Profesionāla mikrospiegu austiņa

Kods: 09-025
75,90 U$ Cena bez PVN: 63,25 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Spiegu klausule — jūs gatavojaties kārtot svarīgu eksāmenu vai darba sanāksmes un vēlaties būt perfekti sagatavots? Jaunākais uzlabotais spiegu austiņas modelis.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Spiegu klausule — jūs gatavojaties kārtot svarīgu eksāmenu vai darba sanāksmes un vēlaties būt perfekti sagatavots? Neuztraucieties, ar šo apbrīnojamo stilīgo mini spiegprogrammatūras austiņu jūs varēsiet sazināties ar savu konsultantu, nevienam nepamanot. Populārās spiegu austiņas jaunākais uzlabotais modelis .

Salīdzinot ar iepriekšējo modeli, tam ir uzlabota anatomiskā forma , lai tā lieliski piegultu ausij , lai izvairītos no skaņas noplūdes apkārtējā vidē. Klausule sastāv no modernākā jutīgā uztvērēja (spoles), stabila mikro skaļruņa ar ļoti skaidru un tīru skaņu ar minimālu troksni.

Pareizi uzliekot austiņu, jūs to pat nejutīsit, un jūs nekad netraucēsit savu darbību laikā. Esiet gatavs savam pārbaudījumam vai svarīgai tikšanās reizei ar divtik neredzamu palīgu, kas jūs nepievils nevienā situācijā.

Spiegu austiņas

Klausuli var viegli ievietot auss kanālā ausī. Klausule ir uzstādīta caurspīdīgs āķis, ar kuru klausuli no auss tikpat viegli izvēlēties. Vēl ērtākai lietošanai ar klausuli mūsu e-veikalā tiek piedāvātas magnētiskās pincetes.

Austiņu var viegli ievietot auss kanālā. Austiņa ir piestiprināta ar caurspīdīgu āķi, ar kuru jūs varat viegli noņemt austiņu no auss. Vēl ērtākai lietošanai ar austiņu mēs piedāvājam magnētiskās pincetes mūsu e-veikalā.

Vietas spiegu austiņa

Parametri spiegu austiņa

Komplektā ietilpst

  • Spiegu austiņa
  • Rokasgrāmata

Kāpēc pirkt spiegu tehnoloģiju mūsu veikalā?

Mēs esam tiešs spiegu tehnoloģiju importētājs un izplatītājs ar daudzu gadu pieredzi. Mūsu prasības attiecībā uz produktu apstrādi un uzlabošanu mēs konsultējamies tieši ar ražotāju. Katrs izpārdošanā iekļautais produkts izies ieejas kvalitātes kontroli un tikai pēc tam tiek ierindots mūsu spiegu produktu piedāvājumā.

Mūsu testi liecina, ka mūsu pārdotā tehnika ir efektīvāka un tai ir ilgāks kalpošanas laiks, salīdzinot ar konkurētspējīgiem produktiem. Negaidītu tehnisku problēmu gadījumā cenšamies situāciju steidzami risināt uz klientu apmierinātību.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma