LED lentes gaismas Twinkly programmējamas 1,5 m - Twinkly Line - 100 gab RGB + BT + WiFi

Kods: 78-034
86,90 U$ 53,90 U$ Cena bez PVN: 44,91 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

LED sloksnes gaismas Twinkly programmējamas​ 1,5 metri - Twinkly Line - ar 100 gab LED gaismām RGB, BT + Wi-Fi ar vadību caur APP.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

LED sloksnes gaismas Twinkly programmējamas​ 1,5 metri - Twinkly Line - ar 100 gab LED gaismām RGB, BT + Wi-Fi ar vadību caur APP. Šī revolucionārā LED gaismas ķēde ienes mūsu mājās unikālu gaismas apdari, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Gaismas tiek vadītas, izmantojot mobilo aplikāciju , kas ir saderīga ar Android, iOS . Sloksnes aizmugurē ir 3M uzlīme , kas atvieglo uzstādīšanu un piestiprināšanu jebkurā vietā. Šajā komplektā ietilpst kontrolieris - Wi-Fi/Bluetooth savienojums un vadība, adapteris un 1,5 metru gaismas josla. Lai pagarinātu sloksnes garumu, ir iespējams iegādāties papildus LED sloksnes 1,5 metru garumā un tādējādi izveidot sev nepieciešamo kopējās joslas/ apgaismojuma garumu. Papildu LED sloksnes varat iegādāties mūsu e-veikalā.

Smart LED gaismas sloksne RGB krāsa - LED Twinkly 100 gab LED

LED sloksnes gaismas zibenīgi kontrolē, izmantojot lietotni

Ierīces sazinās viena ar otru bezvadu režīmā, izmantojot Wi-Fi un Bluetooth . Varat vienlaikus savienot pārī un vadīt 10 Twinkly apgaismojuma ierīces vai 4000 gaismas diodes ar vienu un to pašu displeja gaismas motīvu un zīmējumu. Varat izveidot savas pārsteidzošās animācijas, kas piepildīs un padarīs visu telpu gaišāku. Gaismas ir paredzētas lietošanai iekštelpās - IP20 aizsardzība . Sloksne ir 2 metrus gara, izgaismotā daļa ar diodēm ir 1,5 m un tajā ir 100 RGB LED spuldzes.

mirgojošas līnijas LED sloksne

LED sloksnes gaismas dekoratīvs - sloksne 1,5M - TWINKLY LINE (100 gab. gaismas)

mirgojošas LED lentes gaismas

Gaismas sloksne sastāv no 100 LED gaismām, kas piemērotas jebkurai dekorēšanai. The   RGB diode nozīmē, ka LED gaismas var radīt 16 miljonu krāsu RGB gaismas toni . Jūs varat pielāgot gaismas intensitāti un precīzu krāsu no krāsu skalas. Šajā īpašajā izdevumā ir iekļauta viedās mājas integrācija ar Google Assistant un Amazon Alexa.

LED sloksnes programmējamas, izmantojot lietotni

Jūsu dekorāciju var izveidot no vairākām ierīcēm un dažādām formām . Vai vēlaties, lai pie sienas būtu gaismas ķēde, logos krāsains rāmis un LED dzirksteļotājs, bet istabas vidū liela Ziemassvētku eglīte? Nav problēma! Izveidojiet savu ainu un kontrolējiet to uzreiz, izmantojot kopīgu apgaismojuma tēmu.

Skaista gaismas dekorācija - iestatiet savas krāsas, animācijas un LED gaismu motīvus vairākām LED ierīcēm

Universāls LED gaismas ornaments, kas vadāms, izmantojot mobilo aplikāciju Android un iOS ierīcēm

LED sloksnes rgb programmējamas

Izsmalcinātā mobilā lietojumprogramma savieno viedtālruni pārī ar ierīci, un jūs varat to nekavējoties vadīt. Pati lietojumprogramma kartē apgaismojuma izkārtojumu , un pēc tam varat viegli iestatīt citu krāsu katrai spuldzei vai spuldžu grupai atsevišķi. Vadība ir ļoti vienkārša, ātra un intuitīva . Lietojumprogrammā varat izvēlēties no noklusējuma modeļiem, lejupielādēt jaunus modeļus no interneta no tiešsaistes galerijas vai izveidot savus motīvus un tos saglabāt.

twinkly mobilā aplikācija

Varat arī kontrolēt gaismas intensitāti, izmaiņu ātrumu, krāsu, nokrāsu, spilgtumu, rotāciju, sajaukšanu un daudz ko citu. Taimera funkcija ļauj iestatīt, lai gaisma automātiski ieslēgtos un izslēgtos saskaņā ar laika grafiku. Atskaņošanas saraksta funkcija ļauj iestatīt dažādu veidu motīvus hronoloģiskā secībā un automātiski mainīt tos atbilstoši iestatījumiem

mirkļa aplikācijagaismas kontrole, izmantojot mobilo tālruniwifi LED sloksne

Izmantojot papildu USB ierīci MUSIC DONGLE , jūsu Ziemassvētku eglīte reaģēs uz telpā atskaņoto mūziku, mainīsies gaisma un pārslēgsies mūzikas ritmā atbilstoši iestatītajiem parametriem. Ir pieejami vairāki modeļi un motīvi, lai izvēlētos "rādīt pēc mūzikas", ko var rediģēt un iestatīt atbilstoši savām vajadzībām. Mainās gaismas mūzikas ritmā, jo grafiskais ekvalaizers dejo uzreiz katrā ballītē. USB ierīce MŪZIKA ir papildus prece, to nepieciešams iegādāties mūsu e-veikalā.

mirgojoša mūzika

Unikāls LED, kurā ir visas spilgtās varavīksnes krāsas

LED gaismas sloksnewifi LED gaismas

Iespējas:

plus 100 gaismas diodes
plus Kontrole, izmantojot mobilo aplikāciju
plus Wi-Fi un Bluetooth savienojums
plus RGB gaisma - mērogs 16 milj. krāsas
plus Universāls lietojums
plus Garums 1,5 metri


Specifikācija:

Modelis: TWL100STW-BEU
Diožu skaits: 100
Izturība: IP20
Savienojums: Wi-Fi, Bluetooth
Kabeļa garums: 2 metri
Apgaismotās daļas garums: 1,5 metri
LED tips: RGB
Kabelis: melns
Ieejas spriegums: 240V
Izejas spriegums: 24V/1A
Spuldzes kalpošanas laiks: vairāk nekā 30 000 stundu


Iepakojuma saturs:

1x LED gaismas sloksne 1,5 metri ar 100 diodēm + kontrolieris
1x adapteris
1x rokasgrāmata

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (1)

100%