Iepriekš iedegtas Ziemassvētku eglīšu lampiņas - LED Twinkly Strings - 100 gab (20m) RGB + BT + Wi-Fi

Kods: 78-074
97,90 U$ Cena bez PVN: 81,59 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Iepriekš apgaismota Ziemassvētku eglīšu lampiņu ķēde — unikālas LED mirgojošas virtenes — 100 gb (20 m) RGB + Bluetooth + Wi-Fi ar IP44 aizsardzību.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Iepriekš apgaismota Ziemassvētku eglīšu lampiņu ķēde - LED Twinkly Strings - 100 gab (20m) RGB + Bluetooth + Wi-Fi. Viedās Ziemassvētku lampiņas — gaismas, kurās iemīlēsities. Šīs revolucionārās LED koku gaismas ienes mūsu mājām unikālu gaismas rotājumu, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. LED koku gaismas tiek vadītas, izmantojot mobilo aplikāciju , kas ir saderīga ar Android un iOS .

Ierīces sazinās viena ar otru bezvadu režīmā , izmantojot Wi-Fi un Bluetooth . Varat vienlaikus savienot pārī un vadīt 10 Twinkly apgaismojuma ierīces vai 4000 gaismas diodes ar vienu un to pašu displeja gaismas motīvu un zīmējumu. Varat izveidot savas pārsteidzošās animācijas, kas piepildīs un padarīs visu telpu gaišāku. Gaismas ir paredzētas lietošanai iekštelpās un ārā - IP44 aizsardzība . Šis izmērs - 100 gaismiņas ir piemērots kokiem līdz 120 cm augstiem.

Egļu lampiņas Ziemassvētkiem - LED viedās gaismas TWINKLY - 100gab

mirgojošas koku gaismas

LED Ziemassvētku eglīte - TWINKLY lampiņas - 100gab

mirgojošs koku apgaismojumsmirgojošas Ziemassvētku eglītes gaismas

Twinkly Strings Ziemassvētku gaismas sastāv no 100 LED gaismām, kas piemērotas Ziemassvētku eglītes rotāšanai. LED atrodas ik pēc 8 cm uz kabeļiem, kas ir melns un zaļš - lai saplūstu ar koku. RGB+W nozīmē, ka LED gaismas var radīt 16 miljonu krāsu RGB gaismas toni . Jūs varat pielāgot gaismas intensitāti un precīzu krāsu no krāsu skalas. Šajā īpašajā izdevumā ir iekļauta viedās mājas integrācija ar Google Assistant un Amazon Alexa.

Jūsu dekorāciju var izveidot no vairākām ierīcēm un dažādām formām . Vai vēlaties gaismas ķēdi pie sienas, krāsainu rāmi uz logiem un lielu Ziemassvētku eglīti istabas vidū? Nav problēma! Izveidojiet savu ainu un kontrolējiet to uzreiz, izmantojot kopīgu apgaismojuma tēmu.

Ziemassvētku viedās spuldzes

LED gaismiņas Ziemassvētku eglītei vadāmas caur mobilo aplikāciju Android un iOS

Izsmalcinātā mobilā lietojumprogramma savieno viedtālruni pārī ar ierīci, un jūs varat to nekavējoties vadīt. Pati lietojumprogramma kartē apgaismojuma izkārtojumu , un pēc tam varat viegli iestatīt citu krāsu katrai spuldzei vai spuldžu grupai atsevišķi. Vadība ir ļoti vienkārša, ātra un intuitīva . Lietojumprogrammā varat izvēlēties no noklusējuma modeļiem, lejupielādēt jaunus modeļus no interneta no tiešsaistes galerijas vai izveidot savus motīvus un tos saglabāt.

twinkly mobilā aplikācija

Varat arī kontrolēt gaismas intensitāti, izmaiņu ātrumu, krāsu, nokrāsu, spilgtumu, rotāciju, sajaukšanu un daudz ko citu. Taimera funkcija ļauj iestatīt, lai gaisma automātiski ieslēgtos un izslēgtos saskaņā ar laika grafiku. Atskaņošanas saraksta funkcija ļauj iestatīt dažādu veidu motīvus hronoloģiskā secībā un automātiski mainīt tos atbilstoši iestatījumiem.

mirkļa aplikācijagaismas kontrole, izmantojot mobilo tālruniskaistākā Ziemassvētku eglītewifi LED sloksne

Izmantojot papildu USB ierīci MUSIC DONGLE , jūsu Ziemassvētku eglīte reaģēs uz telpā atskaņoto mūziku, gaisma mainīsies un pārslēgsies mūzikas ritmā atbilstoši iestatītajiem parametriem. Ir pieejami vairāki modeļi un motīvi, lai atlasītu opciju “rādīt pēc mūzikas”, kuras var rediģēt un iestatīt atbilstoši savām vajadzībām. Ar MUSIC jūs varat arī baudīt videospēles, piedzīvot jaunu dimensiju spēlējot spēles! Mainīgās gaismas mūzikas ritmā, jo grafiskais ekvalaizers dejo uzreiz katrā ballītē. USB ierīce MŪZIKA ir papildus prece, to nepieciešams iegādāties mūsu e-veikalā.

mirgojoša mūzika

Unikāls LED, kurā ir visas spilgtās varavīksnes krāsas

LED gaismas sloksnewifi LED gaismas

Iespējas:

plus 100 gaismas diodes
plus Kontrole, izmantojot mobilo aplikāciju
plus Wi-Fi un Bluetooth savienojums
plus RGB gaismas krāsas
plus IP44 aizsardzība


Specifikācija:

Diožu skaits: 100
Izturība: IP44
Diodes diametrs: 4,3 mm
Savienojums: Wi-Fi, Bluetooth
Gaismas atstatums: 8 cm
LED tips: RGB izkliedēta plakana
Kabelis: melns-zaļš
Ieejas spriegums: 240V
Izejas spriegums: 24V / 1,5A
Spuldzes kalpošanas laiks: vairāk nekā 30 000 stundu


Iepakojuma saturs:

1x LED spuldzes Ziemassvētku eglītei ar 100 diodēm + kontrolieris
1x adapteris
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma