Viedā LED Ziemassvētku eglīte 3M - Twinkly Light Tree - 500 gab RGB + W + BT + Wi-Fi

Kods: 78-029
350,90 U$ Cena bez PVN: 292,41 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Viedā LED Ziemassvētku eglīte 3M - Twinkly Light Tree - 500 gab RGB + W + BT + Wi-Fi. Mobilo vadību — gaismas, kas jums patiks.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Viedā LED Ziemassvētku eglīte 3M - Twinkly Light Tree - 500 gab RGB + W + BT + Wi-Fi. Mobilo vadību — gaismas, kas jums patiks. Šīs revolucionārās LED koku lampas ienes mūsu mājās unikālus apgaismojuma rotājumus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. LED koku gaismas tiek vadītas, izmantojot mobilo aplikāciju , kas ir saderīga ar Android un iOS . LED koks sastāv no centra stieņa, kura ir 3 metrus augsta un 500 LED krāsu RGB + W diodēm, kas izstieptas no augšas uz leju, apakšējā apļa diametrs ir 1,5 metri, kabeļa krāsa ir melna.

vadīts koks

Ierīces sazinās viena ar otru bezvadu režīmā, izmantojot Wi-Fi un Bluetooth . Varat vienlaikus savienot pārī un vadīt 10 Twinkly apgaismojuma ierīces vai 4000 gaismas diodes ar vienu un to pašu displeja gaismas motīvu un zīmējumu. Varat izveidot savas pārsteidzošās animācijas, kas piepildīs un padarīs gaišāku visu telpu vai ārpusi. Gaismas ir paredzētas lietošanai iekštelpās un ārā - IP44 aizsardzība .

mirgojošs gaišs koks

Eglīte ar gaismām - viedā LED Ziemassvētku eglīte TWINKLY - 500gab

smart twinkly Ziemassvētku eglīte led

RGB +W diode nozīmē, ka LED gaismas var radīt RGB gaismas toni 16 miljonu krāsu + W baltā krāsā . Jūs varat pielāgot gaismas intensitāti un precīzu krāsu no krāsu skalas. Šajā īpašajā izdevumā ir iekļauta viedās mājas integrācija ar Google Assistant un Amazon Alexa.

Jūsu dekorāciju var izveidot no vairākām ierīcēm un dažādām formām . Vai vēlaties gaismas ķēdi pie sienas, krāsainu rāmi uz logiem un lielu Ziemassvētku eglīti istabas vidū? Nav problēma! Izveidojiet savu ainu un kontrolējiet to uzreiz, izmantojot kopīgu apgaismojuma tēmu.

Ziemassvētku viedās spuldzes

LED gaismas - Ziemassvētku eglīte tiek vadīta caur mobilo aplikāciju Android un iOS

Izsmalcinātā mobilā lietojumprogramma savieno viedtālruni pārī ar ierīci, un jūs varat to nekavējoties vadīt. Pati lietojumprogramma kartē apgaismojuma izkārtojumu , un pēc tam varat viegli iestatīt citu krāsu katrai spuldzei vai spuldžu grupai atsevišķi. Vadība ir ļoti vienkārša, ātra un intuitīva . Lietojumprogrammā varat izvēlēties no noklusējuma modeļiem, lejupielādēt jaunus modeļus no interneta no tiešsaistes galerijas vai izveidot savus motīvus un tos saglabāt.

twinkly mobilā aplikācija

Varat arī kontrolēt gaismas intensitāti, izmaiņu ātrumu, krāsu, nokrāsu, spilgtumu, rotāciju, sajaukšanu un daudz ko citu. Taimera funkcija ļauj iestatīt, lai gaisma automātiski ieslēgtos un izslēgtos saskaņā ar laika grafiku. Atskaņošanas saraksta funkcija ļauj iestatīt dažādu veidu motīvus hronoloģiskā secībā un automātiski mainīt tos atbilstoši iestatījumiem

mirkļa aplikācijagaismas kontrole, izmantojot mobilo tālruniLED koka vadība

Ātra uzstādīšana un vienkārša darbība, pateicoties izsmalcinātajai mobilajai lietojumprogrammai Twinkly

koka vadīta vadība, izmantojot mobilo lietotni

Izmantojot papildu USB ierīci MUSIC DONGLE , jūsu Ziemassvētku eglīte reaģēs uz telpā atskaņoto mūziku, mainīsies gaisma un pārslēgsies mūzikas ritmā atbilstoši iestatītajiem parametriem. Ir pieejami vairāki modeļi un motīvi, lai izvēlētos "rādīt pēc mūzikas", ko var rediģēt un iestatīt atbilstoši savām vajadzībām. Mainās gaismas mūzikas ritmā, jo grafiskais ekvalaizers dejo uzreiz katrā ballītē. USB ierīce MŪZIKA ir papildus prece, to nepieciešams iegādāties mūsu e-veikalā.

mirgojoša mūzika

Unikāla LED diode ar jaunu 4 kanālu arhitektūru, kurā ir visas spilgtās varavīksnes krāsas un perfekta tīri balta krāsa

LED gaismas sloksnergb + w ledLED spuldzes vadāmas caur wifi

Iespējas:

plus 500 gaismas diodes
plus Kontrole, izmantojot mobilo aplikāciju
plus Wi-Fi un Bluetooth savienojums
plus RGB + W gaisma
plus Augstums 3 metri
plus IP44 aizsardzība


Specifikācija:

Modelis: TWP500SPP-BEU
Koka augstums: 3 metri
Diožu skaits: 500
Izturība: IP44
Diodes diametrs: 5 mm
Savienojums: Wi-Fi, Bluetooth
LED tips: RGB + W izkliedēts, matēts
Kabelis: melns
Ieejas spriegums: 240V
Izejas spriegums: 24V/1,5A
Spuldzes kalpošanas laiks: vairāk nekā 30 000 stundu


Iepakojuma saturs:

1x LED koks ar 500 diodēm + kontrolieris
1x adapteris
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma