Sieviešu rozā ādas galda galds KOMPLEKTS - 8gab biroja piederumi (100% ROKU DARBS)

Kods: 96-053
251,90 U$ Cena bez PVN: 209,91 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Sieviešu rozā ādas galda galds KOMPLEKTS - 8gb biroja aksesuāri (100% ROKU DARBS), ekscentrisks un grezns no sintētiskas luksusa ādas.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Sieviešu rozā ādas galda galds KOMPLEKTS - 8gb biroja aksesuāri (100% ROKU DARBS), ekscentrisks un grezns no sintētiskas luksusa ādas. Šis unikālais, augstas kvalitātes rakstāmgalda KOMPLEKTS pārvērtīs jūsu biroju par pavisam citu vietu. Maksimālu individualitāti un unikālu raksturu garantē augstākās kvalitātes materiālu - sintētiskās ādas izmantošana. Visi šīs kategorijas izstrādājumi ir izgatavoti no pirmšķirīgas 100% sintētiskās ādas, visi roku darbs un godīgi šūti un apstrādāti ROKU MADE ražošanā.

Unikālais rozā ādas dizains izskatās ārkārtīgi elegants - Grezns aksesuārs birojam, darba telpai. Ādas KOMPLEKTS sastāv no 8 biroja piederumiem: darba paklājiņa un vāciņa, pildspalvu statīvs, papīra turētājs piezīmēm, kalendāra turētājs, dzērienu paklājiņš, pjedestāls ar pildspalvu statīvu, zelta pildspalvu komplekts - a lodīšu pildspalva un tintes pildspalva.

Komplekts dāmai, kurai ir "savs" stils

luksusa sieviešu biroja komplekts dokumentu piederumiem

Ādas galda statīvs no rozā ādas + zelta pildspalvas - Pildspalvu KOMPLEKTS sastāv no tintes pildspalvas un lodīšu pildspalvas. Šis pildspalvu komplekts sniedz iespēju izmantot dažādas pildspalvas dažādiem rakstīšanas nolūkiem. Lodīšu pildspalvu var izmantot parastai rakstīšanai, bet tintes pildspalva tiek izmantota līgumu un citu svarīgu dokumentu parakstīšanai. Viss komplekts izskatās grezns un elegants, pateicoties ražošanā izmantotajiem pirmšķirīgajiem materiāliem. Šis rakstāmgalda rotājums ļaus jums piekļūt pildspalvai, ja nepieciešams. Vairs nav jāmeklē pildspalva uz galda vai atvilktnes iekšpusē.

luksusa pildspalvu komplekts rozā zelta statīvs sievietēm

Darba paliktnis ir izstrādāts tā, lai svarīgie dokumenti vienmēr būtu pa rokai un nebūtu pieejami ziņkārīgo acu priekšā. Pateicoties slēptajai vietai, tas ļauj droši slēpt svarīgus dokumentus. Zem pārsega ir vieta, kur ērti uzglabāt svarīgus dokumentus.

100% roku darbs un riekstkoks - šī ir ideāla dāvana ikvienam, kurš novērtē kvalitatīvu produktu

rozā rakstāmgalds biroja dokumentiem

Par ādu: mūsu produktu ražošanai tiek izmantota tikai 100% sintētiskā āda ar pirmās klases (Exclusive) kvalitāti . Šādu izstrādājumu ražošana ir tikai roku darbs .

Mēs atbalstām tādu produktu pārdošanu (Dzīvniekiem draudzīgs), kas nav izraisījuši nekādu cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem. Materiāli, no kuriem tiek izgatavoti luksusa biroja komplekti, ir dabiski vai sintētiski. Biroja komplektu un aksesuāru ražošanā izmantotā āda ir 100% sintētiskā āda (Exclusive) , un tā izskatās tikpat grezna kā oriģinālā dzīvnieku āda, un neviens dzīvnieks nav cietis.

roku darbs āda

Iespējas:

plus Augstas kvalitātes un elegants produkts
plus Izgatavota no sintētiskās ādas
plus 100% ROKU IZSTRĀDE
plus Luksusa versija: rozā āda
plus 8 biroja piederumi

Specifikācija:

Paklājiņa izmēri: 59x39x1 cm
Materiāls: sintētiskā āda, metāls
Krāsa: rozā āda
Piederumu metāla krāsa: zelta

Iepakojuma saturs:

1x darba paklājiņš ar pārsegu
1x pildspalvu statīvs
1x papīra turētājs piezīmēm
1x kalendāra turētājs
1x dzērienu paklājiņš
1x pjedestāls ar pildspalvu statīvu
1x zelta pildspalvu komplekts: lodīšu un tintes pildspalva

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma