Vīna aerators Vanags

Kods: 94-010
27,50 U$ 20,90 U$ Cena bez PVN: 17,41 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Wine Aerator Hawk ir praktisks rīks visiem sarkanvīnu cienītājiem. Jebkurš sarkanvīns pirms lietošanas ir jāgāzē, izmantojot parocīgo aeratoru

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Wine Aerator Hawk ir praktisks instruments visiem sarkanvīnu cienītājiem. Jebkurš sarkanvīns pirms lietošanas ir jāgāzē, izmantojot parocīgo aeratoru. Tas atbilst jebkura standarta izmēra pudelei. Tas ir praktisks rīks ikvienai mājsaimniecībai.

Gāzētais vīns garšo labāk. Vīns elpojot atveras un atbrīvo aromātu un garšu. Tradicionāli vīna degustācijai tiek izmantoti gāzētie vīni. Tomēr ekstrakcija ir laikietilpīga, neērta, un to nevar veikt mājās.

Vīna aerators

Katrs vīna gardēdis zina, ka vīnam ir jāelpo, un tad tas garšo daudz labāk. Vīna elpošana atveras un atbrīvo jebkuru garšu un garšu. Vīna aerācijas process ir diezgan laikietilpīgs, taču ar šo rīku tas notiek ļoti ātri un vienkārši. Jūs uzreiz sajutīsiet atšķirību: spēcīgāks aromāts un labāka garša. Un, starp citu, atbrīvojieties no vīna pilieniem, kas plūst pa pudeli uz galdauta. Pateicoties novatoriskajai piltuves formai, ir viegli izliešana un vīna aerācija. Tā jaukais iepakojums padara to par lielisku dāvanu.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma