Dokumentu paliktnis dubultā luksusa āda + zelta aksesuāri (roku darbs)

Kods: 96-039
108,90 U$ Cena bez PVN: 90,75 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Dokumentu paliktnis (papīra paliktņu organizators) no rožkoka un ādas (roku darbs). Luksusa koka papīra paplātes rakstāmgaldam.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Dokumentu paliktnis izgatavots (papīra paliktņu organizators) no rožkoka un ādas (roku darbs). Luksusa koka papīra paplātes rakstāmgaldam. Elegants aksesuārs birojam. Šī unikālā augstas kvalitātes dokumentu tekne padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimālo reprezentatīvo raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu izmantošana . Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no pirmās klases koka un 100% sintētiskās ādas, visi ir roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU ROKĀ . Unikālais dizains ar zelta aksesuāru un ādas kombināciju brūnā krāsā izskatās ārkārtīgi eleganti un cēli - grezns aksesuārs birojam vai darba telpai. Papīra paplātes izmēri ir 10x23x32 cm.

Korpuss pilnībā izgatavots no ādas, iekšpuse ir izklāta ar zamšādu un sānu metāla piederumi ir zelta krāsā. Šis galda piederums ir viens no mūsu labākajiem palīgiem, strādājot birojā. Mēs katru dienu darba rezultātā saņemam un veidojam daudz papīru . Bet kur tos likt? Mums ir vajadzīga vieta, kur tos novietot, lai vēlāk varētu šķirot. Mūsu dokumentu paplāte jums noteikti palīdzēs! Tam ir 2 dokumentu paplātes , kas nodrošina vairāk vietas dokumentu un papīra glabāšanai. Paplāte ir bagātināta ar zelta sānu bīdāmām eņģēm , tāpēc varat to izmantot kā atvērtu vai aizvērtu.

Dokumentu paliktnis (glabātuve) - luksusa āda

Dokumentu paliktnis (glabātuve) - luksusa āda

100% roku darbs un sintētiskā āda - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) , un tā izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

roku darbs āda

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts
plus Izgatavota no sintētiskās ādas
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Grezns dizains: brūna āda un zelta aksesuāri
plus Viss no ādas, iekšpuse zamšāda, metāla aksesuāri

Specifikācija:

Materiāls: āda, metāls, zamšāda
Ādas krāsa: brūna
Metāla krāsa: zelta
Izmēri: 10x23x32 cm

Iepakojuma saturs:

1x ādas paplāte (dubultā)

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma