Matains dāmu peldkostīms ar vīrišķīgu apdruku - tumšs

Kods: 200-012
88,00 U$ Cena bez PVN: 73,34 U$
izpārdots Atvainojiet, bet šis produkts ir izpārdots. Šis produkts vairs nav pieejams.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards

Matains dāmu peldkostīms ar vīrišķīgu apdruku - tumšs. TOP peldkostīmi karstām dienām katrā pludmalē ar pievilcīgu un nepamanītu oriģinālo apdruku.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Matains dāmu peldkostīms ar vīrišķīgu apdruku - tumšs. TOP peldkostīmi karstām dienām katrā pludmalē ar uzkrītošu un nepamanītu oriģinālu apdruku. Izveidojiet smieklīgas situācijas pie peldbaseiniem vai pie jūras, kad cilvēki skatās uz jums šajā ekskluzīvajā peldkostīmā. Pretrunīgi, bet īpaši smieklīgi iespaidi ir peldkostīmiem, jo tie parāda vīrieša augumu un kurā sieviete izskatīsies kā puisis. Tos rotā vīrieša ķermeņa makets ar tādām izsmalcinātām detaļām kā sprauslas, redzams alus vēders, apmatojuma vietas visbiežāk sastopamajās vietās - krūtis, mugura, kājstarpe, dibens un vēders.

Vai vēlaties būt unikāls šajā vasaras sezonā pludmalē un izdomāt kaut ko jaunu? Šie pūkainie sieviešu peldkostīmi ir ideāls veids, kā to sasniegt! Parādiet visiem apkārtējiem, ka esat forši un vienkārši izklaidējaties.

Pildīts sieviešu peldkostīms tumšs

Jums nav jāuztraucas par zemas kvalitātes peldkostīmu, varat būt pārliecināts! Šie peldkostīmi ir kvalitatīvi un ar rokām izgatavoti no smalkiem materiāliem, lai nodrošinātu ērtu valkāšanu.

E-veikalā ir pieejami šie ekstravagantie peldkostīmi trīs toņos , tāpēc jums ir unikāla izvēle izvēlēties pareizos, kas lieliski piegulēs jūsu ādai.

Sieviešu peldkostīmu specifikācijas:

  • Roku šūts Kalifornijā
  • Izgatavots no poli-spandeksa materiāla, mīksts pieskarties un ērts valkāšanai
  • Augsta drukas izšķirtspēja priekšpusē un aizmugurē

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma