LANGIE S2 - balss tulks ar elektronisko vārdnīcu (tulkot 53 valodās) + 3G SIM atbalsts

Kods: 70-004
438,90 U$ 328,90 U$ Cena bez PVN: 274,09 U$
Izpārdošana beidzas 17. 6. 2024, 23:59 vai kamēr ir krājumi.
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

LANGIE S2 - balss tulks ✅ ar elektronisko vārdnīcu (tulkot 53 valodās) + 3G SIM atbalstu - pērciet tiešsaistē par labu cenu.

Pircēja aizsardzība

 • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
 • Garantija precēm - 24 mēneši
 • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

LANGIE S2 - balss tulks ar elektronisko vārdnīcu (tulkot 53 valodās) + 3G SIM atbalsts - iegādājieties tiešsaistē par labu cenu. LANGIE ir pieejama jaunā S2 versijā , kurā ir vairāki uzlabojumi salīdzinājumā ar tā priekšgājēju LT-52. Pirmkārt un galvenokārt, tas vairs nav tikai kompilators, bet arī pilnvērtīgs tūrisma ceļvedis . Būtiskākā atšķirība ir 3G SIM kartes atbalsts - LANGIE GLOBAL SIM, ar kuru var sazināties 160 pasaules valstīs.

Divvirzienu balss tulkošana ar tiešo balss tulkošanu, pateicoties kam jums vairs nebūs problēmu saprast cilvēkus, ceļojot pa pasauli. Vai jums patīk ceļot un atklāt jaunas vietas? Vai jums ir jātulko valoda? Jūs noteikti atceraties nepatīkamās situācijas, kas radās valodas barjeras dēļ. Vairs ne! Digitālais balss tulks LANGIE, kas satur līdz pat 53 neticamām valodām, atvieglos jūsu saziņu ārzemēs. Interesants noteikti būs arī akumulatora darbības laiks, kas gaidīšanas režīmā ir līdz 5 dienām . Ērts pārnēsājams tulkotājs, ko varat izmantot visur, kur dodaties. LANGIE - reāllaika balss aktivizēts tulks ikdienas lietošanai. Ideāli piemērots tiešraides tulkojumiem, ceļojot vai strādājot ārzemēs, izmantojot šo tūlītējo audiotulku.

Labākais runas un runas tulkotājs LANGIE S2

langie s2 tulkotāja funkcijas

Izmantojiet tulkojumu 160 valstīs visā pasaulē, izmantojot LANGIE GLOBAL SIM

balss tulkotājs LANGIE 3G SIM atbalsts
Ja jums nav pieejams WiFi tīkls, varat izmantot 3G n tīklu, lai izveidotu savienojumu ar internetu. Izmantojot Langie Global SIM karti, kurā pēc iegādes ir iekļauts sākotnējais 10 USD kredīts (apmēram 50 MB , ko varat izmantot vairāk nekā 500 tulkojumiem — vidēji 7 sekundes katrai frāzei) vairāk nekā 160 pasaules valstīs. Pilns valstu saraksts ŠEIT .
LANGIE GLOBAL SIM kartes derīguma termiņš nav ierobežots un beidzas tikai tad, ja SIM karte netiek lietota ilgāk par 2 gadiem. Kad priekšapmaksas dati ir izmantoti, varat papildināt SIM karti tieši, izmantojot vietni
www.langieglobalsim.com pēc tālruņa numura ievadīšanas un uzlādes metodes izvēles.

LANGIE S2 tulkotājs piedāvā arī iespēju izveidot LANGIE GLOBAL SIM kartes piekļuves punktu – 3G HOT SPOT. Ja vēlaties izveidot un koplietot Hotspot Langie piekļuves punktu ar citām ierīcēm (piemēram, mobilo vai planšetdatoru) un izmantot interneta datus visā pasaulē, ieteicams izvēlēties ierobežota laika interneta datu pakotni ar lielāku datu apjomu. (piemēram, 1 GB - 5 GB). Ja izmantojat SIM karti tikai tiešsaistes tulkošanai , izmantojot LANGIE, kas patērē tikai nelielu datu apjomu, pietiek ar kredīta papildināšanu (10 USD - 100 USD, kas ir aptuveni 50 MB - 500 MB datu), un šie dati ir nav ierobežots, tāpēc varat tos izmantot 1-2 gadus (bez ierobežota derīguma termiņa).

Tagad LANGIE varat ievietot jebkuru SIM karti , taču, ja nevēlaties, SIM karte nav jāievieto. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar pieejamo WiFi tīklu, un LANGIE tulkošana darbosies tā, kā vajadzētu.

Langie to izmanto arī strādājot ārzemēs.

Ja nerunājat tekoši ar svešvalodu valstī, kurā plānojat strādāt, LANGIE ir lielisks risinājums jums. Vai sievietēm medmāsas darbos ārzemēs vai vīriešiem dažādos celtniecības darbos.

kabatas tulkotājs langie s2runas tulkotājs langie s2

LANGIE — digitālais tulks, kuru varat iegādāties šeit
Nav papildu maksas par atjauninājumiem vai citām slēptām izmaksām. Nav nepieciešams reģistrēt personas datus vai instalēt lietojumprogrammu mobilajā tālrunī.

LANGIE elektroniskais runas tulkotājs pavērs jums jaunas iespējas visā pasaulē! Tas ir paredzēts ikvienam — gan bērniem, gan vecāka gadagājuma cilvēkiem , kuri novērtēs vienkāršu tulkotāja lietošanu. Balss tulkotājs , kas būs ar jums visur, kur dodaties. Tas var viegli iztulkot garus teikumus (ne tikai īsas frāzes). LANGIE tiešsaistes un bezsaistes tulkotājs ir mūsu krājumā tieši pārdošanai — cena ir vairāk nekā piemērota tā lietošanai.

langie s2 elektroniskais tulkotājs

Reālo LANGIE izmantošanu tulkošanai praksē varat redzēt šajos Ukrainas un Londonas video:

Vairāk video varat redzēt tieši LANGIE Youtube kanālā ŠEIT : youtube Langie kanāls

Šī revolucionārā ierīce kalpo arī kā multivides atskaņotājs video, attēliem vai kā grupu tulkotājs (varat savienot pārī vairākus LANGIE tulkotājus) — īpaši piemērota vairākām ārvalstu delegācijām. Vēl viena iespēja jums būs svešvalodas apguves iespēja – sarežģīta mācību programmatūra. Tātad jūsu rīcībā ir arī tulkošanas vārdnīca 53 valodās (ne tikai angļu vārdnīca), un jūs varat tulkot teikumus vai citus tekstus tiešsaistē/bezsaistē.

Oficiālā vietne, lai iegūtu vairāk informācijas par LANGIE elektronisko balss tulkotāju - www.langie.eu

langie voice translator oficiālā tīmekļa lapa

Tā ir KOMUNIKĀCIJAS REVOLŪCIJA!!!
LABĀKAIS PASAULES BALSS TULKOTS

Langie Translator atbalsta tiešsaistes un bezsaistes tulkošanu ar neticamu PRECIZITĀTI!

runas tulkotājs langie s2 jauns

Kā tas patiesībā darbojas?

Tas darbojas pēc ļoti vienkārša un intuitīva principa . Vienkārši turiet ierīces skārientaustiņu, kamēr sakāt vārdus, pēc tam atlaidiet, un ierīce nekavējoties pārtulkos vajadzīgos teikumus.

Langie ir aprīkots ar iebūvētu 1" skārienekrāna LCD un dubultu augstas kvalitātes skaļruņu un mikrofonu sistēmu. Ierīces priekšpusē atrodas viens mikrofons un skaļrunis, caur kuru varat runāt savā valodā, un blakus esošais cilvēks (ārzemnieks) uzreiz dzirdēs tulkojumu savā valodā. Un pretī ārzemnieks var pateikt atbildi savā valodā, izmantojot mikrofonu un skaļruni ierīces aizmugurē, un jūs dzirdēsiet tūlītēju tulkojumu jūsu valodā.

langie tulkošanas darbi

Ja vēlaties pārtulkot kādu tekstu vai vārdus citā valodā, vienkārši nospiediet un turiet zilo mikrofona pogu un atlaidiet to pēc izrunātā ziņojuma (teksta) beigām. 1-2 sekunžu laikā tulkotājs pārtulko jūsu ziņojumu displejā redzamā teksta veidā, un šis ziņojums būs pieejams arī audio formā (šī valoda ir jāatbalsta). Ja vēlaties tulkot otras personas teikto, vienkārši nospiediet un turiet dzelteno mikrofona pogu un atlaidiet to vēlreiz, kad ziņojums ir pabeigts. Viss process ir neticami vienkāršs.
kā darbojas langie tulks

Ļoti praktiska ir arī GROUP tulka funkcija, un tā noteikti atradīs savu pielietojumu dažādās ārvalstu delegācijās.

Pietiek savienot ierīci pārī ar 2 vai vairāk LANGIE lietotājiem tiešsaistē, izmantojot WiFi, lai gids vai tulks varētu vienlaikus sarunāties ar vairākiem cilvēkiem visā pasaulē. Šī funkcija arī atbalsta grupas izveidi, kurā vairāk cilvēku, kas runā dažādās valodās, var sazināties savā starpā un katrs no viņiem var atrasties citā valstī. Vienā ierīcē var izveidot vairākas neatkarīgas grupas.

Vai jums ir nepieciešams, piemēram, angļu-vācu tulks? Nekādu problēmu! Šis tekstu un teikumu tulkotājs to viegli pārvaldīs. Kabatas tulkotājs var atpazīt jūsu balsi un pēc tam to reāllaikā pārtulkot daudzās valodās, padarot to par lielisku valodu rīku ceļojumiem, pašizglītībai, iepirkšanās vai biznesa vajadzībām. Tas nekavējoties pārtulko jūsu vārdus un tādējādi liek jums justies tā, it kā jūs tieši sazinātos ar citu personu. Pateicoties praktiskajam mini dizainam, to ir ļoti viegli pārnēsāt , to var ievietot kabatā, rokassomiņās utt.

balss tulks LANGIE S2runājošs tulkotājs Langie s2

Šeit jūs varat redzēt atbalstīto LANGIE tulkotāju valodu tabulu.

Ne visās valodās ir pieejams runas balss tulkojums, taču lielākajā daļā valodu ir iekļauts arī runātā teksta tulkojums
(visas valodas tulko frāzes teksta formā LCD displejā).

atbalstītās LANGIE valodas

Pilns valodu saraksts:

Āfrikas, arābu, bengāļu, bulgāru, kambodžas, kantoniešu, ķīniešu, horvātu, čehu, dāņu, holandiešu, angļu, filipīniešu, somu, franču, vācu, grieķu, ebreju, hindi, ungāru, indonēziešu, islandiešu, itāļu, japāņu, javiešu, Korejiešu, laosiešu, latviešu, lietuviešu, malajiešu, malajiešu, nepāliešu, norvēģu, persiešu, poļu, portugāļu, rumāņu, krievu, serbu, sinhalu, slovāku, slovēņu, spāņu, sundāņu, svahili, zviedru, tamilu, telugu, taju, turku, Vjetnamiešu, ukraiņu, urdu

Kabatas tulkotājs bezsaistes režīmā bez interneta savienojuma piedāvā:

Multivides atbalsts - attēlu galerija, digitālais balss ierakstītājs, video un mūzikas atskaņotājs.
Izglītības funkcija - satur balss un attēla izglītību pamata valodām. Tātad jūs varat mācīties valodu, lai kur jūs dotos.
Audio pastiprinātājs - ieraksta un pēc tam pastiprina jūsu izrunātos vārdus, lieliski palīdz sazināties ar cilvēkiem, kuriem ir sliktāka dzirde.

langie s2 funkcijas

Ja savienosiet pārī kabatas tulkotāju ar tiešsaistes Wi-Fi, jūs iegūsit dažas interesantas funkcijas:

Attēlu meklēšana ar balsi — atpazīst jūsu balsi un pēc tam attēla veidā meklē vajadzīgo lietu.
Grupas tulks — pievienojieties grupas sarunai ar cilvēkiem dažādās valodās.
Tulkošanai no vietējās valodas uz citām pasaules valodām nepieciešams tiešsaistes savienojums.

Langie tiešsaistes tulkojuma priekšskatījums Balss tulkotājs 53 valodās
Tas atpazīst jūsu balsi un pēc tam pārtulko to daudzās valodās. Labākai vārdu atpazīšanai ir nepieciešams WiFi interneta savienojums.
Langie balss attēlu meklēšana Attēlu meklēšana ar balsi
Atpazīst jūsu balsi un pēc tam meklē vajadzīgo attēlu. Nepieciešams WiFi interneta pieslēgums.
grupu tulks - tulks Grupas tulks
Tiešsaistes savienojamība nodrošina grupas sarunas ar cilvēkiem dažādās valodās. Nepieciešams WiFi interneta pieslēgums.
bezsaistes langie tulkojums Vārdu tulkotājs bez tiešsaistes savienojuma
Tas atpazīst jūsu balsi un var tulkot īsas frāzes vai vienkāršus vārdus, pamatojoties uz iegulto algoritmu, ko izmanto saprotamiem tulkojumiem. Tā atbalsta tikai 13 pasaules valodas.
valodu apguve Langie Pašmācības iespēja bez tiešsaistes savienojuma
Izmantojot iebūvēto programmatūru, jūs varat ļoti ātri un efektīvi apgūt izvēlēto pasaules valodu.

Iespējas:

plus Tūlītējs tulkojums 53 valodās
plus Jutīgs mikrofons ar balss atpazīšanu
plus Digitālais balss ierakstītājs
plus Mūzikas un video atskaņotājs
plus Tiešsaistes/bezsaistes tulkojums
plus Akumulatora darbības laiks: 5 dienas gaidīšanas režīmā/5 stundas nepārtrauktas darbības

tiešsaistes tulkotājs langie s2labākais elektroniskais tulkotājs langie s2

Kādas ir LANGIE rokas tulkotāja priekšrocības salīdzinājumā ar klasisko tulkotāju, izmantojot tālruņa lietotni?

 1. LANGIE tulkotājs ir profesionāla tulkošanas ierīce, aparatūras un programmatūras sistēma ir izstrādāta un ražota tieši runas tulkošanai. Tas nav tālrunis, kas paredzēts vairākiem mērķiem.
 2. Tam ir tehnoloģija lietošanai trokšņainā vidē ( runas trokšņu samazināšana tulkošanas laikā ), klasiskajai tulkošanas lietotnei ir problēmas.
 3. Ļoti vienkāršs un viegli lietojams . Pat netehniski prasmīgiem cilvēkiem.
 4. Izmantojot augstākās kvalitātes tulkošanas pakalpojumus un integrējot lielākās tulkošanas atpazīšanas sistēmas pasaulē, LANGIE mācību sistēmas mehānisms ir gandrīz tādā pašā līmenī kā cilvēkiem. Tā valodas atpazīšanas sistēma ir hibrīda , kuras pamatā ir neironu tīkla akustiskā modelēšana un valodas modelēšana.
 5. Tas izmanto uzlabotu tulkošanas pakalpojumu, tulkošanas precizitāte ir daudz augstāka nekā klasiskās bezmaksas tulkošanas lietotnes tālrunī.
 6. LANGIE daudzviet pasaulē izmanto savus tulkošanas serverus, tulkošanas pakalpojums ir stabils un ātrs.
 7. Tas ir atsevišķs produkts , kas nav piesaistīts lietošanai ar mobilo tālruni vai aplikāciju tālrunī, tas neuzglabā un neprasa nekādus personas datus, salīdzinot ar mobilās aplikācijas lietošanu pa tālruni.
 8. LANGIE ir arī daudzas citas funkcijas , piemēram , mācīšanās, grupu tulks un tā tālāk .
 9. Daudzos gadījumos mobilā tālruņa lietošana ir diezgan personiska . Persona, ar kuru mēģināt sazināties, nepazīst jūsu tālruni, un pēc noteikta laika, iespējams, tālrunis jums būs jāatdod atpakaļ, lai atbloķētu ekrānu. Mobilais tālrunis ir paredzēts vienam lietotājam , nevis vairākiem lietotājiem. Mobilā tālruņa izmantošana šiem divvirzienu tulkojumiem padara to diezgan neērti.
 10. LANGIE neprasa nekādas slēptās maksas par tulkošanas pakalpojumu izmantošanu.
Un jūs novērtēsiet arī šīs priekšrocības:
nospiediet Langie
Tikai 1 sekunde un LANGIE
tulkos visu, ko vēlaties
lietotne tulkošanai mobilajā telefonā
Vairāk nekā 10 sekundes
pirms sākat tulkot
Langie lietojums
Tiešā audio tulkošana
tieši otrai personai

viedtālruņa teksta tulkošana
Nav tiešas
skaņas
tulkojums
otrai personai

Langija pastiepa akumulatoru
LANGIE akumulatora darbības laiks ir līdz 5 dienām

bateria vydrz mobil
Viedtālruņa akumulatora darbības laiks parasti ir 1 dienas laikā

Kāpēc, izmantojot LANGIE, ir labāks ONLINE savienojums nekā OFFLINE tulkojums?​

Protams, jums ir jāsaprot, ka jebkurā OFFLINE tulkošanas režīmā visiem tulkotājiem ir tikai ierobežots vārdu krājums (tikai pamata), un tulkojums bieži ir neprecīzs vai nesaprotams. ONLINE režīms pēc pieslēgšanas WiFi tīklam nodrošina pastāvīgu tulkojuma atjaunināšanu un labošanu , datu bāze ir vairākas reizes lielāka par bezsaistes tulkojumu, tāpēc jums ir garantija, ka tulkojums būs pēc iespējas precīzāks un jūs varēsiet sazināties bez jebkādiem grūtības. WiFi savienojumam iesakām izveidot HOT SPOT mobilo wifi piekļuves punktu tieši no mobilā tālruņa (kas vienmēr būs pa rokai) vai izmantot LANGIE GLOBAL 3G SIM karti.

Eiropas Savienībā jūs varat izmantot mobilos datus bez maksas (kā daļu no priekšapmaksas paketes jūsu valstī). Ja ceļojat uz valstīm ārpus ES, iesakām izmantot LANGIE GLOBAL 3G SIM karti, kuru varat iegādāties pie mums. Tātad jums joprojām būs aktīvs interneta pieslēgums, jūs varēsiet pārlūkot internetu, izmantojot mobilo tālruni, jebkurā vietā, kur pārvietojaties, un LANGIE tulks darbosies cik vien labi varēs :)

Vai Langie tiešām var uzticami tulkot?

LANGIE ir moderns jaunākās paaudzes IT produkts . Lai sasniegtu vislabākos tulkošanas rezultātus, tas darbojas ar 7 tiešsaistes meklētājprogrammām. Ražotājam ir pat vairāk nekā 20 gadu pieredze izglītības un tulkošanas tirgū dažādās pasaules valodās. LANGIE pastāvīgi paplašina un atjaunina savu OTA datu bāzi tieši jūsu ierīcē, lai nodrošinātu mūsdienās visefektīvāko kabatas rīku tulkošanai citās valodās.

reāla langie tulka izmantošana

Specifikācijas:

Tips: LANGIE S2
Procesors: ARM Cortex 1,3 GHz QUAD-core
Atmiņa: 16 GB
LCD: 1,08 collu skārienekrāns (27,5 mm)
3G: WCDMA
Akumulators: 3,7V/2000mAH
WiFi 802.11b/g/n
Bluetooth: 4.0
Micro SD karte: atbalsta līdz 32 GB
USB: Micro USB 2.0
Austiņu ieeja - Jack savienotājs 3,5 mm
USB adapteris: Ieeja 100V - 240V
USB adapteris: Izeja 5V DC 1500mA
Izmēri: 48mm x 148mm x 17mm
Svars: 125 g

LANGIE iepakojuma saturs:

1x LANGIE S2 balss tulks
1x USB lādētājs
1x USB kabelis
1x austiņas
1x aizsargmaciņš
1x SIM kartes paņemšanas adata
1x gumijas pildspalva
1x štrope

ROKASGRĀMATA (lietošanas instrukcija) angļu valodā lejupielādei ŠEIT : pdf ikona
LANGIE SIM (LANGIE GLOBAL SIM kartes lietošanas instrukcija) ŠEIT : pdf ikona
LANGIE reklāmas katalogs — funkcijas ŠEIT : pdf ikona

tulkotāja langie s2 pakotnē ietilpst

Diskusija par produktu (3)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Mil

Wifi maršrutētājs - televizors.

Milan atbildēt

Laba diena.
Lagie S2 var izmantot kā Wifi rūteri, piem. lai skatītos interneta TV.

Tulkots no: sk
0
Mar

LANGIE S2 - balss tulks ar elektronisko vārdnīcu (tulkot 53 valodās) + 3G SIM atbalsts

Marika Češková atbildēt

Vai to var tulkot arī čehu valodā?

Tulkots no: cs
Cool Mania

LANGIE S2 - balss tulks ar elektronisko vārdnīcu (tulkot 53 valodās) + 3G SIM atbalsts

Peter atbildēt

Tulkots no: sk
Dan

LANGIE S2 - balss tulks ar elektronisko vārdnīcu (tulkot 53 valodās) + 3G SIM atbalsts

Danihlík František atbildēt

Sveiki, vai to var izmantot arī bez Wi-Fi?

Tulkots no: cs
Tom

LANGIE S2 - balss tulks ar elektronisko vārdnīcu (tulkot 53 valodās) + 3G SIM atbalsts

Tomáš atbildēt

Laba diena,
ja vien ieliek datu karti, jā. Tulkošana bezsaistē ir ļoti ierobežota

Tulkots no: cs
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (8)

99%
100%
Peter

Praktisks produkts

Diezgan precīzs tulkojums
Daudz citu funkciju
Tas iederas rokā
Akumulatora darbības laiks

Iesaku ikvienam ceļotājam

Tulkots no: sk