Biroja galdu komplekts — grezns galda komplekts 11 gab (brūns koks + āda)

Kods: 96-011
383,90 U$ Cena bez PVN: 319,91 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Biroja galdu komplekts - Luksusa galda komplekts 11 gab (brūns koks + āda) koka ar ādas piederumiem 100% roku darbs.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Biroja galdu komplekts - Luksusa galda komplekts 11gb (Brūns koks + Āda) koka ar ādas aksesuāriem 100% roku darbs. Šis unikālais augstas kvalitātes rakstāmgalda komplekts padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimāli reprezentatīvu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu – ādas un koka – izmantošana. Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no pirmās klases 100% sintētiskās ādas, visi roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU ROKĀ . Unikālais sarkanās ādas dizains izskatās maksimāli elegants un cēls - luksusa aksesuārs birojam vai darba kabinetam. Ādas KOMPLEKTS sastāv no 11 biroja piederumiem: darba paklājiņš ar vietu dokumentu paslēpšanai, pildspalvu turētājs, piezīmju papīra turētājs, kalendāra statīvs, statīvs vizītkartēm un saspraudēm, ādas foto rāmis, dzērienu paliktnis, dubultā paliktnis dokumentiem , vārda zīme un zelta pildspalvu komplekts - lodīšu un tintes pildspalva.

Darba paklājiņš ir veidots tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai, nevis ziņkārīgo acu priekšā . Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus. Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus. Greznība   ādas galda paliktnis (paklājiņš) - unikāli biroja aksesuāri. Rakstāmpaklājiņš vai mākslīgās ādas paliktņi.

ādas un koka biroja komplekts

Galda pamatne no brūnas ādas un koka ar zelta plāksnīti + zelta pildspalvas - SET pildspalva sastāv no tintes pildspalvas un lodīšu pildspalvas. Šis pildspalvu komplekts sniedz iespēju izmantot dažādas pildspalvas dažādiem rakstīšanas nolūkiem. Lodīšu pildspalvu var izmantot parastai rakstīšanai, bet tintes pildspalva tiek izmantota līgumu un citu svarīgu dokumentu parakstīšanai. Viss komplekts izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Šis rakstāmgalda rotājums ļaus jums piekļūt pildspalvai, ja nepieciešams. Vairs nav jāmeklē pildspalva uz galda vai atvilktnes iekšpusē.

eleganta etiķete uz darba galda

Grezna dubultā dokumentu un papīra paplāte no ādas un koka. Papīra paplātes izmēri ir 10x23x32 cm. Korpuss ir pilnībā izgatavots no ādas, iekšpuse ir izklāta ar zamšādu un sānu metāla piederumi ir zelta krāsā. Šis galda piederumi ir viens no mūsu labākajiem palīgiem, strādājot birojā. Mēs katru dienu darba rezultātā saņemam un veidojam daudz papīru . Bet kur tos likt? Mums ir vajadzīga vieta, kur tos novietot, lai vēlāk varētu šķirot. Mūsu dokumentu paplāte jums noteikti palīdzēs! Tam ir 2 dokumentu paplātes , kas nodrošina vairāk vietas dokumentu un papīra glabāšanai. Paplāte ir bagātināta ar zelta sānu bīdāmām eņģēm , tāpēc varat to izmantot kā atvērtu vai aizvērtu.

koka dokumentu paplāte

roku darbs āda

100% roku darbs, koks un 100% sintētiskā āda - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) un izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

ar rokām apstrādāts koks

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts - ražots Turcijā
plus Izgatavota no sintētiskās ādas un koka
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Grezns dizains: brūna āda un brūns koks
plus 11 biroja piederumi
plus 100% pārstrādājams + videi draudzīgs

Specifikācija:

Izmēri: 58x39x1 cm
Materiāls: āda, koks, metāls
Ādas krāsa: brūna
Koka krāsa: brūna
Piederumu metāla krāsa: zelta

Iepakojuma saturs:

1x darba paliktnis ar vietu dokumentu slēpšanai
1x pildspalvu turētājs
1x piezīmju papīra turētājs
1x kalendāra turētājs
1x statīvs vizītkartēm un saspraudes
1x ādas foto rāmis
1x dzērienu paliktnis
1x dubultā dokumentu tekne
1x vārda zīme (bez vārda) un zelta pildspalvu komplekts ar pamatni: lodīšu un tintes pildspalva

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (2)

99%