Elektriskais elegants vīna nazis

Kods: 94-014
42,90 U$ Cena bez PVN: 35,75 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Luksusa elektriskais elegantais vīna nazis - Vīna atvēršana nekad nav bijusi tik vienkārša un eleganta kā ar mūsu elektrisko nazi. Procedūra ir vienkārša.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Luksusa elektriskais elegantais vīna nazis - Vīna atvēršana nekad nav bijusi tik vienkārša un eleganta kā ar mūsu elektrisko nazi . Procedūra ir vienkārša – atkārtoti izvelciet folijas pudeli, uzlieciet vīna attaisāmo pudeles augšpusē un nospiediet pogu.

Jums nav jāuztraucas par tādām problēmām kā korķa nogrimšana – vīns tiks atvērts ātri un automātiski. Laba vīna degustācija ir neaizmirstama pieredze. Protams, ja vien neizmantojat klasisko vīna attaisāmo. Ja esat noguris no cīkstēšanās ar korķiem, izmēģiniet šo eleganto pudeļu attaisāmo! Ar šo grezno attaisāmo jūs ietaupīsiet laiku, jo vīna atvēršana prasīs tikai dažas sekundes! Noteikti visi zina problēmas, kā atvērt vīnu un kā ātri un droši izņemt korķi, lai izvairītos no gardā dzēriena devalvācijas.

Tas ir vienkārši ar mūsu elektrisko vīna attaisāmo. Paņemiet attaisāmo, piestipriniet pie pudeles kakliņa, nospiediet to, un desmit sekunžu laikā korķis ir prom! Tieši tā! Iecienītākais sīkrīks vīna cienītāju vidū, un tagad tas jau ir pieejams jūsu valstī. Luksusa dāvana!

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma