Arbūzs - Piepūšams peldošs glāžu turētājs

Kods: 201-021
9,90 U$ Cena bez PVN: 8,25 U$
noliktavā Preces ir noliktavā, gatavas sūtīšanai. Paredzamā piegāde 3-4 darba dienu laikā.
Jā! Mēs piegādājam uz US
Cards
Bank
Cards
+

Arbūzu piepūšamais peldošo dzērienu turētājs ir lielisks aksesuārs baseinā. Par jautrību parūpēsies mini inflators krūzītēm.

Pircēja aizsardzība

  • Bezmaksas preču apmaiņa 30 dienu laikā
  • Garantija precēm - 24 mēneši
  • Naudas atgriešanas garantija 14 dienu laikā

Produkta apraksts

Arbūzs – Piepūšamais peldošais krūzīšu turētājs ir lielisks aksesuārs baseinā. Par jautrību parūpēsies mini piepūšamās krūzītēm . Tas, ka mīļākais dzēriens vienmēr ir pa rokai, vairs nav tikai sapnis. Piepūšamajā arbūzu turētājā var likt praktiski jebko . Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atsvaidzināt sevi ar atdzesētu alu vai palutināt savus bērnus ar burbuļojošu kolu. Krūzes turētājs arbūza formā ienesīs jautru atmosfēru jebkurā baseinā un piešķirs dažādību katrai atpūtai pludmalē. Jūs varat atsvaidzināt sevi ar atdzesētu dzērienu jebkurā laikā un vietā.

Mini piepūšamais krūzīšu dzērienu turētājs arbūzs

Jautrais arbūzu glāžu turētājs nodrošina augstu kvalitāti, oriģinalitāti un izturību.

Jums vairs nav jāatstāj jautrība baseinā vai jāatstāj sauļošanās krēsla komforts, praktiskais peldošais glāžu turētājs padarīs karstos vasaras mirkļus patīkamākus. Melones turētājā varat ievietot skārdeni, pudeli, kokteili, burciņu un glāzi. Steidzieties uz pludmali, ezeru vai baseinu ar savu iecienītāko dzērienu, ko turēs unikālais arbūzu turētājs . Arbūzs ar prieku parūpēsies par jūsu dzērienu, galu galā jūs to atstājat drošās rokās. Turētājs sargās tavu iecienīto dzērienu kā acs galvā.

Arbūzu piepūšamais peldošo dzērienu turētājs

Jautrība, atpūta un patīkami laikapstākļi - ideāls ir tikai piepūšamais mini peldošais turētājs arbūzu krūzēm.

Dzērienu mini piepūšamās tika izgatavotas no augstas kvalitātes PVC materiāla, kas garantē izturību pret sliktiem ārējiem apstākļiem. Arbūza formas piepūšamā ierīce notur jūsu dzērienu stabilā stāvoklī, tāpēc jums nav jāuztraucas par to, ka tas izlīs. Neparastais rotaļīgais arbūzu dizains apburs ikvienu. Neliels piepūšamais ritenis sniegs īstu relaksāciju. No šī brīža jūs varat baudīt gardu atdzesētu dzērienu no piepūšamā sēdekļa ērtībām vai ilgāk. Padari savu uzturēšanos karstajā saulē patīkamāku ar piepūšamo turētāju - Arbūzs.

Arbūzu baseina glāžu turētājs

Produkta specifikācijas:

  • Materiāls: PVC
  • Krāsa: sajauc

Iepakojuma saturs:

1x Piepūšams krūzīšu turētājs arbūzs

Diskusija par produktu (0)

Vai jums ir jautājumi par produktu?
Jautājiet diskusijā

Jautājumu vēl nav
Mēs rakstīsim atbildi uz jūsu jautājumu uz šo e-pastu.

Produkta vērtējums (0)

Vēl nav vērtējuma