Ādas biroja aksesuāri baltā krāsā - biroja galda komplekts - 12 gab (Roku darbs)

Kods: 96-013
284,90 U$ Cena bez PVN: 237,41 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Ādas biroja aksesuāri baltā krāsā - biroja galda komplekts - 12 gab no sintētiskas luksusa ādas - 100% roku darbs.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Ādas biroja aksesuāri baltā krāsā - biroja galda komplekts - 12 gab no sintētiskas luksusa ādas - 100% roku darbs. Šis unikālais augstas kvalitātes rakstāmgalda komplekts padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimāli reprezentatīvu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu – sintētiskās ādas izmantošana. Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no pirmās klases 100% sintētiskās ādas, visi ir roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU ROKĀ .

Unikālais baltās ādas dizains izskatās maksimāli elegants un cēls - grezns aksesuārs birojam vai darba kabinetam. Ādas KOMPLEKTS sastāv no 12 biroja piederumiem: darba paklājiņa ar vietu dokumentu slēpšanai, pildspalvu turētāja, piezīmju papīra turētāja, ādas mobilā telefona statīvā, vizītkaršu turētāja, mobilā telefona turētāja, 3x dzērienu paliktņa, vārda birkas un komplekts zelta pildspalvas - lodīšu un tintes pildspalva. Greznība   ādas galda paliktnis (paklājiņš) - unikāli biroja aksesuāri. Rakstāmpaklājiņš vai mākslīgās ādas paliktņi.

Vizītkartes, pildspalvas, piezīmju papīrs, viedtālruņi, dokumenti ... jums tas viss ir īstajā vietā, tieši jūsu priekšā!

ādas biroja komplektsādas vizītkaršu turētājsluksusa mācību komplekts

Darba paklājiņš ir veidots tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai, nevis ziņkārīgo acu priekšā . Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus. Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus. Paliktnis izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Klasiska izskata aksesuārs no sintētiskās ādas baltā krāsā noteikti aizraus ikvienu.

balts ādas rakstāmpapīrs

Ādas galda pamatne no baltas ādas ar zelta plāksnīti + zelta pildspalvas - SET pildspalva sastāv no tintes pildspalvas un lodīšu pildspalvas. Šis pildspalvu komplekts sniedz iespēju izmantot dažādas pildspalvas dažādiem rakstīšanas nolūkiem. Lodīšu pildspalvu var izmantot parastai rakstīšanai, bet tintes pildspalva tiek izmantota līgumu un citu svarīgu dokumentu parakstīšanai. Viss komplekts izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Šis rakstāmgalda rotājums ļaus jums piekļūt pildspalvai, ja nepieciešams. Vairs nav jāmeklē pildspalva uz galda vai atvilktnes iekšpusē.

balts ādas zelta pildspalvu komplekts birojam

100% roku darbs un 100% sintētiska āda - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) , un tā izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

roku darbs āda

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts
plus Izgatavota no sintētiskās ādas
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Luksusa dizains: balta āda
plus 12 biroja piederumi

Specifikācija:

Izmēri: 45x39x1 cm
Materiāls: āda, metāls
Krāsa: balta āda
Šūšanas krāsa: balta
Piederuma metāla krāsa: zelta

Iepakojuma saturs:

1x darba paklājiņš ar vietu dokumentu slēpšanai
1x pildspalvu turētājs
1x piezīmju papīra turētājs
1x ādas mobilā telefona statīvs
1x vizītkaršu turētājs
1x mobilā telefona turētājs
3x paliktnis dzērienam
1x vārda zīme (bez vārda) un zelta pildspalvu komplekts ar pamatni: lodīšu un tintes pildspalva.

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma