Galda blotter — biroja 10 gab. galds SET Luxury (koks + āda)

Kods: 96-009
328,90 U$ Cena bez PVN: 274,09 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Galda bloteris - Office 10 gab galds KOMPLEKTS Luxury​ izgatavots no "ZEBRANO" koka un sintētiskās ādas (100% roku darbs).

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Galda bloteris - Office 10 gab galds KOMPLEKTS Luxury​ izgatavots no "ZEBRANO" koka un sintētiskās ādas (100% roku darbs). Šis unikālais augstas kvalitātes rakstāmgalda komplekts padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimāli reprezentatīvu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu izmantošana āda un koks. Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no kvalitatīva koka un pirmšķirīgas 100% sintētiskās ādas, visi roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU ROKĀ .

Unikālais melnas ādas dizains ar brūnu koku izskatās maksimāli elegants un cēls - luksusa aksesuārs birojam vai darba kabinetam. Ādas KOMPLEKTS sastāv no 10 biroja piederumiem: darba paklājiņa ar vietu dokumentu slēpšanai, pildspalvu turētāja, piezīmju papīra turētāja, kalendāra statīvā, 2x dzērienu paliktņa, dokumentu paplātes, etiķetes un zelta pildspalvu komplekta - lodīšu un tintes pildspalvas. . Greznība   ādas galda paliktnis (paklājiņš) - unikāli biroja aksesuāri. Rakstāmpaklājiņš vai mākslīgās ādas paliktņi.

Ideāli piemērota kā dāvana priekšniekam vai kolēģim birojā

dāvana priekšniekam - biroja aksesuārs

Darba paklājiņš ir veidots tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai, nevis ziņkārīgo acu priekšā . Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus. Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus.

ādas biroja piederumi

Koka galda pamatne ar zelta plāksnīti + zelta pildspalvas - SET pildspalva sastāv no tintes pildspalvas un lodīšu pildspalvas. Šis pildspalvu komplekts sniedz iespēju izmantot dažādas pildspalvas dažādiem rakstīšanas nolūkiem. Lodīšu pildspalvu var izmantot parastai rakstīšanai, bet tintes pildspalva tiek izmantota līgumu un citu svarīgu dokumentu parakstīšanai. Viss komplekts izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Šis rakstāmgalda rotājums ļaus jums piekļūt pildspalvai, ja nepieciešams. Vairs nav jāmeklē pildspalva uz galda vai atvilktnes iekšpusē.

eleganta kabineta vai darba istaba

Grezna dubultā dokumentu un papīra paplāte no koka. Šis galda piederumi ir viens no mūsu labākajiem palīgiem, strādājot birojā. Mēs katru dienu darba rezultātā saņemam un veidojam daudz papīru . Bet kur tos likt? Mums ir vajadzīga vieta, kur tos novietot, lai vēlāk varētu šķirot. Mūsu dokumentu paplāte jums noteikti palīdzēs!

koka biroja piederumi

roku darbs āda

100% roku darbs, koks un 100% sintētiskā āda - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) , un tā izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

manuāla koka apstrāde

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts - ražots Turcijā
plus Izgatavota no sintētiskās ādas un koka
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Grezns dizains: melna āda un brūns koks
plus 10 biroja piederumi
plus 100% pārstrādājams + videi draudzīgs

Specifikācija:

Izmēri: 49x39x1 cm
Materiāls: āda, koks, metāls
Ādas krāsa: melna
Koka krāsa: brūna
Piederumu metāla krāsa: zelta

Iepakojuma saturs:

1x darba paklājiņš ar vietu dokumentu slēpšanai
1x pildspalvu turētājs
1x piezīmju papīra turētājs
1x kalendāra turētājs
2x paliktnis zem dzēriena
1x dokumentu tekne
1x vārda zīme (bez vārda) un zelta pildspalvu komplekts ar pamatni: lodīšu un tintes pildspalva

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma