Mākslīgās ādas paklājiņi Luksusa galda paklājiņi koka pamatne (roku darbs)

Kods: 96-018
130,90 U$ Cena bez PVN: 109,09 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Mākslīgās ādas paklājiņi Luksusa galda paklājiņi no augstākās kvalitātes materiālu kombinācijas: koka valriekstu krāsa + āda — 100% roku darbs

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Mākslīgās ādas paliktņi Luksusa galda paklājiņi augstākās kvalitātes materiālu kombinācijā: Koka riekstkoka krāsa + Āda - 100% roku darbs. Šis unikālais augstas kvalitātes rakstāmgalda komplekts padarīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimāli reprezentatīvu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu, piemēram, riekstkoka un ādas, izmantošana . Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no pirmās klases koka un 100% sintētiskās ādas, visi ir roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU ROKĀ . Unikālais dizains ar valriekstu koka un brūnas ādas kombināciju izskatās ārkārtīgi elegants un cēls - grezns aksesuārs birojam vai darba kabinetam. Darba paklājiņa izmēri ir 58x39x1 cm. Greznība   ādas galda paliktnis (paklājiņš) - unikāli biroja aksesuāri. Rakstāmpaklājiņš vai mākslīgās ādas paliktņi.

Galda paklājiņi no koka un ādas – eleganti un grezni

luksusa galda paklājiņi - mākslīgā āda

Darba paklājiņš ir veidots tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai, nevis ziņkārīgo acu priekšā . Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus. Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus. Paliktnis izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Skaists, pulēts, riekstkoka koks kombinācijā ar brūnu ādu noteikti aizraus ikvienu.

dokumenti ādas spilventiņš koka

100% roku darbs un 100% sintētiska āda - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) , un tā izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

roku darbs āda

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts
plus Izgatavots no riekstkoka un sintētiskās ādas
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Luksusa dizains: koks un brūna āda
plus Slēpta vieta svarīgu dokumentu glabāšanai

Specifikācija:

Izmēri: 58x39x1 cm
Materiāls: valriekstu koks un āda
Krāsa: gaiši brūns koks un tumši brūna āda

Iepakojuma saturs:

1x Galda paklājiņš no koka un ādas

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma