Eņģeļu karafes aerators

Kods: 94-004
42,90 U$ Cena bez PVN: 35,75 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Eņģeļa aeratora karafe - kad izmēģināsit šo produktu, tas jums patiks. Ir zināms, ka vīns garšo labāk, ja tas ir gāzēts. Decanter piedāvā tieši to.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Eņģeļa aeratora karafe - kad izmēģināsit šo produktu, tas jums patiks. Ir zināms, ka vīns garšo labāk, ja tas ir gāzēts. Decanter piedāvā tieši to. Ja gatavojat ballīti mājās un vēlaties pievērst viesu uzmanību, šis ir lielisks veids, kā ballīti uzlabot. Jūsu viesi izbaudīs labu ballīti un vēl jo vairāk novērtēs kvalitatīvu vīnu garšu.

eņģeļu karafe

Kā dekantēt vīnu bez profesionāla someljē aksesuāriem un pieredzes? Izmēģiniet mūsu aeratoru Angel, lietošana ir ļoti vienkārša, un vīna dekantēšana tiek samazināta līdz minimumam. Vīna dekantēšana karafē var ilgt vairākas stundas, lai sasniegtu pareizo efektu. Lielisks aerators spēj uzsvērt vīna garšu un aromātu tieši no pudeles, ielejot vīnu caur aeratoru glāzē. Dekantēšanas piltuve ir aprīkota ar sietu, kas notver pat vismazākās vīna nogulsnes, un gaisa vadi lieliski aerēs vīnu vienā mirklī. Šī ir vienkārša procedūra, kas var uzsvērt jūsu vīna garšu un aromātu, lai iegūtu nevainojamu pieredzi.

Ja jums garšo labs vīns, bet jums ir maz laika, šī ir ideāla laika taupīšanas ierīce. Aizmirstiet par stundu gaidīšanu, līdz vīns atvilks elpu. Jums vienkārši nepieciešams to atvērt un ielej glāzē.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma