Biroja paliktnis — koka dokumentu paliktnis — rožkoks ar ādu (roku darbs)

Kods: 96-038
130,90 U$ Cena bez PVN: 109,09 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Biroja paliktnis — koka dokumentu paliktnis — rožkoks ar ādu (roku darbs)​. Luksusa sakraujami burtu paliktņi jūsu rakstāmgaldam.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Biroja paliktnis - koka dokumentu paplāte palisandrs ar ādu (Roku darbs)​. Luksusa sakraujami burtu paliktņi jūsu rakstāmgaldam. Šī unikālā augstas kvalitātes dokumentu paplāte padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimāli reprezentatīvu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu, piemēram, rožkoka un sintētiskās ādas, izmantošana . Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no pirmās klases koka un 100% sintētiskās ādas, visi ir roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU ROKĀ . Unikālais dizains ar zelta aksesuāru, Paliisander koka un melnas ādas kombināciju izskatās ārkārtīgi eleganti un cēli - grezns aksesuārs birojam vai darba telpai. Papīra paplātes izmēri ir 10x23x32 cm.

Korpuss izgatavots no rožkoka, malas apvilktas ar melnu ādu, iekšpuse izklāta ar zamšādu un sānu metāla aksesuāri zelta krāsā. Šis galda piederums ir viens no mūsu labākajiem palīgiem, strādājot birojā. Mēs katru dienu darba rezultātā saņemam un veidojam daudz papīru . Bet kur tos likt? Mums ir vajadzīga vieta, kur tos novietot, lai vēlāk varētu šķirot. Mūsu dokumentu paplāte jums noteikti palīdzēs! Tam ir 2 dokumentu paplātes , kas nodrošina vairāk vietas dokumentu un papīra glabāšanai. Paplāte ir bagātināta ar zelta sānu bīdāmām eņģēm , tāpēc varat to izmantot kā atvērtu vai aizvērtu.

Luksusa dokumentu paplāte - Āda + Koks

saliekamas vēstuļu paplātes ādas koka

roku darbs āda

100% roku darbs, 100% sintētiskā āda un atlasīts koks - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) , un tā izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

ar rokām apstrādāts koks

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts
plus Izgatavota no sintētiskās ādas un koka
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Grezns dizains: melna āda, rožkoka un zelta aksesuāri
plus Koka korpuss, ādas apakšmala, iekšpuse zamšāda

Specifikācija:

Materiāls: koks, āda, metāls, zamšāda
Ādas krāsa: melna
Metāla krāsa: zelta
Koka krāsa: brūna
Izmēri: 10x23x32 cm

Iepakojuma saturs:

1x koka paplāte (dubultā)

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma