Ādas galda piederumi — luksusa biroja KOMPLEKTS 14 gab (melna āda)

Kods: 96-014
306,90 U$ Cena bez PVN: 255,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Ādas galda piederumi - luksusa biroja KOMPLEKTS KOMPLEKTS 14 gab (Melna āda) izgatavots no kvalitatīvas sintētiskās ādas - 100% roku darbs.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Ādas galda aksesuāri - luksusa biroja KOMPLEKTS 14 gab (Melna āda) izgatavots no kvalitatīvas sintētiskās ādas - 100% roku darbs. Šis unikālais augstas kvalitātes rakstāmgalda komplekts padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimāli reprezentatīvu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu – mākslīgās ādas izmantošana. Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no pirmās klases 100% sintētiskās ādas, visi ir roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU ROKĀ .

Unikālais melnas ādas dizains ar baltām šuvēm izskatās maksimāli elegants un cēls - grezns aksesuārs birojam vai darba kabinetam. Ādas KOMPLEKTS sastāv no 14 biroja piederumiem: darba paklājiņš ar vietu dokumentu slēpšanai, pildspalvu turētājs, piezīmju papīra turētājs, ādas statīvs mobilajam telefonam, vizītkaršu turētājs, mobilā telefona turētājs, 3x paliktnis dzērienam, ādas kaste pildspalvām, dubultā dokumentu paplāte, etiķete un zelta pildspalvu komplekts - lodīšu un tintes pildspalva. Greznība   ādas galda paliktnis (paklājiņš) - unikāli biroja aksesuāri. Rakstāmpaklājiņš vai mākslīgās ādas paliktņi.

Vizītkartes, pildspalvas, piezīmju papīrs, viedtālruņi, dokumenti ... jums tas viss ir īstajā vietā, tieši jūsu priekšā!

ādas vizītkaršu turētājsādas biroja piederumiādas mobilā telefona statīvs

Darba paklājiņš ir veidots tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai, nevis ziņkārīgo acu priekšā . Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus. Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus. Paliktnis izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Klasiska izskata aksesuārs no sintētiskās ādas noteikti aizraus ikvienu.

ādas dokumentu paplāte

Ādas galda statīvs no melnas ādas ar zelta etiķeti + zelta pildspalvas - SET pildspalva sastāv no tintes pildspalvas un lodīšu pildspalvas. Šis pildspalvu komplekts sniedz iespēju izmantot dažādas pildspalvas dažādiem rakstīšanas nolūkiem. Lodīšu pildspalvu var izmantot parastai rakstīšanai, bet tintes pildspalva tiek izmantota līgumu un citu svarīgu dokumentu parakstīšanai. Viss komplekts izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Šis rakstāmgalda rotājums ļaus jums piekļūt pildspalvai, ja nepieciešams. Vairs nav jāmeklē pildspalva uz galda vai atvilktnes iekšpusē.

zelta pildspalvas ir paredzētas birojam

Grezna dubultā dokumentu un papīra paplāte, kas izgatavota no pirmklasīgas sintētiskās ādas. Papīra paplātes izmēri ir 10x23x32 cm. Korpuss ir pilnībā izgatavots no ādas, iekšpuse ir izklāta ar zamšādu un sānu metāla piederumi ir zelta krāsā. Šis galda piederumi ir viens no mūsu labākajiem palīgiem, strādājot birojā. Mēs katru dienu darba rezultātā saņemam un veidojam daudz papīru . Bet kur tos likt? Mums ir vajadzīga vieta, kur tos novietot, lai vēlāk varētu šķirot. Mūsu dokumentu paplāte jums noteikti palīdzēs! Tam ir 2 dokumentu paplātes , kas nodrošina vairāk vietas dokumentu un papīra glabāšanai. Paplāte ir bagātināta ar zelta sānu bīdāmām eņģēm , tāpēc varat to izmantot kā atvērtu vai aizvērtu.

melna ādas dokumentu paplāte

100% roku darbs un 100% sintētiska āda - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu produktu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) , un tā izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

roku darbs āda

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts
plus Izgatavota no sintētiskās ādas
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Luksusa dizains: melna āda
plus 14 biroja piederumi

Specifikācija:

Izmēri: 45x39x1 cm
Materiāls: āda, metāls
Ādas krāsa: melna
Šūšanas krāsa: balta
Piederumu metāla krāsa: zelta

Iepakojuma saturs:

1x darba paklājiņš ar vietu dokumentu slēpšanai
1x pildspalvu statīvs
1x piezīmju papīra turētājs
1x ādas mobilā telefona statīvs
1x vizītkaršu turētājs
1x mobilā telefona turētājs
3x paliktnis dzērienam
1x ādas pildspalvu kastīte
1x dubultā dokumentu tekne
1x vārda zīme (bez vārda) un zelta pildspalvu komplekts ar pamatni: lodīšu un tintes pildspalva

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (1)

98%
98%
Susana

Biroja komplekts

Tas nāca ātri
Pirkta kā dāvana
Kvalitatīva apstrāde

Nopirkām kolēģim uz 50 gadu jubileju. Komplekts atnāca labā kārtībā, izskatās ļoti eleganti. Apmierinātība

Tulkots no: sk