Pildspalvu kastīte - Eco Leather dāvanu pildspalvu kastīte

Kods: 100-025
11,00 U$ Cena bez PVN: 9,16 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Pildspalvu kaste — Eco Leather dāvanu pildspalvu kaste ir eleganta un izsmalcināta izvēle luksusa pildspalvām, kas ir tikpat moderna, kā praktiska.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Pildspalvu kaste - Eco Leather dāvanu pildspalvu kastīte ir eleganta un izsmalcināta izvēle luksusa pildspalvām, kas ir tikpat moderna, kā praktiska. Tās dizains tumšajā krāsā ir gaumīgs un universāls, tāpēc tas ir piemērots dāvināšanai jebkuram cilvēkam - vai tas būtu jūsu kolēģis, direktors, priekšnieks, draugs vai tuvs ģimenes loceklis. Šī kastīte ir ideāls veids, kā parastu pildspalvu pārvērst par īstu dāvanu, kas izskatīsies īpaši un cēli.

Dāvanu kastīte pildspalvai

Dāvanu kastīte pildspalvai melnā krāsā

Eleganta un oriģināla dāvana

Kaste ir veidota tā, lai tajā ievietotu 2 standarta pildspalvas un tajā pašā laikā garantētu tās drošu transportēšanu un uzglabāšanu . Tās iekšējais aprīkojums ir pielāgots tā, lai pildspalva netiktu sabojāta pat nejauša trieciena vai kritiena gadījumā. Tādā veidā dāvanu kastīte kļūst ne tikai estētiski pievilcīga, bet arī praktisks aksesuārs.

luksusa ādas pildspalvu kastes

Minimālistisks dizains

Tomēr, papildus praktiskajam lietojumam, melnā dāvanu kastīte pildspalvai piešķir arī zināmu elegances un izsmalcinātības pakāpi. Tā minimālistiskais dizains un kvalitatīvie materiāli, no kuriem tas ir izgatavots, ir patiesi satriecoši un piešķir papildu vērtību jebkurai pildspalvai. Neatkarīgi no tā, vai izlemjat šo kastīti dāvināt vai pievienot pildspalvu, tā ir unikāla un īpaša dāvana, kas noteikti iepriecinās ikvienu.

Specifikācija:

  • Melna krāsa
  • Ādas dizains - EKO āda


Iepakojuma saturs:

1x Dāvanu kastīte pildspalvai melnā krāsā

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma