Pildspalvu turētājs — grezns un ekskluzīvs pildspalvu statīvs Historic Knight

Kods: 100-005
53,90 U$ Cena bez PVN: 44,91 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Pildspalvu turētājs - grezns un ekskluzīvs pildspalvu statīvs Historic Knight​ ir skaists dekoratīvs turētājs, kas piemērots kā dāvana, rakstāmgalda kārtotājs vai moderna interjera dekorēšana.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Pildspalvu turētājs - grezns un ekskluzīvs pildspalvu statīvs Historic Knight​ ir skaists dekoratīvs turētājs, kas piemērots kā dāvana, rakstāmgalda kārtotājs vai moderna interjera dekorēšana . Ieejiet maģiskā pasaulē, kur satiekas vēsture un radošums. Bruņinieka statuja ar pildspalvu ir unikāls rotājums, kas ļauj pacelties jūsu iztēlei. Šī majestātiskā statuja ienes seno bruņniecības krāšņumu un eleganci tieši jūsu telpā. Tas ne tikai rotā jūsu interjeru, bet arī kalpo kā praktisks pildspalvu turētājs.

Luksusa pildspalvas - ekskluzīvs statīvs vai pildspalvu turētājs (dāvanu komplekts)

bruņinieku pildspalvu turētājs - pildspalvu statīvs

Radīts ar precizitāti un mīlestību pret detaļām

Pildspalvas turētājs paklanīšanās bruņinieka formā ar paceltām rokām, kas tur pildspalvu, ir radīts ar precizitāti un mīlestību pret detaļām. Tas atspoguļo bruņniecības eleganci un drosmi, savienojot to ar vārdu un radošuma pasauli. Pildspalvas turētājs ir izgatavots no kvalitatīva un izturīga materiāla. Bruņinieks ir izgatavots no sveķiem un knips ir izgatavots no metāla, tam ir fantastiska forma un lieliski izskatās uz galda. Tā ir lieliska ideja dāvanai jebkuram gadījumam. Bruņiniekam ir pievienota pildspalva, taču tajā var ievietot jebko citu, piemēram, zīmuļus, marķierus, vēstuļu attaisāmo ierīci un citus priekšmetus.

bruņinieka statuja - pildspalvas turētājs vai pildspalvu statīvs

Estētisks elements, kas izdaiļos jūsu māju

Skatoties uz šo varonīgo bruņinieku, kurš tur rokās pildspalvu, atvērsies bezgalīgas iedvesmas vārti. Viņa bruņnieciskā attieksme pauž apņēmību un gudrību, savukārt stingrais pildspalvas tvēriens liecina par spēku. Tā ir iespēja ienest spēcīgu estētisku elementu savās mājās, dekorējot tavu rakstāmgaldu, bibliotēku vai īpašu radošumam veltītu stūrīti.

pildspalvas turētājs bruņinieka formā

Vēsturiska atmosfēra

Bruņinieka pildspalvas turētāja statuja ir skaists dekoratīvs aksesuārs, ko varat izmantot, lai izrotātu un atdzīvinātu savu māju. Tā elegance un stilīgais dizains ienes jūsu telpā unikālu vēsturisku atmosfēru. Turētājs ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, kas garantē ilgu kalpošanas laiku un izturību. Tā unikālā forma un bruņinieka statujas izteiksme, kas tur pildspalvu, piesaistīs ikviena, kas to aplūkos, uzmanību. Šis pildspalvu turētājs ir lieliska dāvana ikvienam, kas novērtē skaistumu un oriģinalitāti.

pildspalvu statīvs bruņinieku dekorācijas turētājs pildspalvai

Specifikācija:

  • Materiāls: bruņinieks - sveķi, pildspalva - metāls
  • Krāsa: pēc jūsu izvēles (pasūtot ierakstiet krāsu piezīmē)

Iepakojuma saturs:

1x Knight pildspalvu turētājs
1x pildspalva

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma