Papildus LED gaismas josla 1,5 m priekš Twinkly Line - 100 gab. RGB

Kods: 78-035
53,90 U$ 42,90 U$ Cena bez PVN: 35,75 U$
iepriekšpasūtījums Preces piegāde aptuveni 1-3 nedēļas.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Papildus LED gaismas sloksne 1,5 m priekš Twinkly Line - 100 gab. RGB - izmanto LED gaismas sloksnes pagarināšanai - līmējama aizmugure.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Papildus LED gaismas sloksne 1,5 m priekš Twinkly Line - 100 gab. RGB - izmanto LED gaismas sloksnes pagarināšanai - līmējama aizmugure. Sloksnes aizmugurē ir 3M uzlīme , kas atvieglo uzstādīšanu un piestiprināšanu jebkurā vietā. Šajā iepakojumā ir 1,5 metru papildu gaismas josla , kas ir viegli savienojama ar galveno Twinkly Line ar kontrolieri, izmantojot iebūvēto savienotāju. Twinkly Line LED lenti ar kontrolieri var iegādāties mūsu e-veikalā. Izveidojiet savu vēlamo kopējās joslas/apgaismojuma garumu. Jūs varat savienot vairākas gaismas sloksnes pēc kārtas.

mirgojošs savienotājs

Ierīces sazinās viena ar otru bezvadu režīmā, izmantojot Wi-Fi un Bluetooth . Varat vienlaikus savienot pārī un vadīt 10 Twinkly apgaismojuma ierīces vai 4000 gaismas diodes ar vienu un to pašu displeja gaismas motīvu un zīmējumu. Varat izveidot savas pārsteidzošās animācijas, kas piepildīs un padarīs visu telpu gaišāku. Gaismas ir paredzētas lietošanai iekštelpās - IP20 aizsardzība . Sloksne ir 1,5 metrus gara un tajā ir 100 RGB LED spuldzes.

twinkly rgb sloksne

LED apgaismojoša dekoratīvā sloksne 1,5M - TWINKLY LINE (100 gaismas gab.)

LED sloksnes mirgo

Gaismas sloksne sastāv no 100 LED gaismām, kas piemērotas jebkurai dekorēšanai. The   RGB diode nozīmē, ka LED gaismas var radīt 16 miljonu krāsu RGB gaismas toni . Jūs varat pielāgot gaismas intensitāti un precīzu krāsu no krāsu skalas. Šajā īpašajā izdevumā ir iekļauta viedās mājas integrācija ar Google Assistant un Amazon Alexa.

LED sloksnes, kas izgaismotas, izmantojot programmējamu lietotni

Jūsu dekorāciju var izveidot no vairākām ierīcēm un dažādām formām . Vai vēlaties, lai pie sienas būtu gaismas ķēde, logos krāsains rāmis un LED dzirksteļotājs, bet istabas vidū liela Ziemassvētku eglīte? Nav problēma! Izveidojiet savu ainu un kontrolējiet to uzreiz, izmantojot kopīgu apgaismojuma tēmu.

Skaista gaismas dekorācija - iestatiet savas krāsas, animācijas un LED gaismu motīvus vairākām LED ierīcēm

Universāls LED gaismas ornaments, kas vadāms, izmantojot mobilo aplikāciju Android un iOS ierīcēm

mirgojoša led sloksne

Izsmalcinātā mobilā lietojumprogramma savieno viedtālruni pārī ar ierīci, un jūs varat to nekavējoties vadīt. Pati lietojumprogramma kartē apgaismojuma izkārtojumu , un pēc tam varat viegli iestatīt citu krāsu katrai spuldzei vai spuldžu grupai atsevišķi. Vadība ir ļoti vienkārša, ātra un intuitīva . Lietojumprogrammā varat izvēlēties no noklusējuma modeļiem, lejupielādēt jaunus modeļus no interneta no tiešsaistes galerijas vai izveidot savus motīvus un tos saglabāt.

twinkly mobilā aplikācija

Varat arī kontrolēt gaismas intensitāti, izmaiņu ātrumu, krāsu, nokrāsu, spilgtumu, rotāciju, sajaukšanu un daudz ko citu. Taimera funkcija ļauj iestatīt, lai gaisma automātiski ieslēgtos un izslēgtos saskaņā ar laika grafiku. Atskaņošanas saraksta funkcija ļauj iestatīt dažādu veidu motīvus hronoloģiskā secībā un automātiski mainīt tos atbilstoši iestatījumiem

mirkļa aplikācijagaismas kontrole, izmantojot mobilo tālruniwifi LED sloksne

Izmantojot papildu USB ierīci MUSIC DONGLE , jūsu Ziemassvētku eglīte reaģēs uz telpā atskaņoto mūziku, mainīsies gaisma un pārslēgsies mūzikas ritmā atbilstoši iestatītajiem parametriem. Ir pieejami vairāki modeļi un motīvi, lai izvēlētos "displeja pēc mūzikas", ko var rediģēt un iestatīt atbilstoši savām vajadzībām. Mainās gaismas mūzikas ritmā, jo grafiskais ekvalaizers dejo uzreiz katrā ballītē. USB ierīce MŪZIKA ir papildus prece, to nepieciešams iegādāties mūsu e-veikalā.

mirgojoša mūzika

Unikāls LED, kurā ir visas spilgtās varavīksnes krāsas

LED gaismas sloksnewifi LED gaismas

Iespējas:

plus 100 gaismas diodes
plus Iebūvēts savienojuma savienotājs
plus 3M uzlīme aizmugurē
plus RGB gaisma - mērogs 16 milj. krāsas
plus Universāls lietojums
plus Garums 1,5 metri


Specifikācija:

Modelis: TWL100ADP-B
Diožu skaits: 100
Izturība: IP20
Savienojums: abos galos iebūvēts savienotājs
Sloksnes garums: 1,5 metri
LED tips: RGB
Kabelis: melns
Ieejas spriegums: 240V
Izejas spriegums: 24V/1A
Spuldzes kalpošanas laiks: vairāk nekā 30 000 stundu


Iepakojuma saturs:

1x papildu LED gaismas josla 1,5 metri ar 100 diodēm
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma