Ziemassvētku eglīšu lampiņas SMART - LED Twinkly Strings — 250 gb RGB + W + BT + Wi-Fi

Kods: 78-020
174,90 U$ 152,90 U$ Cena bez PVN: 127,41 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Ziemassvētku eglīšu lampiņas SMART​ - LED Twinkly Strings - 250 gab. RGB + W + BT + Wi-Fi. Mirgojošas gaismas — rotājums, kas jums patiks.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Ziemassvētku eglīšu lampiņas SMART​ - LED Twinkly Strings - 250 gab RGB + W + BT + Wi-Fi. Mirgojošas gaismas — rotājums, kas jums patiks. Šīs revolucionārās LED Ziemassvētku eglīšu gaismas ienes mūsu mājās unikālus gaismas rotājumus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. LED koku gaismas tiek vadītas, izmantojot mobilo aplikāciju , kas ir saderīga ar Android un iOS .

Ierīces sazinās viena ar otru bezvadu režīmā , izmantojot Wi-Fi un Bluetooth . Varat vienlaikus savienot pārī un vadīt 10 Twinkly apgaismojuma ierīces vai 4000 gaismas diodes ar vienu un to pašu displeja gaismas motīvu un zīmējumu. Varat izveidot savas pārsteidzošās animācijas, kas piepildīs un padarīs visu telpu gaišāku. Gaismas ir paredzētas lietošanai iekštelpās un ārā - IP44 aizsardzība .

Ziemassvētku eglīšu lampiņas - LED viedgaismas TWINKLY - 250gab

mirgojošas koku gaismas

LED Ziemassvētku eglīte - TWINKLY lampiņas - 250gab

LED koksmirgojošas gaismas diodes

Twinkly Strings Ziemassvētku gaismas sastāv no 250 LED gaismām, kas piemērotas Ziemassvētku eglītes rotāšanai. LED atrodas ik pēc 8 cm uz kabeļiem, kas ir melns un zaļš - lai saplūstu ar koku. RGB + W nozīmē, ka LED gaismas var radīt RGB gaismas toni 16 miljonu krāsu + W baltā krāsā . Jūs varat pielāgot gaismas intensitāti un precīzu krāsu no krāsu skalas. Šajā īpašajā izdevumā ir iekļauta viedās mājas integrācija ar Google Assistant un Amazon Alexa .

Ziemassvētku gaismas uz mirgojošas egles

Jūsu dekorāciju var izveidot no vairākām ierīcēm un dažādām formām . Vai vēlaties gaismas ķēdi pie sienas, krāsainu rāmi uz logiem un lielu Ziemassvētku eglīti istabas vidū? Nav problēma! Izveidojiet savu ainu un kontrolējiet to uzreiz, izmantojot kopīgu apgaismojuma tēmu.

mirgojoša koka gaismas diode

LED gaismas koks tiek vadīts, izmantojot mobilo aplikāciju Android un iOS ierīcēm

Izsmalcinātā mobilā lietojumprogramma savieno viedtālruni pārī ar ierīci, un jūs varat to nekavējoties vadīt. Pati lietojumprogramma kartē apgaismojuma izkārtojumu , un pēc tam varat viegli iestatīt citu krāsu katrai spuldzei vai spuldžu grupai atsevišķi. Vadība ir ļoti vienkārša, ātra un intuitīva . Lietojumprogrammā varat izvēlēties no noklusējuma modeļiem, lejupielādēt jaunus modeļus no interneta no tiešsaistes galerijas vai izveidot savus motīvus un tos saglabāt.

twinkly mobilā aplikācija

Varat arī kontrolēt gaismas intensitāti, izmaiņu ātrumu, krāsu, nokrāsu, spilgtumu, rotāciju, sajaukšanu un daudz ko citu. Taimera funkcija ļauj iestatīt, lai gaisma automātiski ieslēgtos un izslēgtos saskaņā ar laika grafiku. Atskaņošanas saraksta funkcija ļauj iestatīt dažādu veidu motīvus hronoloģiskā secībā un automātiski mainīt tos atbilstoši iestatījumiem.

mirkļa aplikācijagaismas kontrole, izmantojot mobilo tālruniskaistākā Ziemassvētku eglītewifi LED sloksne

Izmantojot papildu USB ierīci MUSIC DONGLE , jūsu Ziemassvētku eglīte reaģēs uz telpā atskaņoto mūziku, gaisma mainīsies un pārslēgsies mūzikas ritmā atbilstoši iestatītajiem parametriem. Ir pieejami vairāki modeļi un motīvi, lai atlasītu opciju “rādīt pēc mūzikas”, kuras var rediģēt un iestatīt atbilstoši savām vajadzībām. Ar MŪZIKA jūs varat arī baudīt videospēles, piedzīvot jaunu dimensiju spēlējot spēles! Mainīgās gaismas mūzikas ritmā, jo grafiskais ekvalaizers dejo uzreiz katrā ballītē. USB ierīce MŪZIKA ir papildus prece, to nepieciešams iegādāties mūsu e-veikalā.

mirgojošas mūzikas gaismas

Unikāls LED ar jaunu 4 kanālu arhitektūru, kurā ir visas spilgtās varavīksnes krāsas un perfekta tīri balta krāsa

LED gaismas sloksnergb + w ledLED spuldzes vadāmas caur wifi

Iespējas:

plus 250 gaismas diodes
plus Kontrole, izmantojot mobilo aplikāciju
plus Wi-Fi un Bluetooth savienojums
plus RGB + W gaisma
plus IP44 aizsardzība

Specifikācija:

Modelis: TWS250SPP-BCH
Diožu skaits: 250
Kabeļa garums no pirmās gaismas līdz adapterim: 3,5 m
Apgaismotā zona: 20 m
Izturība: IP44
Diodes diametrs: 5 mm
Savienojums: Wi-Fi, Bluetooth
LED diožu atstatums: 8 cm
LED tips: RGB + W matēts + skaidrs, taisns
Kabelis: melns-zaļš
Ieejas spriegums: 240V
Izejas spriegums: 24V/1,5A
Spuldzes kalpošanas laiks: vairāk nekā 30 000 stundu

Iepakojuma saturs:

1x LED spuldzes Ziemassvētku eglītei ar 250 diodēm + kontrolieris
1x adapteris
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (1)

99%