Viedais LED dzirksteļotājs (zvaigzne) - Twinkly Spritzer - 200 gab RGB + BT + Wi-Fi

Kods: 78-022
141,90 U$ 108,90 U$ Cena bez PVN: 90,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Viedās programmējamās gaismas - LED dzirksteļotājs (zvaigzne) Twinkly Spritzer - ar 200 gab LED gaismām RGB, Bluetooth + Wi-Fi, vadība caur APP.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Viedās programmējamās gaismas - LED dzirksteļotājs (zvaigzne) Twinkly Spritzer - ar 200 gab LED gaismām RGB, Bluetooth + Wi-Fi, vadība caur APP. Šis revolucionārais LED gaismas dekorācijas elements ienes mūsu mājās unikālu gaismas dekorāciju, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. LED gaismas tiek vadītas, izmantojot mobilo aplikāciju , kas ir saderīga gan ar Android, gan ar iOS .

Ierīces sazinās viena ar otru bezvadu režīmā , izmantojot Wi-Fi un Bluetooth . Varat vienlaikus savienot pārī un vadīt 10 Twinkly apgaismojuma ierīces vai 4000 gaismas diodes ar vienu un to pašu displeja gaismas motīvu un zīmējumu. Varat izveidot savas pārsteidzošās animācijas, kas piepildīs un padarīs visu telpu gaišāku. Gaismas ir paredzētas lietošanai iekštelpās un ārā - IP44 aizsardzība . Šim dzirkstelītim ir 40 regulējami vadi, katrs ar 5 LED spuldzēm, kas atrodas 6 cm attālumā viena no otras.

Twinkly spritzer - LED apgaismojuma zvaigzne - vadība caur viedtālruni

twinkly spritzer - LED spīdoša zvaigzne

Gaismas dzirkstelītis sastāv no 200 LED gaismām, kas piemērotas jebkurai dekorēšanai. LED gaismas ir izvietotas blakus, LED atstatums 6 cm. RGB diode nozīmē, ka LED gaismas var radīt 16 miljonu krāsu RGB gaismas toni . Jūs varat pielāgot gaismas intensitāti un precīzu krāsu no krāsu skalas. Šajā īpašajā izdevumā ir iekļauta viedās mājas integrācija ar Google Assistant un Amazon Alexa .

LED zvaigznes vadība caur mobilo

Jūsu dekorāciju var izveidot no vairākām ierīcēm un dažādām formām . Vai vēlaties gaismas ķēdi pie sienas, krāsainu rāmi uz logiem un lielu Ziemassvētku eglīti istabas vidū? Nav problēma! Izveidojiet savu ainu un kontrolējiet to uzreiz, izmantojot kopīgu apgaismojuma tēmu.

Ziemassvētku viedās spuldzes

Universāls LED gaismas ornaments, kas vadāms, izmantojot mobilo aplikāciju Android un iOS ierīcēm

Skaista gaismas dekorācija — iestatiet savas krāsas, animācijas un LED motīvu motīvus vairākām LED ierīcēm

wifi led ornaments - dekors

Izsmalcinātā mobilā lietojumprogramma savieno viedtālruni pārī ar ierīci, un jūs varat to nekavējoties vadīt. Pati lietojumprogramma kartē apgaismojuma izkārtojumu , un pēc tam varat viegli iestatīt citu krāsu katrai spuldzei vai spuldžu grupai atsevišķi. Vadība ir ļoti vienkārša, ātra un intuitīva . Lietojumprogrammā varat izvēlēties no noklusējuma modeļiem, lejupielādēt jaunus modeļus no interneta no tiešsaistes galerijas vai izveidot savus motīvus un tos saglabāt.

twinkly mobilā aplikācija

Varat arī kontrolēt gaismas intensitāti, izmaiņu ātrumu, krāsu, nokrāsu, spilgtumu, rotāciju, sajaukšanu un daudz ko citu. Taimera funkcija ļauj iestatīt, lai gaisma automātiski ieslēgtos un izslēgtos saskaņā ar laika grafiku. Atskaņošanas saraksta funkcija ļauj iestatīt dažādu veidu motīvus hronoloģiskā secībā un automātiski mainīt tos atbilstoši iestatījumiem.

mirkļa aplikācijagaismas kontrole, izmantojot mobilo tālruniwifi LED sloksne

Izmantojot papildu USB ierīci MUSIC DONGLE , jūsu gaismas ornaments reaģēs uz telpā atskaņoto mūziku, gaisma mainīsies un pārslēgsies mūzikas ritmā atbilstoši iestatītajiem parametriem. Ir pieejami vairāki modeļi un motīvi, lai atlasītu opciju “rādīt pēc mūzikas”, kuras var rediģēt un iestatīt atbilstoši savām vajadzībām. Ar MŪZIKA jūs varat arī baudīt videospēles, piedzīvot jaunu dimensiju spēlējot spēles! Mainīgās gaismas mūzikas ritmā, jo grafiskais ekvalaizers dejo uzreiz katrā ballītē. USB ierīce MŪZIKA ir papildus prece, to nepieciešams iegādāties mūsu e-veikalā.

mirgojoša mūzika

Unikāls LED, kurā ir visas spilgtās varavīksnes krāsas

LED gaismas sloksnewifi LED gaismas

Iespējas:

plus 200 gaismas diodes
plus Kontrole, izmantojot mobilo aplikāciju
plus Wi-Fi un Bluetooth savienojums
plus RGB gaisma - mērogs 16 milj. krāsas
plus Universāls lietojums
plus IP44 aizsardzība


Specifikācija:

Modelis: TWB200STP-WEU
Diožu skaits: 200
Kabeļa garums no pirmās gaismas līdz adapterim: 3,5 m
Izturība: IP44
Diodes diametrs: 4,3 mm
Savienojums: Wi-Fi, Bluetooth
LED diožu atstatums: 6 cm
Attālums starp gaismas vadiem: 6 cm
LED tips: RGB izkliedēta plakana
Kabelis: balts
Ieejas spriegums: 240V
Izejas spriegums: 24V/1A
Spuldzes kalpošanas laiks: vairāk nekā 30 000 stundu


Iepakojuma saturs:

1x LED gaismas dekorācija ar 200 diodēm + kontrolieris
1x adapteris
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma