Klaunu sejas maska - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam

Kods: 88-295
31,90 U$ Cena bez PVN: 26,59 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Klaunu sejas maska - bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Bērnu un pieaugušo biedējošs klauna kostīms (maska) no 100% dabīga lateksa.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Klaunu sejas maska ​​- bērniem un pieaugušajiem Helovīnam vai karnevālam. Bērnu un pieaugušo biedējošs klauna kostīms (maska) no 100% dabīga lateksa, kas ir videi draudzīgs un netoksisks. Redzēt un elpot caur maskas muti un degunu ir ērti un elpojoši.

Baigā klauna maska ​​karnevālam

Helovīna maskas zēniem / meitenēm (bērniem) vai pieaugušajiem

Klaunu maska ​​Helovīnam izsauc šausmas ar savu šausmīgo smaidu un skumjām acīm, kuras klāj tumšs grims. Tā rāpojošais dizains rada iespaidu, ka tas ir klauns, kas smieklu vietā radīs murgus. Klauna smaids ir tik šausmīgi greizs, ka liek justies aukstumam krūtīs. Šī lateksa maska ​​atbaidoša klauna formā tāpēc ir pilnīgi ideāla un oriģināla izvēle Helovīnam, karnevālam, masku ballei, dažādām ballītēm, dzimšanas dienas ballītēm un citiem.

Mūsu maskas, piemēram, Scary Clown, vislabāk izceļas Helovīnā, karnevālā, diskotēkā, klubā, ballītē vai festivālā. Tās ir piemērotas investīcijas jums, ja vēlaties atstāt iespaidu un būt īpaši foršam.

Helovīna maska ​​Baisais klauns

Karnevāla maskas - Lateksa karnevāla maskas bērniem un pieaugušajiem

Piemērota arī kā oriģināla dāvana mīļajiem. Jūs varat iegādāties maskas tiešsaistē mūsu e-veikalā. Un sagatavojieties daudzām fotogrāfijām un videoklipiem, kur jūs būsiet uzmanības centrā. Īpašais dabīgo lateksa materiālu maisījums garantē uzkrītošu un ne tikai lielisku piegriezumu, bet arī ērtu valkāšanu. Karnevāla tērpi (maskas) tika rūpīgi izstrādāti, un ar daudziem pārsteidzošiem rakstiem jūs varat pārvērsties par saviem iecienītākajiem supervaroņiem vai biedējošo filmu monstriem.

Baisā klaunu sejas maska ​​pieaugušajiem

Iepakojuma saturs:

1x Scary Clown maska

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma