Biroja galda komplekts 9 gab. — luksusa āda (brūna āda — roku darbs)

Kods: 96-008
273,90 U$ Cena bez PVN: 228,25 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Biroja galda komplekts 9gb - luksusa āda (Brown Leather - Hand Made) elegants rakstāmgalda komplekts darba kabinetam, izgatavots no sintētiskās ādas.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Biroja galda komplekts 9gb - luksusa āda (Brown Leather - Hand Made) elegants rakstāmgalda komplekts darba kabinetam, izgatavots no sintētiskas ādas brūnā krāsā. Šis unikālais augstas kvalitātes rakstāmgalda komplekts padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimāli reprezentatīvu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu sintētiskās ādas izmantošana. Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no pirmās klases 100% sintētiskās ādas, visi roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU ROKĀ .

Unikālais brūnās ādas dizains izskatās maksimāli elegants un cēls - luksusa aksesuārs birojam vai darba telpai. Ādas KOMPLEKTS sastāv no 9 biroja piederumiem : darba paliktnis ar vietu dokumentu paslēpšanai, pildspalvu turētājs, piezīmju papīra turētājs, kalendāra turētājs, ādas statīvs atgādinājumu uzlīmēm, dzērienu paliktnis, vārda birka un zelta pildspalvu komplekts - lodīšu un strūklaku. pildspalvas pildspalva.

Grezns un elegants ādas biroja komplekts

luksusa biroja piederumu galda komplekts

Darba paklājiņš ir veidots tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai, nevis ziņkārīgo acu priekšā . Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus. Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus.

Ādas galda paliktnis

Ādas statīvs uz rakstāmgalda no brūnas ādas ar zelta vārda zīmi + zelta pildspalvas - SET pildspalva sastāv no tintes pildspalvas un lodīšu pildspalvas. Šis pildspalvu komplekts sniedz iespēju izmantot dažādas pildspalvas dažādiem rakstīšanas nolūkiem. Lodīšu pildspalvu var izmantot parastai rakstīšanai, bet tintes pildspalva tiek izmantota līgumu un citu svarīgu dokumentu parakstīšanai. Viss komplekts izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Šis rakstāmgalda rotājums ļaus jums piekļūt pildspalvai, ja nepieciešams. Vairs nav jāmeklē pildspalva uz galda vai atvilktnes iekšpusē.

zelta pildspalvas ar statīvu

100% roku darbs un 100% sintētiska āda - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) un izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

roku darbs āda

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts
plus Izgatavota no sintētiskās ādas
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Luksusa dizains: brūna āda
plus 9 biroja piederumi

Specifikācija:

Izmēri: 49x34x1 cm
Materiāls: āda, metāls
Ādas krāsa: brūna
Piederuma metāla krāsa: zelta

Iepakojuma saturs:

1x darba paliktnis ar vietu dokumentu slēpšanai
1x pildspalvu statīvs
1x piezīmju papīra turētājs
1x A5 darba kārtība
1x kalendāra turētājs
1x dzērienu paliktnis
1x vārda zīme (bez vārda) un zelta pildspalvu komplekts ar pamatni: lodīšu un tintes pildspalva

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma