Dzērienu etiķetes - Krāsaini ananāsu silikona krūzīšu marķieri — 6 gab

Kods: 94-035
13,20 U$ Cena bez PVN: 11,00 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Dzērienu etiķetes — Krāsaini ananāsu silikona krūzīšu marķieri — 6 gab. katrai krūzei vai glāzei piešķirs dažādību, un neviens vairs nemaldinās krūzīti.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Dzērienu etiķetes - Krāsainie ananāsu silikona krūzīšu marķieri - 6 gab. piešķirs dažādību katrai krūzei vai glāzei un neviens vairs nemaldinās krūzīti. Vienkārši izvēlieties savu iecienītāko praktiskās dekorācijas krāsu. Uzlīmējiet uz savas glāzes garšīgu ananāsu etiķeti, un glāze pieder tikai jums, un to rotā krāsaini ananāsu marķējumi . Vai esi ieplānojis lielu ballīti, sagatavojis glāzes vīnam, alum vai citiem dzērieniem, bet uztraucies, ka viesu glāzes nesajauks?

Jautras krāsainas etiķetes noder ikvienam, kam ir liela ballīte vai lielas ģimenes svinības un kam brilles jāmarķē, lai nerastos neskaidrības. Praktiskas dekorācijas ievieš kārtību haosā. Gudrs marķējums vienmēr ir pa rokai, stingri turas pie stikla un to var izmantot atkārtoti. Garšīgie ananāsi ir higiēnisks risinājums ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem.

Ananāsu etiķetes glāzēm - Krāsainās etiķetes glāzēm 6 gab

ananāsu etiķetes dzērienu krūzēm - atzīmes

Praktiski un tajā pašā laikā stilīgi palīgi - silikona krūzīšu zīmes lielai ģimenei vai īpašiem pasākumiem.

Dzīvespriecīgas dekorācijas piemērotas arī ģimenēm ar bērniem, kuras tik bieži cīnās pat par pēdējo biskvītu. Krāsu atdalīšana būs ļoti saistoša bērniem. Katrs saņem garšīgu ananāsu iecienītākajā krāsā. Nevienam vairs nav jācīnās par savu kausu. Krūzīšu atpazīšanas zīmes ir ne tikai praktiskas, bet arī stilīgas. Gaumīgie krāsainie ananāsi vīna glāzēm stingri pielīp pie gludās virsmas, tāpēc nav jāuztraucas par glāžu maiņu. Ananāsu silikona krūzīšu atdalītāji lieliski dažādo jūsu blāvos, mīkstās glāzes un piešķir tām noteiktu nokrāsu un krāsu.

Ananāsu vīna glāzes etiķetes

ananāsu vīna glāzes etiķešu marķieri

Nelielas ananāsu etiķetes vīna glāzēm - kārtība un tīrība stilā.

Jūs varat izvēlēties no sešiem krāsainiem silikona ananāsiem. No augstas kvalitātes silikona izgatavotās etiķetes ir videi draudzīgas. Vienkārši uzlieciet tos uz glāzes vai krūzes, un jūs viegli varēsit izvairīties no neskaidrībām un satraukumiem. Stikla pēdas novērtēs ikviens vīna pazinējs, kurš savu glāzi mīl tikpat ļoti kā dzērienu. Palutiniet visus ballītes dalībniekus ar ananāsu glāzi. Vīna glāzes etiķetes beidzot ieviesīs kārtību jūsu virtuves bufetē.

ananāsu etiķete uz stikla - marķējums

Produkta specifikācijas:

  • Krāsa: sajauc
  • Izmēri: L 10 x P 13 x A 2 cm
  • Materiāls: silikons

Iepakojuma saturs:

1x 6 ananāsu krūzīšu etiķešu komplekts

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma