LED gaisma kvadrātveida Smart — papildus 3 x (20 x 20 cm) — Twinkly Square RGB + BT + WiFi

Kods: 78-080
119,90 U$ 86,90 U$ Cena bez PVN: 72,41 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

LED gaisma kvadrātveida viedā papildu 3 x (20 x 20 cm) 8 x 8 = 64 pikseļi — Twinkly Squares RGB + Bluetooth + WiFi ar vadību, izmantojot APP.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

LED gaismas kvadrāts Smart papildu 3x (20x20cm) 8x8 = 64 pikseļi - Twinkly Squares RGB + Bluetooth + WiFi ar vadību, izmantojot APP. Šī revolucionārā LED gaismas ķēde ienes mūsu mājās unikālu gaismas apdari, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Gaismas tiek vadītas, izmantojot mobilo aplikāciju , kas ir saderīga ar Android, iOS . Šajā komplektā ietilpst kontrolieris - Wi-Fi/Bluetooth savienojums un vadība un 3 gaismas kvadrāti, katrs 20x20cm. Katrā kvadrātā ir 64 LED gaismas ar 8x8 pikseļiem. Regulējamas II RGB gaismas. paaudzes Twinkly Squares.

Papildus LED gaismas kvadrāts sienas krāsai RGB - LED Twinkly Squares 3x 64 gab LED

mirgojoši kvadrāti LED gaismas

Ierīces sazinās viena ar otru bezvadu režīmā, izmantojot Wi-Fi un Bluetooth . Varat vienlaikus savienot pārī un vadīt 10 Twinkly apgaismojuma ierīces vai 4000 gaismas diodes ar vienu un to pašu displeja gaismas motīvu un zīmējumu. Varat izveidot savas pārsteidzošās animācijas, kas piepildīs un padarīs visu telpu gaišāku. Sloksne paredzēta lietošanai iekštelpās - IP20 aizsardzība .

Gaiši dekoratīvi kvadrāti - TWINKLY SQUARES (64 gaismas gabali uz viena kvadrāta)

led laukums apgaismojumam

Gaismas josla sastāv no 64 LED gaismām, kas piemērotas jebkurai dekorēšanai. RGB diode nozīmē, ka LED gaismas var radīt 16 miljonu krāsu RGB gaismas toni . Jūs varat pielāgot gaismas intensitāti un precīzu krāsu no krāsu skalas. Šajā īpašajā izdevumā ir iekļauta viedās mājas integrācija ar Google Assistant un Amazon Alexa.

Skaista gaismas dekorācija — iestatiet savas krāsas, animācijas un LED gaismas motīvus vairākām LED ierīcēm

led kvēlojošs laukums

Jūsu dekorāciju var izveidot no vairākām ierīcēm un dažādām formām . Vai vēlaties, lai pie sienas būtu gaismas ķēde, logos krāsains rāmis un LED dzirksteļotājs, bet istabas vidū liela Ziemassvētku eglīte? Nav problēma! Izveidojiet savu ainu un kontrolējiet to uzreiz, izmantojot kopīgu apgaismojuma tēmu. led sienu apdare

Izsmalcinātā mobilā lietojumprogramma savieno viedtālruni pārī ar ierīci, un jūs varat to nekavējoties vadīt. Pati lietojumprogramma kartē apgaismojuma izkārtojumu , un pēc tam varat viegli iestatīt citu krāsu katrai spuldzei vai spuldžu grupai atsevišķi. Vadība ir ļoti vienkārša, ātra un intuitīva . Lietojumprogrammā varat izvēlēties no noklusējuma modeļiem, lejupielādēt jaunus modeļus no interneta no tiešsaistes galerijas vai izveidot savus motīvus un tos saglabāt.

gudrs led kvadrāts uz sienas

Universāls LED gaismas ornaments, kas vadāms, izmantojot mobilo aplikāciju Android un iOS ierīcēm

twinkly mobilā aplikācija

Varat arī kontrolēt gaismas intensitāti, izmaiņu ātrumu, krāsu, nokrāsu, spilgtumu, rotāciju, sajaukšanu un daudz ko citu. Taimera funkcija ļauj iestatīt, lai gaisma automātiski ieslēgtos un izslēgtos saskaņā ar laika grafiku. Atskaņošanas saraksta funkcija ļauj iestatīt dažādu veidu motīvus hronoloģiskā secībā un automātiski mainīt tos atbilstoši iestatījumiem

mirkļa aplikācijagaismas kontrole, izmantojot mobilo tālruniwifi LED sloksne

Izmantojot papildu USB ierīci MUSIC DONGLE , jūsu gaismas dekorācija reaģēs uz telpā atskaņoto mūziku, gaisma mainīsies un pārslēgsies mūzikas ritmā atbilstoši iestatītajiem parametriem. Ir pieejami vairāki modeļi un motīvi, lai izvēlētos "displeja pēc mūzikas", ko var rediģēt un iestatīt atbilstoši savām vajadzībām. Mainās gaismas mūzikas ritmā, jo grafiskais ekvalaizers dejo uzreiz katrā ballītē. USB ierīce MŪZIKA ir papildus prece, to nepieciešams iegādāties mūsu e-veikalā.

mirgojoša mūzika

Iespējas:

plus 64 gaismas diodes vienā kvadrātā
plus Kontrole, izmantojot mobilo aplikāciju
plus Wi-Fi un Bluetooth savienojums
plus RGB gaisma - mērogs 16 milj. krāsas
plus Universāls lietojums
plus Iepakojumā 3 LED kvadrāti


Specifikācija:

Modelis: TWQ064STW-03-BAD
Diožu skaits: 64 uz vienu kvadrātu
Izturība: IP20
Savienojums: Wi-Fi, Bluetooth
Apgaismojamās daļas izmēri: 20x20cm
LED tips: RGB
Spuldzes kalpošanas laiks: vairāk nekā 30 000 stundu


Iepakojuma saturs:

3x LED gaismas kvadrāts ar 64 diodēm
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma