NFC vizītkarte elektroniskā - pieskarieties tālruņa kartēm atslēgām kā kulonu/karti - SOCIAL TAP

Kods: 11-703
27,50 U$ Cena bez PVN: 22,91 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

NFC elektroniskā vizītkarte — pieskarieties tālruņa kartēm atslēgām kā kulonu/karti — SOCIAL TAP​ piedāvā modernu alternatīvu klasiskajām papīra vizītkartēm.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

NFC elektroniskā vizītkarte — pieskarieties tālruņa kartēm atslēgām kā kulonu/karti — SOCIAL TAP​ piedāvā modernu alternatīvu klasiskajām papīra vizītkartēm. Vizītkarte, izmantojot savus produktus ar NFC (Near Field Communication) tehnoloģiju. Šīs novatoriskās kartes un FOB nodrošina bezvadu datu koplietošanu ar viedtālruņiem un planšetdatoriem. Vienkārši pievienojiet karti vai atslēgas piekariņu ierīcei un bez piepūles apmainieties ar kontaktinformāciju un vietņu URL .

Šis nemanāmais tīkla izveides process padara savienojumu ar citiem vieglāku nekā jebkad agrāk. Tas ir ideāls risinājums gan profesionāļiem, gan uzņēmumiem, kuri meklē efektīvu veidu, kā stiprināt savus profesionālos sakarus.

1x White Social Tap karte : Eleganta, minimālistiska karte, kas izgatavota no cietiem materiāliem. Ar vienkāršu pieskārienu (izmantojot NFC tehnoloģiju) vai skenēšanu varat ērti koplietot kontaktinformāciju vai profilus sociālajos tīklos. Ideāli piemērots tīkla pasākumiem.

1x Social Tap FOB Tag : kompakts pārnēsājams atslēgas piekariņš sociālajiem kontaktiem, atrodoties ceļā. Lai ātri piekļūtu, piestipriniet to pie atslēgām, somas vai siksniņas. Skenējiet kodu vai pieskarieties (izmantojot NFC tehnoloģiju) un kopīgojiet savus sociālos datus bez piepūles.

1x Social Tap uzlīme: pašlīmējošs piederums savienošanai bez piepūles. Piestipriniet to tālrunī un izveidojiet savienojumu ar vienkāršu pieskārienu.

pieskarieties vizītkartei elektroniskās sociālās pieskarieties nfc vizītkartes

Nepārtraukta funkcionalitāte bez akumulatora

Social Tap elektroniskās vizītkartes ir izstrādātas tā, lai tām nebūtu vajadzīgas baterijas vai ārējie strāvas avoti . Pateicoties pasīvās NFC tehnoloģijas izmantošanai, šīs kartes un atslēgu ķēdes var pārraidīt datus bez ierobežojumiem. Šī funkcija garantē, ka varat atkārtoti izmantot kartes, neuztraucoties par izlādēšanos vai nepieciešamību nomainīt akumulatoru. Tā ir videi draudzīga alternatīva, kas samazina atkritumu daudzumu, vienlaikus piedāvājot nepārtrauktu funkcionalitāti, kas ir ļoti vērtīga mūsdienu strauji mainīgajā profesionālajā vidē.

sociālās krāna elektroniskās vizītkartes
Viegli atjaunināt un kopīgot

Viena no būtiskākajām priekšrocībām ir iespēja ērti atjaunināt kontaktinformāciju. Jūs varat mainīt savu informāciju tik bieži, cik nepieciešams, nodrošinot, ka jūsu profesionālā informācija vienmēr ir atjaunināta. Turklāt kartes un atslēgu piekariņus var koplietot ar kolēģiem un biznesa partneriem, ļaujot efektīvi paplašināt savu kontaktu tīklu. Šī elastība padara Social Tap produktus par rīku, kas pielāgojas dažādām profesionālajām vajadzībām un situācijām.

Specifikācija:

  • Tehnoloģija: NFC (tuvā lauka komunikācija)
  • Veids: kartes, FOB atslēgu piekariņi
  • Funkcijas: Bezvadu kontaktinformācijas un URL koplietošana
  • Saderība: viedtālruņi, planšetdatori
  • Energoefektivitāte: nav nepieciešamas baterijas vai ārējie strāvas avoti
  • Atjauninājumi: iespēja neierobežoti atjaunināt kontaktinformāciju


Iepakojuma saturs:
1x White Social Tap karte
1x Social Tap FOB tag
1x Social Tap uzlīme
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma