Viedais fitnesa T-krekls ar navigāciju — Bluetooth (iOS, Android)

Kods: 11-284
97,90 U$ Cena bez PVN: 81,59 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Viedais fitnesa T-krekls ar navigāciju — Bluetooth (iOS, Android), lai palīdzētu sasniegt treniņu mērķus ātrāk nekā jebkad agrāk.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Gudrs fitnesa T-krekls ar navigāciju — Bluetooth (iOS, Android), lai palīdzētu sasniegt treniņu mērķus ātrāk nekā jebkad agrāk — esiet formā un izbaudiet dzīvi . Šis ir revolucionārs T-krekls, kas šeit vēl nav bijis, tas burtiski fiksē katru jūsu darbību . Aktivizējiet T-kreklu, nospiežot mīksto pogu, kas atrodas uz kreisās piedurknes, un iebūvētais sensors T-krekla aizmugurē reģistrēs visu nepieciešamo informāciju, piemēram , veikto soļu skaitu, uzkāpto stāvu skaitu, sadedzinātās kalorijas un tajā pašā laikā var jums orientēties , kas ir absolūts jaunums tirgū.

triks ar navigācijugudrs triks

Varat savienot pārī savu T-kreklu ar viedtālruni, izmantojot Bluetooth, un pēc tam izmantot brīvi pieejamu lietotni (iOS, Android), lai skatītu ierakstītos datus no savām aktivitātēm, vai arī sākt navigāciju un izvēlēties ceļojuma galamērķi. Inteliģentais T-krekls parādīs ceļu bez vizuāla displeja, tikai ar vibrācijas sensoriem, kas novietoti uz pleciem, kas nosaka pagrieziena virzienu ar vibrāciju. T-krekls ir pilnībā ūdensizturīgs, tāpēc neuztraucieties par sliktiem laikapstākļiem. Iebūvētais akumulators tiek uzlādēts, izmantojot komplektācijā iekļauto mikro USB kabeli . Jūs varat valkāt šo ērto un arī moderno t-kreklu jebkur - mājās, sporta zālē, skrienot.

fitnesa triks soļu skaits Ieraksta soļus
Fitnesa T-krekls, izmantojot lietotni, informē jūs par precīzu soļu skaitu, ko esat veicis visas dienas garumā - vai tas ir rīta/vakara pastaigās vai darba laikā.
fitnesa triks stāvu skaits Reģistrē uzkāpto stāvu skaitu
Mūsu fiziskajām aktivitātēm veselīgāk ir izmantot kāpnes, nevis liftu. T-kreklu lietojumprogramma reģistrē stāvu skaitu, kuros esat uzkāpis dienas laikā, un palīdz jums uzturēties veselīgā stāvoklī.
fitnesa triko kaloriju skaits Reģistrē sadedzinātās kalorijas
Pat mazākās fiziskās aktivitātes palīdz sadedzināt kalorijas. Izmantojot t-kreklu un aplikāciju, tiksiet informēts par precīzu sadedzināto kaloriju skaitu pēc sportiskās aktivitātes.
fitnesa triko nobrauktais attālums Reģistrē attālumu
Kardiologi mīl šo kreklu, jo tas ir ideāli piemērots viņu aktivitātēm. Par noieto vai sasniegto distanci Jūs tiksiet informēts, kad trenēsies ārā vai skrejceļā.
fitnesa tricko navigacia Navigācija uz vajadzīgo vietu
Izmantojot atbilstošo t-krekla lietotni, ievadiet vēlamo galamērķi, un t-krekls norādīs, kurp doties, bez nepieciešamības izmantot karti vai navigāciju mobilajā tālrunī, lai pārliecinātos, ka esat uz pareizā ceļa. T-krekls ar vibrācijas sensoriem, kas novietoti uz pleciem, pateiks, kādā virzienā jādodas, lai pēc iespējas ātrāk nokļūtu galamērķī.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma