Taustiņu izsekotājs — Bluetooth meklētājs, izmantojot GPS — DIVVIRZIENU modinātājs — Android/iOS APP

Kods: 09-121
31,90 U$ Cena bez PVN: 26,59 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Taustiņu izsekotājs - Bluetooth mobilā telefona meklētājs, izmantojot GPS - DIVVIRZIENU signalizācija - Android/iOS APP darbojas arī svilpošanai (arī caur trauksmes paziņojumu mobilajā).

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Taustiņu izsekotājs - Bluetooth mobilā tālruņa meklētājs, izmantojot GPS - DIVVIRZIENU modinātājs - Android/iOS APP darbojas arī svilpošanai (arī ar trauksmes paziņojumu mobilajā ierīcē) . Šī pretpazaudēšanas ierīce ir produkts, kura pamatā ir Bluetooth 4.0 zema enerģijas patēriņa tehnoloģija. Izmantojot "iSearching" APP programmatūru, lai izveidotu savienojumu ar mobilajām ierīcēm, piemēram, mobilajiem tālruņiem, izmantojot Bluetooth, lietotājs var viegli atrast pazaudētas lietas (piemēram, atslēgas, makus utt.). Šis atslēgu piekariņš, kas piekarināts pie auklas vai ķēdes, darbojas kā atslēgu meklētājs vai pat personas vai mājdzīvnieka meklētājs.

Ieslēdziet šo izsekotāju un savienojiet to pārī ar tālruni, izmantojot Bluetooth . Pēc tam lejupielādējiet lietojumprogrammu savā tālrunī manuāli no APP veikala vai Google Play, vai arī izmantojot rokasgrāmatā esošo QR kodu. Skatu meklētāju var vadīt, izmantojot lietojumprogrammu. Ierīce sazinās ar jūsu tālruni, izmantojot lietotni, un jūs tiksit brīdināts, kad objekts vai persona pārvietojas ārpus efektīva Bluetooth diapazona. Izsekotājs sāks pīkstēt, jūs brīdinās ar modinātāju mobilajā ierīcē, un lietotne pat parādīs pēdējo izsekotāja GPS atrašanās vietu.

Pretzaudēta Bluetooth ierīce, lai atrastu atslēgas, mobilo tālruni utt

Pretzaudēta Bluetooth ierīce, lai atrastu atslēgas, mobilo tālruni utt

Pievienojiet izsekotāju visam, ko varētu pazaudēt, un mobilajā lietotnē nospiediet pogu Modinātājs, lai atrastu izsekotāju aktīvajā diapazonā. Tas palīdzēs ātri atrast pazaudētas atslēgas vai pat bērnu, kas pazūd no jūsu redzesloka, jūs nekavējoties saņemsiet paziņojumu, varēsiet to izmantot arī savai automašīnai, mājdzīvniekiem, somai, portfelim vai citām lietām. Skaļš pīkstiens aizvedīs jūs uz pazaudēto priekšmetu. Vai, piemēram, izejot no mājas un aizmirstot maku, kurā pirmo reizi ievietojāt viedo skatu meklētāju, tālrunī jūs brīdinās modinātājs.

t darbojas arī otrādi , DIVVIRZIENU modinātājam. Ikreiz, kad izsekotājs attālinās no mobilā tālruņa, izsekotājs sāks pīkstēt, taču mobilajā ierīcē atskanēs arī modinātājs. Tā, piemēram, tu aizej uz darbu, bet aizmirsti mājās mobilo telefonu, tev līdzi ir izsekotājs, tu izej ārā un tiklīdz tu virzies tālāk, izsekotājs sāk pīkstēt un tu saproti, ka atstāji mobilo. tālrunis mājās. Tomēr noderīga lieta? Ierīcei ir arī vēl viena praktiska funkcija, ar tālvadības pults palīdzību trakerā šo kulonu var izmantot arī kā tālvadības sprūda pašbildes uzņemšanai ar mobilo telefonu . Atliek tikai nospiest trekera vadības pogu (protams, aktīvai jābūt arī mobilajai lietotnei).

atslēgu izsekotājs DIVVIRZIENU modinātājs - Bluetooth meklētājs

Tehniskās specifikācijas:

Materiāls: ABS + akrils
Bluetooth: 4.0
LIETOTNE: iFindU /iSearching
DIVVIRZIENU signalizācija
Akumulators: poga CR2032
Akumulatora ietilpība: 200 mAh
Darba spriegums: 3V
Skaņas signāls: 90 DB
Darba attālums: 0-30m
Gaidīšanas režīms: līdz 6 mēnešiem
Piemērojamās sistēmas: IOS 9.0 un jaunāka versija, Android 9.0 un jaunāka versija
Vadības poga: turiet 3 sekundes, lai ieslēgtu, vai 5 sekundes, lai izslēgtu ierīci.
Izmēri: 40x7 mm
Neto svars: 8 g


Iepakojuma saturs:

1x mini gps meklētājs
1x lietotāja rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma