Galda paklājiņi - Elegants biroja KOMPLEKTS 4 gab - Brūns Ādas (Roku darbs)

Kods: 96-001
218,90 U$ Cena bez PVN: 182,41 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Galda paklājiņi - Elegants un grezns biroja KOMPLEKTS 4 gab - Brūns Ādas (Roku darbs). Luksusa ādas 4 gab biroja KOMPLEKTS rakstāmgaldam.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Galda paklājiņi - Elegants un grezns biroja KOMPLEKTS 4 gab - Brūns Ādas (Roku darbs). Luksusa ādas 4gab biroja KOMPLEKTS rakstāmgaldam ne tikai birojā, izgatavots no ādas brūnā krāsā, 100% roku darbs. Šis unikālais augstas kvalitātes rakstāmgalda komplekts padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimāli reprezentatīvu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu – sintētiskās ādas izmantošana. Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no pirmās klases 100% sintētiskās ādas, visi ir roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU ROKĀ . Unikālais brūnās ādas dizains izskatās maksimāli elegants un cēls - luksusa aksesuārs birojam, darba telpai. Ādas KOMPLEKTS sastāv no 4 biroja piederumiem : darba paklājiņa ar vietu dokumentu slēpšanai, pildspalvu turētāja, mobilā telefona statīva un ādas statīva atgādinājumu uzlīmēm.

galda paklājiņu komplekts

Pildspalvas, mobilais tālrunis, piezīmes, dokumenti... viss ērti sakārtots un kārtībā, pateicoties elegantiem ādas aksesuāriem uz galda.

Darba paliktnis ir izstrādāts tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai un nebūtu pieejami ziņkārīgo acu priekšā. Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus. Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus.

Galda paklājiņš - Grezns un elegants no ādas

ādas galda paklājiņš .

100% roku darbs - 100% sintētiska āda, šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) , un tā izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

roku darbs āda

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts
plus Izgatavota no sintētiskās ādas
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Luksusa dizains: brūna āda
plus 4 biroja piederumi

Specifikācija:

Izmēri: 49x34x1 cm
Materiāls: āda
Ādas krāsa: brūna
Šūšanas krāsa: balta

Iepakojuma saturs:

1x darba paklājiņš ar vietu dokumentu slēpšanai
1x pildspalvu turētājs
1x piezīmju papīra turētājs
1x viedtālruņa statīvs

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma