Bluetooth atslēgas meklētājs — viedais bezvadu izsekotājs + GPS atrašanās vieta + DIVVIRZIENU modinātājs

Kods: 09-120
75,90 U$ Cena bez PVN: 63,25 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Taustiņu meklētājs Bluetooth — viedais bezvadu izsekotājs + GPS atrašanās vieta + DIVVIRZIENU modinātājs. Šī atslēgu ķēde darbojas kā atslēgu meklētājs vai pat cilvēku vai mājdzīvnieku meklētājs.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Atslēgu meklētājs Bluetooth — viedais bezvadu izsekotājs + GPS atrašanās vieta + DIVVIRZIENU trauksme. Šī atslēgu ķēde darbojas kā atslēgu meklētājs vai pat cilvēku vai mājdzīvnieku meklētājs. Ieslēdziet šo izsekotāju un savienojiet to pārī ar tālruni, izmantojot Bluetooth . Pēc tam lejupielādējiet lietotni savā tālrunī manuāli vai izmantojot rokasgrāmatā norādīto QR kodu (iOS/Android). Lietojumprogrammai var pievienot līdz pat 8 Bluetooth izsekotājiem. Skatu meklētāju var vadīt, izmantojot lietojumprogrammu.

Ierīce sazinās ar jūsu tālruni, izmantojot lietotni, un jūs tiksit brīdināts, kad objekts vai persona pārvietojas ārpus efektīva Bluetooth diapazona. Izsekotājs sāks pīkstēt, jūs brīdinās ar modinātāju mobilajā ierīcē, un lietotne pat parādīs pēdējo izsekotāja GPS atrašanās vietu.

Atslēgu meklētājs - Bluetooth meklētājs atslēgām, mobilajam telefonam utt
viedais izsekotājs - Bluetooth taustiņu meklētājs

Pievienojiet izsekotāju visam, ko varētu pazaudēt, un mobilajā lietotnē nospiediet pogu Modinātājs, lai atrastu izsekotāju aktīvajā diapazonā. Tas palīdzēs ātri atrast nozaudētas atslēgas vai pat bērnu, kas pazūd no jūsu redzesloka, jūs nekavējoties saņemsit paziņojumu, varat to izmantot arī savai automašīnai, mājdzīvniekiem, somai, portfelim vai citām lietām. Skaļš pīkstiens aizvedīs jūs uz pazaudēto priekšmetu. Vai, piemēram, izejot no mājas un aizmirstot maku, kurā pirmo reizi ievietojāt viedo skatu meklētāju, tālrunī jūs brīdinās modinātājs.

Tas darbojas arī otrādi DIVVIRZIENU modinātājs. Ikreiz, kad izsekotājs attālinās no mobilā tālruņa, izsekotājs sāks pīkstēt, taču mobilajā ierīcē atskanēs arī modinātājs. Tā, piemēram, tu aizej uz darbu, bet aizmirsti mājās mobilo telefonu, tev ir līdzi izsekotājs, tu izej ārā un tiklīdz tu virzies tālāk, izsekotājs sāk pīkstēt un tu saproti, ka atstāji mobilo. tālrunis mājās. Tomēr noderīga lieta? Ierīcei ir arī vēl viena praktiska funkcija, ar tālvadības pults palīdzību izsekotājs šo kulonu var izmantot arī kā tālvadības sprūda pašbildes uzņemšanai ar mobilo telefonu . Atliek tikai nospiest trekera vadības pogu (protams, aktīvai jābūt arī mobilajai lietotnei).

Bluetooth izsekotājs - atslēgu meklētājs ar GPS atrašanās vietu


Iespējas:

Materiāls: plastmasa + cinka sakausējums
Bluetooth versija: V4.0
DIVVIRZIENU signalizācija
Darba attālums: maks. 10 m
Barošanas avots: 1 x CR2032 baterija (nav iekļauta)
Mobilā lietojumprogramma: lejupielādējiet IK anti-lost (iSearching) no App Store vai Google Play
Saderība: Android 4.3/iOS 7.0 un jaunāka versija
Izmērs: apm. 7x3x1 cm

Vadības poga: turiet 3 sekundes, lai ieslēgtu, vai 5 sekundes, lai izslēgtu ierīci.

Iepakojumā ir:
1x atslēgu piekariņš
1x lietošanas instrukcija

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma