Kļūdu detektors GSM 3G/4G LTE, Bluetooth un WiFi signālu atrašanās vietas noteikšanai

Kods: 09-069
262,90 U$ Cena bez PVN: 219,09 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Labākais kļūdu detektors GSM 3G/4G LTE, Bluetooth un WiFi signālu atrašanai ir jauna slēpto ierīču pretizsekošanas klase.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Labākais kļūdu detektors GSM 3G/4G LTE, Bluetooth un WiFi signālu atrašanai ir jauna slēpto ierīču izsekošanas novēršanas klase . Atšķirībā no standarta meklētājprogrammām, tā var atrast slēptās ierīces lielos attālumos, piemēram   Bluetooth un Wi-Fi kļūdas . Šādas kļūdas, īpaši Bluetooth tipa, parastās radiofrekvenču meklētājprogrammas faktiski nevar noteikt zemā starojuma līmeņa un modulācijas veida dēļ. Šis GSM detektors izmanto atsevišķu kanālu ar augstu (2,44 / 5,39 Ghz) frekvenci un jutību , lai atrastu Bluetooth un Wi-Fi ierīces. Pēc tam detektors apstrādā demodulēto signālu, lai noteiktu, kāds protokols tika atrasts. Protams, detektors atrod arī “klasiskās” kļūdas (GSM, 3G, 4G, 5G DECT utt.). Novatoriskā ierīce ir ne tikai uzlabots parasto detektoru modelis, bet arī pavisam jauna un revolucionāra meklētājprogramma.

kļūdu detektoru profesionālislabākais gsm kļūdu detektors

Detektors ir aprīkots ar galvenajām funkcijām

Platjoslas antena (kontaktligzdai ANT1) nodrošina plašāku pārklājumu, īpaši zemākās frekvencēs, ļaujot palielināt parasto VHF/UHF detektoru noteikšanas diapazonu, vienlaikus saglabājot izcilu jutību augstākās joslās (GSM, Wi-Fi, Bluetooth).

Antena (kontaktligzdai ANT2) ar 2 līdz 4 reizēm lielāku jutību visiem avotiem, kuru frekvence pārsniedz 2 GHz (Wi-Fi 2,4 GHz, 5 GHz, Bluetooth, Wi-Max, LTE High u.c.) Ierīce var atrast apraides signāla avotu un precīzi atrodiet to.

Magnētiskā signāla detektors - uzstādiet magnētisko zondi, ieslēdziet ierīci un nospiediet magnētiskās noteikšanas pogu. Kad iedegas LED indikators, sāciet meklēšanu. Kad tiek atrasts magnētiskais avots, iedegas balta gaismas diode un jūs varat dzirdēt audio signālu.

RF/MAG slēdzis - pēc MAG opcijas ieslēgšanas iestatiet jutību uz maksimālo. Uzstādiet magnētisko antenu un noregulējiet potenciometru. Augstas jutības dēļ detektoru var ietekmēt ģeomagnētisms un dzelzs priekšmeti. Izmantojiet grozāmo pogu, lai iestatītu jutību pret norādīto vidi.

ANT1 kanālu (1) izmanto, lai noteiktu plašu 50-6000 MHz frekvenču diapazonu, lai meklētu visu veidu raidītājus telpās, automašīnās, uz ķermeņa nēsājamās ierīcēs, tālruņos vai cita veida ar dažādām modulācijas metodēm, ieskaitot šādas joslas. : VHF, UHF, GSM 900/1800/1900 MHz, 3G, Wi-Fi, Wi-Max, 4G (LTE) utt.

Otrais ANT2 kanāls (2), kas apzīmēts kā "2,44 GHz 5,39 GHz", tiek izmantots, lai noteiktu tikai Bluetooth un Wi-Fi (vai citus signālus ar tādām pašām frekvencēm), bet ar lielāku jutību. Klasiskā meklēšanas metode ir vispirms izmantot ANT1 antenu, ti, 50 - 6000 MHz, lai aptvertu plašu frekvenču diapazonu apgabalu. Pēc tam apgabala skenēšanas procedūra ir jāatkārto ar ANT2. Izmantojot pogas ANT1/ANT2, varat pārslēgties starp ANT1 un ANT2.

MODE - pēc nospiešanas varat iestatīt vēlamo displeja režīmu. SKAŅAS SIGNALIZĀCIJA - ja tiek atrasts kāds avots, jūs dzirdēsiet no skaļruņa skaņas signālu. VIBRĀCIJAS REŽĪMS — tas brīdina jūs ar vibrācijām, kad avots ir atrasts. SILENT MODE - bez skaņas un bez vibrācijām. Skaņas signalizācija ļauj ātri meklēt, un atbilstoši konkrētajai skaņai pieredzējis operators var atpazīt avotu.

Detektora izmantošana ikdienas dzīvē

PLUS Kļūdu un GPS sensoru meklēšana automašīnā vai birojā.
PLUS Ja jums ir aizdomas, ka kāds nelegāli klausās jūsu tālruni, piemēram, varat pamanīt, ka tālrunis sūta daudz signālu pat tad, kad tas ir tikai gaidīšanas režīmā.
PLUS Radiācijas līmeņa noteikšana no jumta apraides stacijām jūsu darba zonā vai dzīvojamās ēkās.
PLUS Pārbaude, vai videokameras ir vērstas pret jums un uzrauga jūsu darbību.
PLUS Meklējot bezvadu signālus, bāzes stacijas tālruņiem utt.
PLUS Bīstamā mikroviļņu starojuma līmeņa noteikšana.
PLUS Tiek meklēti aizdomīgi bezvadu signāli.
PLUS Tualešu, viesnīcu, izklaides uzņēmumu pārbaude, ja telpā ir kādas spiegošanas ierīces.

Lietošanas informācija:

Detektora augstās jutības dēļ IZSLĒDZIET tuvumā esošās sakaru un digitālās ierīces. Strādājot liela starojuma avota tuvumā, dati var tikt izkropļoti.

Ja ierīce izstaro signālu, bet tuvumā nav starojuma avotu, ir 3 iespējas

1. Jūsu komunikācijas ierīce ir savienota pārī ar bāzes staciju.
2. Aizdomīgais avots ir ļoti tuvu.
3. Jūs esat pārāk tuvu bezvadu maršrutētājam

Specifikācijas:

Sakaru diapazons: 50MHz - 5,4GHz
Dinamiskā diapazona noteikšana: -50dBm-10dBm
Noteikšanas jutība: <0,03mw
Noteikšanas jauda: 1,2 GHz bezvadu kamera: 36 m² // 2,4 GHz: 25 m²
Mobilais signāls: 2G, 3G, 4G 25m²
Magnētiskais: 50mm ~ 150mm
Indikācijas metode: 20 LED - gaismas/skaņas indikācija
Akumulators: 3,7V 1500mAH
Darba laiks: 20-45h.
Izmēri: 12,5 cm (augstums) x 5,2 cm (platums) x 2,2 cm (biezums)
Svars: 195g

Iepakojuma saturs:

1x detektors
2x antena
1x magnētiskā zonde
1x Micro USB kabelis
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (2)

98%