Vīna karafe - SET ANGEL

Kods: 94-003
60,50 U$ Cena bez PVN: 50,41 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Vīna karafe - ANGEL SET, kas padarīs jūsu vīnu pietiekami mīkstu un piesātinātu ar skābekli. Netērējiet laiku ilgstošai vīna pagatavošanai.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Vīna karafe - ANGEL SET, kas padarīs jūsu vīnu pietiekami mīkstu un piesātinātu ar skābekli. Netērējiet laiku ilgstošai vīna pagatavošanai. Vienkārši ielejiet vīnu glāzē caur ANGEL statīvu un sāciet baudīt perfektu garšu.

Vīna cienītāji zina, ka, lai iegūtu maksimāli gardu garšu, vīns vispirms ir jāoksidē. Lai sasniegtu šo efektu, nepietiek tikai atstāt atvērtu vīna pudeli uz galda. Pateicoties šai oksidācijai, vīns pēc pirmā malka garšos pārsteidzoši. Vienkārši ielejiet vīnu caur aeratoru. Vīns ir oksidēts un iegūst pilnu garšu.

Kā dekantēt vīnu bez profesionāla someljē aksesuāriem un pieredzes? Izmēģiniet mūsu ANGEL statīvu, lietošana ir ļoti vienkārša, un vīna dekantēšana ir samazināta līdz minimumam. Vīna dekantēšana karafē var ilgt vairākas stundas, lai sasniegtu pareizo efektu.

eņģeļu karafes komplekts

Lielisks statīvs ANGEL spēj uzsvērt vīna garšu un aromātu tieši no pudeles, lejot vīnu caur statīvu glāzē. Dekantēšanas piltuve ir aprīkota ar sietu, kas notver pat vismazākās vīna nogulsnes, un gaisa vadi lieliski aerēs vīnu vienā mirklī. Ir vienkāršāka procedūra, kas var uzsvērt jūsu vīna garšu un aromātu, lai iegūtu nevainojamu pieredzi. Nav vieglākas procedūras, kas var uzsvērt jūsu vīna garšu un aromātu, lai iegūtu nevainojamu pieredzi. Karafes statīvs nav jāslēpj kaut kur skapī. Tā vienkāršais un stilīgais dizains padarīs gaišu katru telpu. Stenda līknes spēlējas ar gaismu un pārsteigs ikvienu pie katras izdevības.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma