LED koks viedā vadība, izmantojot mobilo 1,5 m — Twinkly Tree — 250 gab RGB + BT + Wi-Fi

Kods: 78-028
328,90 U$ Cena bez PVN: 274,09 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

LED koks viedā vadība, izmantojot mobilo 1,5 m - Twinkly Tree - 250 gab. RGB + BT + Wi-Fi. Ziemassvētku eglīte ar gaismas vadību, izmantojot viedtālruņa lietotni.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

LED koks viedā vadība caur mobilo 1,5m - Twinkly Tree - 250gb RGB + BT + Wi-Fi. Ziemassvētku eglīte ar gaismas vadību, izmantojot viedtālruņa lietotni. Šīs revolucionārās LED koku lampas ienes mūsu mājās unikālus apgaismojuma rotājumus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. LED koku gaismas tiek vadītas, izmantojot mobilo aplikāciju , kas ir saderīga ar Android un iOS . Mākslīgais koks sastāv no trim sekcijām, tajā ir 36 zari un gaismas 6 rindās, koka kopējais augstums ir 1,5 metri.

Izgaismots LED Smart tree - krāsu režīmu vadība caur aplikāciju tieši uz mobilo tālruni

Ziemassvētku eglīte ar gaismāmmākslīgi kvēlojošs koksZiemassvētku eglīte mobilajā telefonā

Ierīces sazinās viena ar otru bezvadu režīmā, izmantojot Wi-Fi un Bluetooth . Varat vienlaikus savienot pārī un vadīt 10 Twinkly apgaismojuma ierīces vai 4000 gaismas diodes ar vienu un to pašu displeja gaismas motīvu un zīmējumu. Varat izveidot savas pārsteidzošās animācijas, kas piepildīs un padarīs visu telpu gaišāku. Gaismas ir paredzētas lietošanai iekštelpās - IP20 aizsardzība .

Eglīte ar gaismām - viedā LED eglīte TWINKLY - 250gab

mirgojošas Ziemassvētku eglīšu gaismas

LED Ziemassvētku eglīte - TWINKLY lampiņas - 250gab

mirgojošs koku apgaismojums

Mākslīgais koks sastāv no trim sekcijām, tajā ir 36 zari un gaismas 6 rindās - kopā 400 LED gaismekļi . Kabelis ir melni zaļā krāsā - saplūšanai ar koku. RGB diode nozīmē, ka LED gaismas var radīt 16 miljonu krāsu RGB gaismas toni . Jūs varat pielāgot gaismas intensitāti un precīzu krāsu no krāsu skalas. Šajā īpašajā izdevumā ir iekļauta viedās mājas integrācija ar Google Assistant un Amazon Alexa.

Jūsu dekorāciju var izveidot no vairākām ierīcēm un dažādām formām . Vai vēlaties gaismas ķēdi pie sienas, krāsainu rāmi uz logiem un lielu Ziemassvētku eglīti istabas vidū? Nav problēma! Izveidojiet savu ainu un kontrolējiet to uzreiz, izmantojot kopīgu apgaismojuma tēmu.

Ziemassvētku viedās spuldzes

LED gaismas - Ziemassvētku eglīte tiek vadīta caur mobilo aplikāciju Android un iOS

Izsmalcinātā mobilā lietojumprogramma savieno viedtālruni pārī ar ierīci, un jūs varat to nekavējoties vadīt. Pati lietojumprogramma kartē apgaismojuma izkārtojumu , un pēc tam varat viegli iestatīt citu krāsu katrai spuldzei vai spuldžu grupai atsevišķi. Vadība ir ļoti vienkārša, ātra un intuitīva . Lietojumprogrammā varat izvēlēties no noklusējuma modeļiem, lejupielādēt jaunus modeļus no interneta no tiešsaistes galerijas vai izveidot savus motīvus un tos saglabāt.

twinkly mobilā aplikācija

Varat arī kontrolēt gaismas intensitāti, izmaiņu ātrumu, krāsu, nokrāsu, spilgtumu, rotāciju, sajaukšanu un daudz ko citu. Taimera funkcija ļauj iestatīt, lai gaisma automātiski ieslēgtos un izslēgtos saskaņā ar laika grafiku. Atskaņošanas saraksta funkcija ļauj iestatīt dažādu veidu motīvus hronoloģiskā secībā un automātiski mainīt tos atbilstoši iestatījumiem

mirkļa aplikācijagaismas kontrole, izmantojot mobilo tālruniskaistākā Ziemassvētku eglītewifi LED sloksne

Izmantojot papildu USB ierīci MUSIC DONGLE , jūsu Ziemassvētku eglīte reaģēs uz telpā atskaņoto mūziku, mainīsies gaisma un pārslēgsies mūzikas ritmā atbilstoši iestatītajiem parametriem. Ir pieejami vairāki modeļi un motīvi, lai izvēlētos "rādīt pēc mūzikas", ko var rediģēt un iestatīt atbilstoši savām vajadzībām. Mainās gaismas mūzikas ritmā, jo grafiskais ekvalaizers dejo uzreiz katrā ballītē. USB ierīce MŪZIKA ir papildus prece, to nepieciešams iegādāties mūsu e-veikalā.

mirgojoša mūzika

Unikāla LED diode, kurai ir visas spilgtās varavīksnes krāsas – 16 miljoni toņu

LED gaismas sloksnewifi LED gaismas

Iespējas:

plus 250 gaismas diodes
plus Kontrole, izmantojot mobilo aplikāciju
plus Wi-Fi un Bluetooth savienojums
plus RGB gaisma
plus Tas sastāv no 3 daļām


Specifikācija:

Modelis: TWT250STP-BEU
Koka augstums: 1,5 metri
Diožu skaits: 250
Izturība: IP20
Diodes diametrs: 4,3 mm
Savienojums: Wi-Fi, Bluetooth
LED tips: RGB izkliedēta, taisna
Kabelis: melns-zaļš
Ieejas spriegums: 240V
Izejas spriegums: 24V/1,5A
Spuldzes kalpošanas laiks: vairāk nekā 30 000 stundu


Iepakojuma saturs:

1x Ziemassvētku eglīte ar 250 diodēm + kontrolieris
1x adapteris
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma