Lietotnē vadāma Ziemassvētku eglīte SMART 2,3 m — LED Twinkly Tree — 400 gb RGB + W + BT + Wi-Fi

Kods: 78-027
429,00 U$ Cena bez PVN: 357,50 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Ar lietotni vadāma Ziemassvētku eglīte SMART 2,3 m — LED Twinkly Tree — 400 gab. RGB + W + BT + Wi-Fi. Koks ar gaismām - gaismas jums patiks.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Lietotnē vadāma Ziemassvētku eglīte SMART 2,3m - LED Twinkly Tree - 400 gab RGB + W + BT + Wi-Fi. Koks ar gaismām - gaismas jums patiks. Šīs revolucionārās LED koku lampas ienes mūsu mājās unikālus apgaismojuma rotājumus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. LED koku gaismas tiek vadītas, izmantojot mobilo aplikāciju , kas ir saderīga ar Android un iOS . Mākslīgais koks sastāv no trim sekcijām, tajā ir 78 zari un gaismas 11 rindās, koka kopējais augstums ir 2,3 metri.

LED Twinkly Tree Ziemassvētkiem - aizraus elpu

Ziemassvētku eglīte ar gaismāmmākslīgi kvēlojošs koksgudri kontrolēta Ziemassvētku eglīte

Ierīces sazinās viena ar otru bezvadu režīmā, izmantojot Wi-Fi un Bluetooth . Varat vienlaikus savienot pārī un vadīt 10 Twinkly apgaismojuma ierīces vai 4000 gaismas diodes ar vienu un to pašu displeja gaismas motīvu un zīmējumu. Varat izveidot savas pārsteidzošās animācijas, kas piepildīs un padarīs visu telpu gaišāku. Gaismas ir paredzētas lietošanai iekštelpās - IP20 aizsardzība .

Eglīte ar gaismām - viedā LED Ziemassvētku eglīte TWINKLY - 400gab

Lietotne kontrolēta Ziemassvētku eglīte

LED Ziemassvētku eglīte - TWINKLY lampiņas - 400gab

mirgojošs koku apgaismojums

Mākslīgais koks sastāv no trim sekcijām, tajā ir 78 zari un apgaismojums 11 rindās - kopā 400 LED gaismas gabali . Kabelis ir melni zaļā krāsā - saplūšanai ar koku. RGB + W nozīmē, ka LED gaismas var radīt RGB gaismas toni 16 miljonu krāsu + W baltā krāsā . Jūs varat pielāgot gaismas intensitāti un precīzu krāsu no krāsu skalas. Šajā īpašajā izdevumā ir iekļauta viedās mājas integrācija ar Google Assistant un Amazon Alexa.

Jūsu dekorāciju var izveidot no vairākām ierīcēm un dažādām formām . Vai vēlaties gaismas ķēdi pie sienas, krāsainu rāmi uz logiem un lielu Ziemassvētku eglīti istabas vidū? Nav problēma! Izveidojiet savu ainu un kontrolējiet to uzreiz, izmantojot kopīgu apgaismojuma tēmu.

Ziemassvētku viedās spuldzes

LED gaismas - Ziemassvētku eglīte tiek vadīta caur mobilo aplikāciju Android un iOS

Izsmalcinātā mobilā lietojumprogramma savieno viedtālruni pārī ar ierīci, un jūs varat to nekavējoties vadīt. Pati lietojumprogramma kartē apgaismojuma izkārtojumu , un pēc tam varat viegli iestatīt citu krāsu katrai spuldzei vai spuldžu grupai atsevišķi. Vadība ir ļoti vienkārša, ātra un intuitīva . Lietojumprogrammā varat izvēlēties no noklusējuma modeļiem, lejupielādēt jaunus modeļus no interneta no tiešsaistes galerijas vai izveidot savus motīvus un tos saglabāt.

twinkly mobilā aplikācija

Varat arī kontrolēt gaismas intensitāti, izmaiņu ātrumu, krāsu, nokrāsu, spilgtumu, rotāciju, sajaukšanu un daudz ko citu. Taimera funkcija ļauj iestatīt, lai gaisma automātiski ieslēgtos un izslēgtos saskaņā ar laika grafiku. Atskaņošanas saraksta funkcija ļauj iestatīt dažādu veidu motīvus hronoloģiskā secībā un automātiski mainīt tos atbilstoši iestatījumiem

mirkļa aplikācijagaismas kontrole, izmantojot mobilo tālruniskaistākā Ziemassvētku eglītewifi LED sloksne

Izmantojot papildu USB ierīci MUSIC DONGLE , jūsu Cristmas reaģēs uz telpā atskaņoto mūziku, mainīsies gaisma un pārslēgsies mūzikas ritmā atbilstoši iestatītajiem parametriem. Ir pieejami vairāki modeļi un motīvi, lai izvēlētos "rādīt pēc mūzikas", ko var rediģēt un iestatīt atbilstoši savām vajadzībām. Mainās gaismas mūzikas ritmā, jo grafiskais ekvalaizers dejo uzreiz katrā ballītē. USB ierīce MŪZIKA ir papildus prece, to nepieciešams iegādāties mūsu e-veikalā.

mirgojoša mūzika

Unikāla LED diode ar jaunu 4 kanālu arhitektūru, kurā ir visas spilgtās varavīksnes krāsas un perfekta tīri balta krāsa

LED gaismas sloksnergb + w ledLED spuldzes vadāmas caur wifi

Iespējas:

plus 400 gaismas diodes
plus Kontrole, izmantojot mobilo aplikāciju
plus Wi-Fi un Bluetooth savienojums
plus RGB + W gaisma
plus Tas sastāv no 3 daļām


Specifikācija:

Modelis: TWT400SPP-BEU
Koka augstums: 2,3 metri
Diožu skaits: 400
Izturība: IP20
Diodes diametrs: 5 mm
Savienojums: Wi-Fi, Bluetooth
LED tips: RGB + W matēts + dzidrs, taisns
Kabelis: melns-zaļš
Ieejas spriegums: 240V
Izejas spriegums: 24V/1,5A
Spuldzes kalpošanas laiks: vairāk nekā 30 000 stundu


Iepakojuma saturs:

1x Ziemassvētku eglīte ar 400 diodēm + kontrolieris
1x adapteris
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma