Balss ierakstītājs paslēpts atslēgu piekariņā ar 16GB atmiņu + balss aktivizēšana

Kods: 09-063
86,90 U$ Cena bez PVN: 72,41 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Balss ierakstītājs, kas paslēpts atslēgu piekariņā ar 16 GB atmiņu + balss aktivizēšanu, ir ērts kompakta izmēra audio ierakstītājs.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Balss ierakstītājs, kas paslēpts atslēgu piekariņā ar 16 GB atmiņu + balss aktivizēšanu, ir ērts kompakta izmēra audio ierakstītājs. Izstrādāts tā, lai tas būtu neuzkrītošs. Ierakstīšanas laikā tas neizstaro ne skaņu, ne gaismu, nodrošinot tā diskomfortu. Vai jūs bieži lasāt lekcijas dažādos pasākumos? Nepieciešams neuzbāzīgi un nepamanīti iemūžināt sarunu? Vai vienmēr vēlaties, lai pie rokas būtu balss ierakstītājs? Skaņas ierakstītājs jums palīdzēs jebkurā situācijā. Pārtveršanas noklausīšanās ierīce darbojas divos režīmos .

Audio aktivizācijas režīms ierakstīs izrunāto vārdu tikai tad, ja dalībnieki patiešām runā, pretējā gadījumā tas pārslēgsies gaidīšanas režīmā. Nepārtrauktās ierakstīšanas režīms tiek nepārtraukti ierakstīts ar 60 minūšu intervālu. Režīmu pārslēgšana ir intuitīva, izmantojot ritināšanas pogu n. Kad poga tiek nospiesta pozīcijā uz augšu, režīms tiek aktivizēts ar skaņas vai balss palīdzību. Kad poga tiek nospiesta vidējā pozīcijā, ierīce saglabā ierakstu un izslēdzas. Un, kad poga tiek nospiesta apakšējā pozīcijā, atkal tiek aktivizēts nepārtrauktās ierakstīšanas režīms. Diktofons tiek darbināts, izmantojot iebūvēto adapteri, tāpēc jums nav jāuztraucas par baterijām. Tas var darboties pilnas uzlādes režīmā aptuveni 60 stundas skaņas aktivizētā režīmā un apmēram 6 stundas nepārtrauktas ierakstīšanas režīmā, tāpēc tas vienmēr ir gatavs, kad tas ir nepieciešams. Ierīce ar telefonsarunu noklausīšanos, protams, ir saderīga ar Mac un Windows.

paslēpts balss ierakstītājs atslēgu piekariņā

Viedais balss ierakstītājs tiek izmantots plašā cilvēku lokā, un tam ir daudz kvalitatīvu funkciju. Ja akumulatora jauda nokrītas līdz kritiskam līmenim, tas automātiski saglabās skaņu pirms tā izslēgšanas . Tam ir arī inteliģenta trokšņu samazināšana - bitu pārraides ātruma ierakstīšana līdz 192 kbps. Failu pārsūtīšanai starp ierakstītāju un datoru nav nepieciešama papildu programmatūra – vienkārši pievienojiet tos ar USB kabeli un pārsūtiet failus. Lai atskaņotu ierakstīto skaņu, vienkārši izslēdziet austiņas un pievienojiet austiņas 3,5 mm ligzdai. Nekad neriskējiet pazaudēt svarīgu sarunu, lekciju vai citu audio materiālu.

Tehniskās specifikācijas:

  • Frekvence: Mp3 - 8KHz - 48KHz 320Kbps, 32KHz - 48KHz 48Kbps - 192Kbps
  • VMA: 32Khz-48Khz 48Kb/s-192Kbps
  • Atmiņa: 16 GB
  • Ieeja: Micro USB
  • Saderīgas sistēmas: Windows, Mac, Linux

Iepakojuma saturs:

1x skaņas ierakstītājs atslēgu piekariņā
1x USB kabelis
1x austiņas
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma