Viedā gaismas ķēde 6m - Twinkly Cluster - 400 gab AWW diode - balta LED + BT + Wi-Fi

Kods: 78-026
196,90 U$ 163,90 U$ Cena bez PVN: 136,59 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Viedā gaismas ķēde programmējama, izmantojot lietotni mobilajā 6m - Twinkly Cluster ar 400 gab AWW diode - balta LED, Bluetooth + Wi-Fi vadība caur viedtālruni.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Viedā gaismas ķēde programmējama, izmantojot lietotni mobilajā 6m - Twinkly Cluster ar 400 gab AWW diode - balta LED, Bluetooth + Wi-Fi vadība caur viedtālruni. Šī revolucionārā LED gaismas ķēde ienes mūsu mājās unikālu gaismas apdari, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Gaismas tiek vadītas, izmantojot mobilo aplikāciju , kas ir saderīga ar Android, iOS .

Ierīces sazinās viena ar otru bezvadu režīmā , izmantojot Wi-Fi un Bluetooth . Varat vienlaikus savienot pārī un vadīt 10 Twinkly apgaismojuma ierīces vai 4000 gaismas diodes ar vienu un to pašu displeja gaismas motīvu un zīmējumu. Varat izveidot savas pārsteidzošās animācijas, kas piepildīs un padarīs gaišāku visu telpu vai ārpusi. Gaismas ir paredzētas lietošanai iekštelpās un ārā - IP44 aizsardzība . Šī ķēde ir 6 metrus garš un uz tā ir 400 LED spuldzes .

Āra un iekštelpu Ziemassvētku rotājumi - Gaismas ķēde

balta led ķēde

LED apgaismojuma ķēde - TWINKLY - zelta izdevums - lampas 6M - 400gab LED

twinkly zelta ķēdīte balta

Gaismas sloksne sastāv no 400 LED gaismām, kas piemērotas jebkurai dekorēšanai. Lukturi ir izvietoti blakus, katrs 1,5 cm. Šajā zelta izdevumā ir AWW diodes - ar kurām papildus intensitātei varat iestatīt ideālu balto krāsu pēc vajadzības - no dzintara, caur silti baltu līdz auksti baltai. Šajā īpašajā izdevumā ir iekļauta viedās mājas integrācija ar Google Assistant un Amazon Alexa.

balta gaismas led ķēde

Jūsu dekorāciju var izveidot no vairākām ierīcēm un dažādām formām . Vai vēlaties gaismas ķēdi pie sienas, krāsainu rāmi uz logiem un lielu Ziemassvētku eglīti istabas vidū? Nav problēma! Izveidojiet savu ainu un kontrolējiet to uzreiz, izmantojot kopīgu apgaismojuma tēmu.

zelta gaismas ķēde

Universāla LED gaismas ķēde, kas vadāma, izmantojot mobilo aplikāciju Android un iOS ierīcēm

Izsmalcinātā mobilā lietojumprogramma savieno viedtālruni pārī ar ierīci, un jūs varat to nekavējoties vadīt. Pati lietojumprogramma kartē apgaismojuma izkārtojumu , un pēc tam varat viegli iestatīt citu krāsu katrai spuldzei vai spuldžu grupai atsevišķi. Vadība ir ļoti vienkārša, ātra un intuitīva . Lietojumprogrammā varat izvēlēties no noklusējuma modeļiem, lejupielādēt jaunus modeļus no interneta no tiešsaistes galerijas vai izveidot savus motīvus un tos saglabāt.

twinkly mobilā aplikācija

Varat arī kontrolēt gaismas intensitāti, izmaiņu ātrumu, krāsu, nokrāsu, spilgtumu, rotāciju, sajaukšanu un daudz ko citu. Taimera funkcija ļauj iestatīt, lai gaisma automātiski ieslēgtos un izslēgtos saskaņā ar laika grafiku. Atskaņošanas saraksta funkcija ļauj iestatīt dažādu veidu motīvus hronoloģiskā secībā un automātiski mainīt tos atbilstoši iestatījumiem

mirkļa aplikācijagaismas kontrole, izmantojot mobilo tālruniwifi LED sloksne

Izmantojot papildu USB ierīci MUSIC DONGLE , jūsu gaismas ķēde reaģēs uz telpā atskaņoto mūziku, gaisma mainīsies un pārslēgsies mūzikas ritmā atbilstoši iestatītajiem parametriem. Ir pieejami vairāki modeļi un motīvi, lai atlasītu opciju “rādīt pēc mūzikas”, kuras var rediģēt un iestatīt atbilstoši savām vajadzībām. Ar MŪZIKA jūs varat arī baudīt videospēles, piedzīvot jaunu dimensiju spēlējot spēles! Mainīgās gaismas mūzikas ritmā, jo grafiskais ekvalaizers dejo uzreiz katrā ballītē. USB ierīce MŪZIKA ir papildus prece, to nepieciešams iegādāties mūsu e-veikalā.

mirgojoša mūzika

Unikāla LED diode, uz kuras var iestatīt precīzu balto krāsu - no dzintara, no siltas baltas līdz vēsai baltai

zelta izdevums twinkly

Iespējas:

plus 400 gaismas diodes
plus Kontrole, izmantojot mobilo aplikāciju
plus Wi-Fi un Bluetooth savienojums
plus Dzintars/zelts, silti balta un auksti balta gaisma
plus Universāls lietojums
plus IP44 aizsardzība


Specifikācija:

Modelis: TWC400GOP-BEU
Diožu skaits: 400
Kabeļa garums ar spuldzēm: 6 m
Kabeļa garums no pirmās gaismas līdz adapterim: 3,5 m
Izturība: IP44
Diodes diametrs: 4,3 mm
Savienojums: Wi-Fi, Bluetooth
LED diožu atstatums: 1,5 cm
LED tips: AWW izkliedēta plakana
Kabelis: melns-zaļš
Ieejas spriegums: 240V
Izejas spriegums: 24V/1A
Spuldzes kalpošanas laiks: vairāk nekā 30 000 stundu


Iepakojuma saturs:

1x LED gaismas ķēde ar 400 diodēm + kontrolieris
1x adapteris
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma