Galda paklājiņš Luksuss komplekts 8 gab biroja galdam — (valrieksts + brūna āda)

Kods: 96-004
383,90 U$ Cena bez PVN: 319,91 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Galda paklājiņš Luksuss komplekts 8 gab biroja galda paklājiņš izgatavots no riekstkoka un brūnas ādas — 100% oriģināls un roku darbs.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Galda paklājiņš Luxury Set 8gb biroja galda paklājiņam no riekstkoka un brūnas ādas - 100% oriģināls un roku darbs. Šis unikālais augstas kvalitātes rakstāmgalda komplekts padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimāli reprezentatīvu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu izmantošana. Visi šīs kategorijas produkti ir izgatavoti no kvalitatīva riekstkoka un mākslīgās ādas, visi ir roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU ROKĀ . Unikālais melnas ādas dizains ar brūnu riekstkoka koku izskatās maksimāli elegants un cēls - grezns aksesuārs birojam vai darba kabinetam. Ādas KOMPLEKTS sastāv no 8 biroja piederumiem: darba paklājiņa ar vietu dokumentu slēpšanai, pildspalvu turētāja, piezīmju papīra turētāja, vizītkaršu turētāja, dubultās dokumentu paplātes, vārda birkas un zelta pildspalvu komplekta - a lodīšu un tintes pildspalva.

Darba paklājiņš ir veidots tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai, nevis ziņkārīgo acu priekšā . Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus. Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus. Greznība   ādas galda paliktnis (paklājiņš) - unikāli biroja aksesuāri. Rakstāmpaklājiņš vai mākslīgās ādas paliktņi.

Ideāli piemērota arī kā dāvana kolēģim vai priekšniekam

Galda paklājiņa luksusa komplekts

Galda pamatne no brūna riekstkoka koka ar zelta plāksnīti + zelta pildspalvas - SET pildspalva sastāv no tintes pildspalvas un lodīšu pildspalvas. Šis pildspalvu komplekts sniedz iespēju izmantot dažādas pildspalvas dažādiem rakstīšanas nolūkiem. Lodīšu pildspalvu var izmantot parastai rakstīšanai, bet tintes pildspalva tiek izmantota līgumu un citu svarīgu dokumentu parakstīšanai. Viss komplekts izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Šis rakstāmgalda rotājums ļaus jums piekļūt pildspalvai, ja nepieciešams. Vairs nav jāmeklē pildspalva uz galda vai atvilktnes iekšpusē.

luksusa pildspalvu statīva turētājs

Grezna dubultā dokumentu un papīra paplāte no riekstkoka. Papīra paplātes izmēri ir 10x23x32 cm. Korpuss ir pilnībā izgatavots no koka, iekšpuse ir izklāta ar zamšādu un sānu metāla piederumi ir zelta krāsā. Šis galda piederumi ir viens no mūsu labākajiem palīgiem, strādājot birojā. Mēs katru dienu darba rezultātā saņemam un veidojam daudz papīru . Bet kur tos likt? Mums ir vajadzīga vieta, kur tos novietot, lai vēlāk varētu šķirot. Mūsu dokumentu paplāte jums noteikti palīdzēs! Tam ir 2 dokumentu paplātes , kas nodrošina vairāk vietas dokumentu un papīra glabāšanai. Paplāte ir bagātināta ar zelta sānu bīdāmām eņģēm , tāpēc varat to izmantot kā atvērtu vai aizvērtu.

luksusa biroja piederumi

100% roku darbs un riekstkoks - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) un izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

ar rokām darināts koks

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts - ražots Turcijā
plus Izgatavota no mākslīgās ādas un riekstkoka
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Grezns dizains: brūna āda un brūns koks
plus 8 biroja piederumi
plus 100% pārstrādājams + videi draudzīgs

Specifikācija:

Izmēri: 58x39x1 cm
Materiāls: mākslīgā āda, riekstkoks, metāls
Ādas krāsa: tumši brūna
Koka krāsa: gaiši brūna
Piederumu metāla krāsa: zelta

Iepakojuma saturs:

1x darba paklājiņš ar vietu dokumentu slēpšanai
1x pildspalvu statīvs
1x piezīmju papīra turētājs
1x vizītkaršu turētājs
1x dubultā dokumentu tekne
1x vārda zīme (bez vārda) un zelta pildspalvu komplekts ar pamatni: lodīšu un tintes pildspalva

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma