Luksusa stilīgs biroja galds aksesuāru KOMPLEKTS 11gb + ciparnīcas pulksteņi (koks + āda)

Kods: 96-051
361,90 U$ Cena bez PVN: 301,59 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Grezns stilīgs biroja galds aksesuāru KOMPLEKTS 11gb + ciparnīcas pulksteņi (Koks + āda). Oriģināla biroja dāvana no "ZEBRANO" koka un sintētiskās ādas

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Grezns stilīgs biroja galds aksesuāru KOMPLEKTS 11gb + ciparnīcas pulksteņi (Koks + āda). Oriģināla biroja dāvana no "ZEBRANO" koka un sintētiskās ādas (100% roku darbs). Šis unikālais, augstas kvalitātes rakstāmgalda KOMPLEKTS pārvērtīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimāli reprezentatīvu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu – ādas un koka – izmantošana. Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no augstas kvalitātes koka un pirmšķirīgas 100% sintētiskās ādas, visi roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU MADE ražošanā.

Unikālais melnas ādas dizains ar brūnu koku izskatās ārkārtīgi elegants - grezns papildinājums birojam, darba telpai. Ādas KOMPLEKTS sastāv no 11 biroja piederumiem: darba paklājiņš ar vietu dokumentu slēpšanai, pildspalvu statīvs, statīvs ar pulksteni, papīra turētājs piezīmēm, kalendāra statīvs, 2x dzērienu paklājiņi, dokumentu turētājs/glabātava, statīvs ar vārda zīmi, zelta pildspalvu komplekts - lodīšu un tintes pildspalva.

Ideāli piemērota kā dāvana priekšniekam vai biroja kolēģim

biroja pulksteņu komplekts brīnišķīga dāvana priekšniekam

Darba paliktnis ir izstrādāts tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai un nebūtu pieejami ziņkārīgo acu priekšā. Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus. Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus.

biroja rakstāmbloks luksusa āda un koks

Koka galda statīvs ar zelta plāksnīti + zelta pildspalvas - Pildspalvu KOMPLEKTS sastāv no tintes pildspalvas un lodīšu pildspalvas. Šis pildspalvu komplekts sniedz iespēju izmantot dažādas pildspalvas dažādiem rakstīšanas nolūkiem. Lodīšu pildspalvu var izmantot parastai rakstīšanai, bet tintes pildspalva tiek izmantota līgumu un citu svarīgu dokumentu parakstīšanai. Viss komplekts izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Šis rakstāmgalda rotājums ļaus jums piekļūt pildspalvai, ja nepieciešams. Vairs nav jāmeklē pildspalva uz galda vai atvilktnes iekšpusē.

statīvs biroja luksusa zelta pildspalvām

Grezns dokumentu un papīra turētājs no koka. Šis rakstāmgalda piederums ir viens no mūsu labākajiem palīgiem, strādājot birojā. Mēs katru dienu darba rezultātā saņemam un veidojam daudz papīru . Bet kur tos likt? Mums ir vajadzīga vieta, kur tos novietot, lai vēlāk varētu šķirot. Mūsu dokumentu paplāte jums noteikti palīdzēs!

koka papildinājums birojam - dokumentu turētājs

roku darbs āda

100% roku darbs un riekstkoks - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) , un tā izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

rokām darināts koks

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts - ražots Turcijā
plus Izgatavota no sintētiskās ādas un koka
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Luksusa dizains: melna āda un Zebrano koks
plus 11 biroja piederumi
plus 100% pārstrādājams + videi draudzīgs

Specifikācija:

Paklājiņa izmēri: 59x39x1 cm
Materiāls: āda, koks, metāls
Ādas krāsa: melna
Koka krāsa: Zebrano
Piederumu metāla krāsa: zelta

Iepakojuma saturs:

1x darba paklājiņš ar vietu dokumentu slēpšanai
1x pjedestāls ar pulksteni
1x pildspalvu statīvs
1x papīra turētājs piezīmēm
1x kalendāra turētājs
2x dzērienu paklājiņi
1x dokumentu turētājs
1x pjedestāls ar vārda zīmi (bez vārda)
1x zelta pildspalvu komplekts: lodīšu un tintes pildspalva

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma