Balss tulkotājs, izmantojot Bluetooth austiņas WT2 Plus ir absolūti unikāls tulks reāllaika divvirzienu balss tulkošanai pasaulē. Bezvadu austiņas ar inteliģentu tulkotāju, kas rada revolūciju saziņā neatkarīgi no valodas barjerām. Šis ir pasaulē pirmais runas tulks ar mākslīgo intelektu tūlītējai reāllaika tulkošanai tieši caur austiņām , bez nepieciešamības tieši tulkot, izmantojot viedtālruni. Šis labākais tiešsaistes runas tulkotājs nodrošina savienojumu ar visprogresīvāko balss algoritmu un mašīntulkošanas tehnoloģiju. WT2 Plus ir no jauna definējis tulkotājus ar nozīmīgu un novatorisku veidu, sniedzot jaunas iespējas saviem lietotājiem un uzņēmumiem tirgū. Tūlītēja tulkotāja ierīce , kas maina jūsu izskatu uz saziņu un ceļošanu pasaulē, ja jums ir nepieciešams kaut kas iztulkot. Vairs nav dārgu valodu tulku vai google tulkotāju.

WT2 tulkotājs ir absolūts jaunums un viens no gada labākajiem produktiem

tiešsaistes tulkošana, izmantojot lietotnes wt2 plus austiņas

Tulkotājs atbalsta tulkošanu līdz pat 36 valodām (tostarp 84 dažādus akcentus)

Visu pašlaik atbalstīto tulkošanas valodu sarakstu varat atrast šeit:

Arābu, angļu, bulgāru, ķīniešu, čehu, dāņu, somu, franču, grieķu, ebreju, hindi, holandiešu, horvātu, ungāru, indonēziešu, japāņu, kantoniešu, katalāņu, korejiešu, malajiešu, vācu, norvēģu, poļu, portugāļu, rumāņu, krievu, spāņu, slovāku, slovēņu, zviedru, itāļu, tamilu, telugu (Indija), taju, turku, vjetnamiešu

Jūs varat izvēlēties līdz 13 dažādiem akcentiem angļu valodā (ASV, Austrālija, Kanāda, Lielbritānija utt.). Arī spāņu valodā jums ir līdz 20 dažādiem akcentiem (Spānija, ASV, Dominikānas Republika, Meksika, Venecuēla u.c.) Arābu valodā varat izvēlēties līdz 15 dažādiem akcentiem (Apvienotie Arābu Emirāti, Ēģipte, Izraēla, Maroka u.c.) .

w2t valodas tulkotājs

Reklāmas VIDEO WT2 tulkotājam

lietotnes mobilais tulkotājs, izmantojot austiņas wt2 plus

Ir pieejami 3 tulkošanas veidi

Automātiskais režīms

Šis režīms darbojas pēc tūlītējas tulkošanas principa, izmantojot 2 Bluetooth austiņas ( ideālā gadījumā klusākā vidē bez apkārtējās vides trokšņiem ). Viss, ko sakāt, tiek automātiski tulkots tieši iestatītajā valodā, un jūs saņemat skaņas tulkojumu, izmantojot ievietoto klausuli. Tātad jūs varat ērti sazināties bez tieša tulkojuma, izmantojot viedtālruni . Visa jūsu saziņa, protams, tiek parādīta un arhivēta lietotnē , izmantojot mobilo tālruni, kur varat arī pārbaudīt pareizu balss atpazīšanu. Piemērots garākām sarunām, biznesa tikšanām.

Manuālais režīms

Šis režīms darbojas pēc tūlītējas tulkošanas principa, izmantojot 2 Bluetooth austiņas ( ideāli saziņai ar cilvēku trokšņainā vidē ). Lai tulkotu, vienkārši pieskarieties tieši Bluetooth austiņām (kas aktivizē tulkošanu), un pēc tam viss, ko sakāt, tiek automātiski tulkots tieši iestatītajā valodā, un jūs saņemsiet skaņas tulkojumu, izmantojot ievietoto klausuli. Tātad jūs varat ērti sazināties bez tieša tulkojuma, izmantojot viedtālruni . Visa jūsu saziņa, protams, tiek parādīta un arhivēta lietotnē , izmantojot mobilo tālruni, kur varat arī pārbaudīt pareizu balss atpazīšanu.

Runāšanas režīms

Šis režīms darbojas pēc tūlītējas tulkošanas principa, izmantojot 1 Bluetooth austiņas un tālruni ( ideāls, lai īsi sarunātos aci pret aci ar otru personu ). Otra persona, ar kuru sazināties, runās tieši ar jūsu viedtālruni, un tas tiks automātiski tulkots tieši jūsu izvēlētajā valodā, un jūs saņemsiet audio tulkojumu, izmantojot ievietoto klausuli. Tātad jūs varat sazināties bez nepieciešamības lietot klausuli ar personu, kuru nepazīstat (kas, iespējams, nav piemērots un pieklājīgs), pietiek, ja jums ir ievietota tikai viena klausule. Visa jūsu saziņa, protams, tiek parādīta un arhivēta lietotnē , izmantojot mobilo tālruni, kur varat arī pārbaudīt pareizu balss atpazīšanu.

Tulkotāja WT2 Plus lietošana ir pavisam vienkārša, vienkārši lejupielādējiet savā mobilajā tālrunī brīvi pieejamo aplikāciju "WT2 Plus" (iOS, Android), lai savienotu pārī ar klausuli, izmantojot Bluetooth savienojumu (min. Bluetooth versija 4.2 un augstāka), pēc tam divi cilvēki ievietos vienu austiņu ausī un varēs uzreiz sazināties. Komunikācijas princips ir tāds, ka tu runā savā valodā, un otrs klausulē dzirdēs tulkojumu savā iestatītajā valodā. Tāpēc reāla saziņa aci pret aci vairs nebūs problēma. Revolucionārais tulks noderēs ceļojumos, darījumos, starptautisku veikalu vai viesnīcu apmeklēšanā un daudzos citos gadījumos, kad saziņa svešvalodā ir šķērslis

WT2 Plus ir ieguvis prestižo Design Award 2018 balvu par izcilo dizainu
 
WT2 balvas

Iepazīstini sevi ar pasauli!

Ceļojot uz ārzemēm, nekas nav sliktāks par iestrēgšanu nezināmā vietā bez efektīvas komunikācijas iespējas. Izmantojot WT2 Plus, jūs nekad nenokļūsit šādā situācijā, jo tas nodrošina dabisku saziņu reāllaikā, neizmantojot rokas. Ceļojot iegremdējieties vietējā kultūrā, atklāti izsakieties un veidojiet jēgpilnākas attiecības ar satiktajiem cilvēkiem.

balss tulkotājs wt2 plus

Tūlītēja aktivizēšana – tulkotājs, kas gatavs lietošanai jebkurā laikā

WT2 Plus ir unikāla ar savu signālu apstrādes tehnoloģiju, kas atšķiras no citiem konkurentiem tirgū. Saziņai nav nepieciešams aktivizēt tālruni vai arī citai personai nav nepieciešams lejupielādēt viedo aplikāciju. Viss, kas nepieciešams saziņai, ir tas, ka jūs abi ievietojat bezvadu klausuli ausī, un WT2 parūpēsies par ērtu tulkojumu.

teksta un teikumu tulkotājs WT2 plus austiņas

Inteliģents ON-THE-GO algoritms

Galvenais algoritms ļauj sazināties pat trokšņainākajā āra vidē. Ar automātisko balss noteikšanu un signāla uztveršanu WT2 nodrošina absolūtu brīvroku saziņu dažādās valodās .
Saziņa ārzemēs tev būs vienkārša, neskatoties uz valodas barjerām.

tiešsaistes balss tulkošana wt2 plus

Dubultā trokšņu samazināšana – katrs vārds ir svarīgs!

Pamatojoties uz algoritmiem un trokšņu samazināšanu, WT2 Plus nodrošina līdz pat 95% tulkojuma precizitāti , padarot jūsu sarunu ar ārzemnieku pilnīgi dabisku.

balss tulkošana wt2 plus austiņa

Vairāku valodu atbalsts ar globalizāciju

Pašlaik WT2 Plus atbalsta 36 valodas un 84 dialektus , kas tiks pievienoti un atjaunināti nākotnē.

WT2 Plus valodas atbalsts

Ilgs akumulatora darbības laiks – ilgāks nekā nepieciešams!

WT2 nodrošina līdz pat 5 stundām akumulatora darbības laiku ar vienu uzlādi, vairāk nekā 12 stundu akumulatora darbības laiku ar atkārtoti uzlādējamu korpusu - dokstaciju un līdz 30 dienām gaidīšanas režīmā.

WT2 plus tulkošanas uzlādējams futrālis

Esiet satriekts ar WT2 Plus!

WT2 Plus iegultie mijiedarbības režīmi atbilst visām prasībām, lai sapņi piepildītos. Tas nodrošina unikālu un nevainojamu komunikācijas pieredzi.

elektroniskās wt2 plus austiņas


Vienreizējs ieguldījums!

Izmantojot OTA tehnoloģiju (pa gaisu), WTA2 Plus atbalsta tiešsaistes jauninājumus, kuru atjaunināšana aizņem tikai līdz 3 minūtēm gan programmatūrai, gan aparatūrai.
Izstrāde nebeigsies, un tulkotājs turpinās nodrošināt labāko tehnoloģiju lietotājiem un pat pilnveidot tulkojumu.


labākais tiešsaistes tulkotājs wt2

Paredzēts koplietošanai!

WT2 Plus dizains ir balstīts uz "dalīšanās" ideju. Vienalga, vai dodaties ceļojumā atvaļinājuma vai komandējuma laikā, kad rodas iespēja uzsākt saziņu ar ārzemnieku, piedāvājiet viņam kādu no austiņām un sāciet sazināties dabiski ar vienu no vienkāršākajiem veidiem.

tulkotājs ausī wt2 plus

wt2 tulkotājs, kā lietot

Iespējas:

plus Lielisks dizains
plus Akumulatora darbības laiks līdz 12 stundām
plus Automātisks savienojums
plus Vairāk nekā 36 valodas un katras valodas akcenti
plus Savietojams ar iOS un Android
plus 95% tulkojuma precizitāte

Specifikācijas:

Produkts: WT2 Plus tulks
Krāsa: balta
Valodas atbalsts: 36
Atbalsts: Bluetooth 4.2 un jaunāka versija (mobilās lietotnes savienojums)
Akumulatora uzlāde: litija polimērs/90 minūtes
Akumulatora darbības laiks līdz 15 stundām/3 uzlādei no dokstacijas
Sistēmas atbalsts: iOS 11.0 / Android 7.0 un jaunāka versija
Spriegums: DC 5 +/0,25 V
Barošanas avots: 110 mA (austiņas) 320 mA (dokstacija)
Produkta izmēri: garums: 20 mm/platums: 10 mm/augstums: 35 mm
Iepakojuma izmēri: garums: 75 mm/platums: 75 mm/augstums: 36 mm
Produkta neto svars: 93,5g
Produkta bruto svars: 404g
Darba temperatūra: 0 - 35° C

Komplektā ietilpst:

1x galvenā Bluetooth klausule
1x viesu Bluetooth klausule
1x uzlādējama dokstacija
1x USB barošanas kabelis
1x Uzglabāšanas soma
2x ausu āķis
6x Austiņas
1x lietotāja rokasgrāmata

wt2 tulkošanas klausules saturu

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (11)

98%
11×
100%
medo

medo

Vai man palīdzētu, ja klausītos kādu kursu pakalpojumā YouTube?
.

.

Tulkots no: ar