LED lentes apgaismojums programmējams 3m - Twinkly Dots - 60 gab RGB + BT + Wi-Fi

Kods: 78-078
75,90 U$ 53,90 U$ Cena bez PVN: 44,91 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

LED lentes apgaismojums - Viedi programmējami 3 metri - Twinkly Dots - ar 60 LED gaismām RGB, Bluetooth + Wifi ar vadību caur APP.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

LED lentes apgaismojums - Viedi programmējami 3 metri - Twinkly Dots - ar 60 LED gaismām RGB, Bluetooth + Wifi ar vadību caur APP. Šī revolucionārā LED gaismas sloksne ienes mūsu mājās unikālu apgaismojumu, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Gaismas tiek vadītas, izmantojot mobilo aplikāciju , kas ir saderīga gan ar Android, gan iOS. LED sloksnei ir caurspīdīga kabeļa krāsa. Šajā komplektā ietilpst kontrolieris - Wi-Fi/Bluetooth savienojums un vadība un 3 metru gaismas josla. Gaismas tiek darbinātas, izmantojot USB savienotāju – tos var savienot ar adapteri, klēpjdatoru vai strāvas banku. Regulējamas II RGB gaismas. paaudze Twinkly.

Dizaina LED gaismas sloksnes krāsa RGB - LED Twinkly Dots 60 gab LED

mirgojoši punktiņi

Ierīces sazinās viena ar otru bezvadu režīmā, izmantojot Wi-Fi un Bluetooth . Varat vienlaikus savienot pārī un vadīt 10 Twinkly apgaismojuma ierīces vai 4000 gaismas diodes ar vienu un to pašu displeja gaismas motīvu un zīmējumu. Varat izveidot savas pārsteidzošās animācijas, kas piepildīs un padarīs visu telpu gaišāku. Sloksne paredzēta lietošanai iekštelpās - IP44 aizsardzība . Gaismas josla ir 3 metrus gara un tajā ir 60 RGB LED spuldzes.

LED sloksnes gaismas dekoratīvs - sloksne 3M - TWINKLY DOTS (60 gab. gaismas)

regulējama LED lente 3m programmējama

Gaismas sloksne sastāv no 60 LED gaismām, kas piemērotas jebkurai dekorēšanai. The   RGB diode nozīmē, ka LED gaismas var radīt 16 miljonu krāsu RGB gaismas toni . Jūs varat pielāgot gaismas intensitāti un precīzu krāsu no krāsu skalas. Šajā īpašajā izdevumā ir iekļauta viedās mājas integrācija ar Google Assistant un Amazon Alexa.

Skaista gaismas dekorācija - iestatiet savas krāsas, animācijas un LED motīvu motīvus vairākām LED ierīcēm

usb mirgojošas gaismas

Jūsu dekorāciju var izveidot no vairākām ierīcēm un dažādām formām . Vai vēlaties, lai pie sienas būtu gaismas ķēde, logos krāsains rāmis un LED dzirksteļotājs, bet istabas vidū liela Ziemassvētku eglīte? Nav problēma! Izveidojiet savu ainu un kontrolējiet to uzreiz, izmantojot kopīgu apgaismojuma tēmu.

programmējamas LED gaismas

Izsmalcinātā mobilā lietojumprogramma savieno viedtālruni pārī ar ierīci, un jūs varat to nekavējoties vadīt. Pati lietojumprogramma kartē apgaismojuma izkārtojumu , un pēc tam varat viegli iestatīt citu krāsu katrai spuldzei vai spuldžu grupai atsevišķi. Vadība ir ļoti vienkārša, ātra un intuitīva . Lietojumprogrammā varat izvēlēties no noklusējuma modeļiem, lejupielādēt jaunus modeļus no interneta no tiešsaistes galerijas vai izveidot savus motīvus un tos saglabāt.

Universāls LED gaismas ornaments, kas vadāms, izmantojot mobilo aplikāciju Android un iOS ierīcēm

twinkly mobilā aplikācija

Varat arī kontrolēt gaismas intensitāti, izmaiņu ātrumu, krāsu, nokrāsu, spilgtumu, rotāciju, sajaukšanu un daudz ko citu. Taimera funkcija ļauj iestatīt, lai gaisma automātiski ieslēgtos un izslēgtos saskaņā ar laika grafiku. Atskaņošanas saraksta funkcija ļauj iestatīt dažādu veidu motīvus hronoloģiskā secībā un automātiski mainīt tos atbilstoši iestatījumiem

mirkļa aplikācijagaismas kontrole, izmantojot mobilo tālruniwifi LED sloksne

Izmantojot papildu USB ierīci MUSIC DONGLE , jūsu gaismas ornaments reaģēs uz telpā atskaņoto mūziku, gaisma mainīsies un pārslēgsies mūzikas ritmā atbilstoši iestatītajiem parametriem. Ir pieejami vairāki modeļi un motīvi, lai izvēlētos "rādīt pēc mūzikas", ko var rediģēt un iestatīt atbilstoši savām vajadzībām. Mainās gaismas mūzikas ritmā, jo grafiskais ekvalaizers dejo uzreiz katrā ballītē. USB ierīce MŪZIKA ir papildus prece, to nepieciešams iegādāties mūsu e-veikalā.

mirgojoša mūzika

Iespējas:

plus 60 gaismas diodes
plus Kontrole, izmantojot mobilo aplikāciju
plus Wi-Fi un Bluetooth savienojums
plus RGB gaisma - mērogs 16 milj. krāsas
plus Universāls lietojums - USB barošanas avots
plus Garums 3 metri


Specifikācija:

Modelis: TWD060STP-T
Diožu skaits: 60
Izturība: IP44
Savienojums: Wi-Fi, Bluetooth
Apgaismotās daļas garums: 3 metri
LED tips: RGB
Kabelis: caurspīdīgs
Barošanas avots: USB
Spuldzes kalpošanas laiks: vairāk nekā 30 000 stundu


Iepakojuma saturs:

1x LED gaismas sloksne 3 metri ar 60 diodēm
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma